Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz kochany Kurczaczek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Nie 29 Cze 2014, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula wlasnie ostatnio miałam pisać co tam u Was. Biedny Antulek Sad ależ te maluszki muszą sie wycierpiec Sad mój brat miał podobno do roku kolki Shocked a synka to masz prze słodkiego :*[/b]
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 29 Cze 2014, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula życzę zdrówka dla syna, oby szybko mu przeszło. Śliczny chłopczyk i jaki już duży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 29 Cze 2014, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bidulek, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, a problemy niech szybko uciekają.

A zdjęcia mimo, że już wcześniej widziała, dalej wywołują uśmiech na mojej twarzy - super Antonio Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 30 Cze 2014, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby okazało się,że to nic poważnego.Na pewno tak będzie uśmiech ,a zdjęcia super i model na nich pierwsza klasa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 1 Lip 2014, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak na usg nic nie wyszło niepokojącego, tak więc nadal nie wiadomo co z tymi nocnymi brzuszkowymi boleściami. Chociaż jak na razie od 2 dni jest spokój w nocy, tylko przy zaśnięciu Antoś się pręży. Mam podawac probiotyk na lepszą perstaltykę jelit i zobaczymy. No i oczywiście dumna jestem z syna niesamowicie, bo był taki dzielny na badaniu i super grzeczny Very Happy Ostatnio doszłam do wniosku, że jest w najfajniejszym wieku teraz bo i dużo rozumie i potrafi się jakoś tam ze mną komunikowac i zainteresuje się czymś na dłużej i przyjdzie przytuli i robi dużo śmiesznych, nowych rzeczy. Jakieś mam wrażenie, że z czasem kocham go coraz mocniej.... a myślałąm że bardziej się nie da Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Jakieś mam wrażenie, że z czasem kocham go coraz mocniej.... a myślałąm że bardziej się nie da Shocked

Mam to samo Paula.
Doskonale Cię rozumiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chyba z tym kochaniem to tak jest uśmiech Ja teraz dużo bardziej kocham Lenę, niż jak się urodziła. Aż boję się co będzie później język Dobrze, że na usg jest wszystko ok. Może przejdzie, skoro już jest troszkę lepiej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula kamień z serca, że nic nie wyszło.
A podajesz Antosiowi coś przeciw wzdęciom, skurczom itp? Może jakaś herbatka ułatwiająca trawienie na noc?

Z tym kochaniem to jest najszczersza prawda. Ja już dawno dostałam bzika na punkcie swojego język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, że wszystko wyszło dobrze. uśmiech

Oj tak, z tym kochaniem to cała prawd i dopóki dziecko nie przyjdzie na świat to się tego nie da zrozumieć. Ja myślałam będąc w ciąży, że kocham najbardziej na świecie, a to dopiero był początek. z dnia na dzień ta miłość potęguje się do granic niemożliwości, nie wyobrażam sobie życia bez mojego synka i byłabym w stanie zabić gdyby ktoś zrobił mu krzywdę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak Laura ja też jak Lwica jestem w stanie niebo poruszyc dla niego i za niego wykrzyknik Ech naprawdę dopiero teraz jestem w stanie chyba powiedziec co to bezwarunkowa miłośc. Bo wiadomo męża kocham inaczej niż synka. No i czuję się mu mega potrzebna.
Podaje mu bobotic na odgazowanie przed kolacją no i herbatkę pije z kopru włoskiego taką torebkową zaparzaną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group