Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nowa sala weselna na Pogorii 1 w Dabrowie Górniczej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nalka.2
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 7 Mar 2013, 10:45    Temat postu: Nowa sala weselna na Pogorii 1 w Dabrowie Górniczej Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!
Wiem, ze na Pogorii 1 w Dąbrowie Górniczej powstaje nowa sala weselna. Byłam tam z narzeczonym i widziałam ten ośrodek. Jest jeszcze na etapie wykańczania, ale budynek już jest zbudowany, ogród też zaprojektowany.Na moje oko - super!wykrzyknik! Dużym atutem jest sala z panoramicznym oknem na cale jezioro. Po rozmowie z właścicielem ( zresztą bardzo sympatycznym facetem) wiem, że do czerwca wszelkie prace powinny zostać ukończone. Pan Tomek ma już zapisy na wakacyjne imprezy. Piękna okolica bo nad samym zbiornikiem Pogoria, wokół las, cisza...Wymarzona sceneria na wesele!wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna89
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Mar 2013, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam kiedyś w sali weselnej nad Pogorią, piękne miejsce, cały lokal był w kształcie statku.
Jedyne co jest uciążliwe to ciężko było tam trafić bez nawigacji (jechaliśmy z Wa-wy), słaba droga lokal gdzieś w głuszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 20 Mar 2013, 12:38    Temat postu: Re: Nowa sala weselna na Pogorii 1 w Dabrowie Górniczej Odpowiedz z cytatem

nalka.2 napisał:
Hej dziewczyny!
Wiem, ze na Pogorii 1 w Dąbrowie Górniczej powstaje nowa sala weselna. Byłam tam z narzeczonym i widziałam ten ośrodek. Jest jeszcze na etapie wykańczania, ale budynek już jest zbudowany, ogród też zaprojektowany.Na moje oko - super!wykrzyknik! Dużym atutem jest sala z panoramicznym oknem na cale jezioro. Po rozmowie z właścicielem ( zresztą bardzo sympatycznym facetem) wiem, że do czerwca wszelkie prace powinny zostać ukończone. Pan Tomek ma już zapisy na wakacyjne imprezy. Piękna okolica bo nad samym zbiornikiem Pogoria, wokół las, cisza...Wymarzona sceneria na wesele!wykrzyknik!

No dobrze, ale co w związku z tym?
Chcesz Nam zareklamować salę? Polecić czy odradzić? I jeśli tak to na jakiej podstawie??
Piękny widok to nie wszystko, dużo zależy też od obsługi, jedzenia i uczciwości właścicieli, a jeśli dobrze zrozumiałam to nie masz w tej kwestii doświadczenia?

Mieszkamy w Dąbrowie i nad Pogorią są 3 sale z tego co pamiętam, w tym dwie z 'widokami'. Z tego co zdążyłam się zorientować i dowiedziałam się od Naszych kamerzystów, którzy byli tam częstymi gośćmi to: tyłka nie urywa. Sam widok to nie wszytko... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group