Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odinstalować suwaczek-problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 22:03    Temat postu: Jak odinstalować suwaczek-problem Odpowiedz z cytatem

Witam,mam problem ponieważ na pulpicie zainstalowałam dwa suwaczki,dzisiaj nagle w ich miejsce pojawiło się białe pole z napisem "Nawigacja do strony sieci Web została anulowana" i teraz mój problem polega na tym że w żaden sposób nie mogę zamknąć suwaczków ani ich odinstalować...pod powyższym napisem jest też opcja odśwież stronę ale nic mi to nie daje tylko przekierowywuje mnie do wyszukiwarki i tam wyświetla obraz mojego suwaczka...
Czy któryś z moderatorów ma jaki kolwiek pomysł jak mogę to naprawić lub ewentualnie odinstalować?
Z góry dziękuję za pomoc Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak wchodzisz w gadżety pulpitu i tam bierzesz odinstaluj to się nie da pytajnik Mi często na pulpitowym suwaczku też ginie obraz - wtedy odinstalowuje wgrywam od nowa i jest ok przez parę dni. Działa jak wyłączę i włączę komputer (często jest włączony cały czas).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 14 Mar 2013, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie mogłam nic zrobić nawet odinstalować a teraz w sumie włączyłam komputer i wszystko jest ok,nie wiem dlaczego się tak dzieje,ale dziękuję za pomoc uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszjawor10
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem restart pomaga na wszystkie problemy z komputerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suwaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group