Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz kochany Kurczaczek :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 19:57    Temat postu: Nasz kochany Kurczaczek :) Odpowiedz z cytatem

Witam oficjalnie w wątku naszego Synia uśmiech
Hmmm od czego by tu zacząc, bo jak wiecie nasze dziecko pojawiło się na świecie tak na dobrą sprawę zaskakując wszystkich, nawet nas wykrzyknik
Jak pamiętacie skarżyłam się wam pod koniec ciąży (a dokładniej od 8go marca) na bóle kręgosłupa szyjnego, żołądka i generalnie nie przespane noce.
Tak więc 14.03. zmęczona tym wszystkim po 48 nieprzespanych godzinach postanowiłam pójśc na wizytę do swojego gin. Na wizycie niby wszystko ok usg ok, waga Antosia ok. 3kg, ciśnienie 120/80, szyjka długa, zamknięta... Morfologia, mocz ok. Dostałam skierowanie na aspat i alat a tak na wszelki wypadek, bo powiedziałam że miałam ze dwa razy ciśnienie powyżej 140/80. No i kolejna wizyta z wynikami za tydzień.Wróciłam do rodziców, zjadłam obiad, poczekałam na męża i tak na wszelki wypadek zmierzyłam ciśnienie przed wyjściem a tu: 168/94 wykrzyknik Więc kierunek szpital. Na izbie przyjęc byliśmy tylko my więc sprawnie podłączyła mnie pani pod ktg i dwa razy w tym czasie przyszła zmierzyc ciśnienie. Potem Doktor zbadała- wszystko ok, zrobiła usg- wszystko ok, waga 3100. No ale postanowiła zostawic mnie na patologii i podac leki obniżające ciśnienie. Po wypełnieniu masy papierów, poszłam na oddział, pow. M.co ma mi przywieźc i się zaczęło: podłączenie wenflonu i już problem bo słabo widoczne żyły ( nawet nie wiem kiedy tak opuchłam), no to pobranie krwi od razu. Potem dostałam jakąś kroplówkę i poszłam oddac mocz. Jak się położyłam i akurat wszedł do sali M. kazałam mu leciec po położną bo kręci mi się w głowie i mam mroczki przed oczami. Przewieźli mnie na blok porodowy, tam podłączyli pod ciśnieniomierz i mierzył ciśnienie co 5 min. a tam już wogle 160/180/200. Więc jeden z lekarzy wspomniał delikatnie o zakończeniu ciąży cesarką, gdy wszedł drugi raz na salę od razu powiedział, że nie ma innej opcji bo wątroba mi wysiada. Więc ja w płacz z tego szoku i ani się nie obejrzałam a już byłam na bloku. M. siedział przy mojej głowie i mnie cały czas głaskał i do mnie mówił. Chwila moment i Antoś był już na świecie!! Płakałam jak bóbr uśmiech I pamiętam straszne zniecierpliwienie jak czekałam aż dadzą mi się z nim przywitac!! Przewieźli nas na pooperacyjną gdzie M. też długo był i pomagał mi bo obydwie ręce miałam zajęte: na jednej dwie podłączone kroplówki na drugiej ciśnieniomierz cały czas. I na tym na razie zakończę opowieśc cdn.
ZDJĘCIE
_________________



Ostatnio zmieniony przez paula_139 dnia Sro 28 Sie 2013, 8:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękny jest uśmiech Idealne dziecko uśmiech

Wiele przeszłaś, mam nadzieję, że to już koniec problemów i wszystko będzie już dobrze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje,śliczny synuś uśmiech wiem co to wysokie ciśnienie w ciąży ,walczę z nim nadal mimo,że rodziłam 14 miesięcy temu i też z komplikacjami.Wracaj do zdrówka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Synek śliczny! Teraz będzie już tylko lepiej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antoś jest prześliczny uśmiech a Ty wracaj do zdrówka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczny bobasek, gratulacje uśmiech
a kiedy właściwie się urodził? Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny uśmiechuśmiech Gratuluje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje dla rodzicow, a przede wszystkim dzielnej mamy Very Happy Antek jest cudny wykrzyknik
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 3 Kwi 2013, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Śliczny malec uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodka dziecinka. Niech rośnie zdrowy i duży uśmiech
szkoda tego stresu, ale najważniejsze, że się dobrze wszystko skończyło i możecie się sobą cieszyć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group