Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie tez sumiennie smaruje od dnia w ktorym zobaczylam dwie kreski na tescie, cyce najpierw bio oilem a teraz kupilam jakas oliwke z olejkiem arganowym. Fajna, bo jest z atomizerem. A od brzucha do kolan tolpa choc ostatnio kupilam jakis le maadr (czy cos takiego) ale niezbyt mi odpowiada, bo jest troche za gesty jak dla mnie. Na szczescie juz sie konczy i wroce do tolpy. Smarowanie odpuszczam sobie tylko rano przed usg. Ale przekonana jestem, ze rozstepow i tak nie unikne bo wiem jak wygladal brzuch mojej mamy po dwoch ciazach, choc z tylu glowy tli sie cicha nadzieja, ze moze jednak... język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też niedawno się pokazało kilka rozstępów na brzuchu, koło pępka... Kupię ten bio oil, może pomoże...
Jeśli chodzi o bikini - to chodzi o względy estetyczne, czy rozstępów nie wolno wystawiać na słońce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba o estetykę, bo moja kuzynka opalała się (nawet w solarium) a rozstępy ma.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam olejku Mustela. Mam nadzieję, że ominie mnie "przyjemność" rozstępów, chociaż wydaje mi się, że jak się ma skłonności, to i "Święty Boże nie pomoże" Wink Ten olejek ma cudowny subtelny zapach, który nawet w I trymestrze mi nie przeszkadzał. Nie jest tani, ale ja używam go gdzieś od 9-10 tygodnia a zużyłam może 1/3 butelki, także na pewno do końca ciąży mi wystarczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale rozstępy robią się nie tylko od tycia przecież, ale też od chudnięcia.
Na wszystkich tych cud specyfikach jest info żeby się smarować również po porodzie.

Natalia niektóre jednoczęściowe są jeszcze lepsze i ładniejsze od bikini lol
Ja już na wszelki wypadek zrobiłam rozeznanie język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale rozstępy robią się nie tylko od tycia przecież, ale też od chudnięcia.

o to,to oczko oczko ja przez calutką ciążę,nie miałam ani jednego na brzuchu ,a po ciąży niestety wyskoczyły Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA się strasznie boję, mam skłonności do rozstępów- są obecne w moim życiu od końca PODSTAWÓWKI wykrzyknik!

Chociaż z drugiej strony- siostra, która nigdy wcześniej nie miała żadnego rozstępu, po ciąży wygląda jak jakiś kliniczny przypadek- takiego brzucha to ja u nikogo innego nie widziałam jak jej po ciąży.... Więc może (>>>) mnie to ominie na przekór wszystkiemu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam rozstępy na biuście i na boczkach już przed ciążą od odchudzania, więc kolejnych kilka rozstępów mnie nie przeraża język, wcześniej smarowałam się Ziają do skóry atopowej a po 4 mc już Ziają na rozstępy, jak na razie nowe nie wylazły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez cała ciąże (od II trymestru) + 2 miesiące po porodzie używałam bi oil i jak do tej pory spokój. Nie odchudzam sie ani nie ćwiczę (choć to drugie by sie może przydało oczko. )
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 15 Maj 2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę, bo moje rozstępy są już praktycznie niewidoczne uśmiech Na pośladkach delikatne i z bliska widać. Natomiast na udach i piersiach nie ma śladu. Nie wiedziałam, ze to w ogóle możliwe, żeby tak zniknęły. Tyle, że na pośladkach miałam faktycznie czerwone pręgi, a udach i piersiach delikatnie i w miarę jasne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group