Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Taniec świetlisty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 11:11    Temat postu: Taniec świetlisty Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam do was pytanie. Orkiestra zaproponowała mam, że zawsze po oczepinach, a przed tortem robią tzw. taniec świetlisty.
Wydaje mi się, że wyglądałoby to mniej więcej chyba tak:
http://www.youtube.com/watch?v=J_WtFcGZg-A
(przykładowy filmik z internetu).

Co o tym myślicie ?
Mnie oczywiście ogarnęły obawy, że zaraz cała dekoracja i sala pójdą z dymem. Nie wiem czy nie zadzwonić może do właścicielki sali, żeby nie wpadła mi w czasie wesela i nie zaczęła robić awanturę. Pomysł podoba mi się średnio, chociaż podobno to nadaje taki fajny nastrój. I nie wiem ... :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się to średnio podoba i na weselu nie chciałabym raczej takiego czegoś uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo_anna_89
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 210
Skąd: mieścina

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie, że tak powiem - nie 'rajcują' takie rzeczy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sama sobie odpowiedziałaś na pytanie.. Gdybyś napisała, że fajne, ale masz obawy to poleciłabym to po prostu skonsultować z salą. Ale skoro sama nie jesteś przekonana, to bez sensu coś takiego robić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, ale raz- zasyfi strasznie podłogę (wosk)
dwa- po oczepinach 1/3 gości będzie troszkę nawiana (zresztą ich święte prawo) i choćby z tego względu bym odpuściła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 12:54    Temat postu: Re: Taniec świetlisty Odpowiedz z cytatem

jo_anna_89 napisał:
Mnie oczywiście ogarnęły obawy, że zaraz cała dekoracja i sala pójdą z dymem. Nie wiem czy nie zadzwonić może do właścicielki sali, żeby nie wpadła mi w czasie wesela i nie zaczęła robić awanturę :/

No właśnie: na pierwszym miejscu przepisy ppoż. Very Happy
Przez tyle lat, co obsługuję wesela jeden raz tylko miałem takie widowisko. Podłogi woskiem nie zalali. W naszych stronach mało takich akcji.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy filmowałem taki taniec, W naturze wygląda to dużo lepiej niż na tym przykładowym filmie. Tworzy się specyficzna bardzo romantyczna atmosfera. Być może dobór muzyki ma znaczenie. Najbardziej podobało mi się przy "kołysance dla nieznajomej".
Ja polecam, jednak ze świecami trzeba bardzo uważać...
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, na tym filmiku nie podoba mi się śpiew wokalisty, akurat takiego stylu zupełnie nie lubię. Sam taniec ze świecami - może być rzeczywiście nastrojowy, choć to "światełko z Betlejem" trochę naciągane jako wstęp uśmiech.
Ale musicie być przekonani do tego pomysłu, jeśli od razu macie wątpliwości - lepiej zrezygnować, niż robić coś, co Wam nie odpowiada na własnym weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 12 Sie 2012, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest za bardzo przekombinowane... Confused Jak przeczytałam "świetlisty taniec" to myślałam, że będzie to coś WOW a nie taniec ze świeczkami i kapiącym woskiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Sie 2012, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
Jak przeczytałam "świetlisty taniec" to myślałam, że będzie to coś WOW a nie taniec ze świeczkami i kapiącym woskiem...

Oglądaliśmy wczoraj z przyszłymi klientami materiały z takich tańców. Refleksja nasunęła się taka, że to nie kapiący wosk może być problemem, tylko przypadkowe dotknięcie płomienia do sukni.
Dla zobrazowania:
http://www.youtube.com/watch?v=Q72Hr-GjzaU
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group