Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi lekarz polecił taki krem http://www.bdsklep.pl/ziaja-270ml-mamma-mia-krem-przeciw-rozstepom,id-42823 a siostra mowiła o tym http://merlin.pl/AVA-Krem-na-rozstepy-i-blizny_AVA-Laboratorium-Kosmetyczne/hb/product/219,1166245.html?gclid=CI2-ip2N0cACFcISwwodMqkAcQ poleccie kto uzywal ktory lepszy?moze kupić dwa:) i dwóch używac ratujcie boje sie roztepow
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli rozstepy maja sie pojawic to sie pojawia i zaden krem nie pomoze. Ja uzywalam ziajki na zmiane z baby dream i palmers, nie mam ani jednego rozstepu. Ale czy tp kwestia smarowania od (pierwszych tygodni)to nie wiem...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muppetka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon 10 Paź 2016, 0:41    Temat postu: Rozstępy Odpowiedz z cytatem

Ja używałam olejku na rozstępy firmy mama's, u mnie sprawdził się bardzo dobrze. Z tego co wiem, nie jest dostępny w drogeriach, na ich stronie jest wykaz w jakich aptekach można go znaleźć: mamas.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena85
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas trwania mojej ciąży stosowałam i nadal stosuję naturalne kosmetyki do ciała są w 100% ekologiczne i bez żadnego problemu może je stosować każda kobieta w ciąży i nie tylko;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 9 Sty 2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to, aby były to kosmetyki całkowicie naturalne. Takim kosmetykiem jest na przykład olej kokosowy, a inne kosmetyki dla kobiet w ciąży, które na pewno Ci się przydadzą i na pewno nie zrobią Ci krzywdy znajdziesz tu: http://triny.pl/206-dla-kobiet-w-ciazy. Poczytajcie sobie o tym, dlaczego powinno się stosować kosmetyki naturalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asenath
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Wto 29 Sie 2017, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już próbowałam chyba wszystkiego na rozstępy i jakoś efektów brak, albo bardzo subtelne że się tak wyrażę. Zastanawiałam się nad jakimiś naturalnymi kosmetykami. Może ktoś coś poleci?
_________________
autoklaw kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta w ciąży musi ładnie pachnieć, dlatego dobór odpowiedniego zapachu jest bardzo ważny. Tutaj widziałam ciekawy ranking perfum https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking-perfum-na-dzien-matki-top-10-najlepszych/4643/ Mama musi zawsze ładnie pachnieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2018, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natknęłam się ostatnio na bardzo delikatny antyperspirant magnezowy, który mogą używać również kobiety w ciąży - producentem jest Zechsal - http://zechsal.pl/. Ma w składzie tylko naturalne składniki, a jego przyjemny zapach zawdzięcza naturalnemu mentolowi. Bez aluminium czy innej niebezpiecznej chemii. Brzmi dobrze, może warto wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PimPuszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: Psary

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już przed ciążą miałam rozstępy-stare, po szybkim przytyciu, a potem schudnięciu. Wiedziałam że już z nimi nic nie zdziałam kremami. Dopiero jak zaszłam w ciążę , koleżanka poleciła mi specjalistyczny olejek Bio-Oil, ale smarowalam się nim dopiero od IIgo trymestru-takie zalecenia od producenta (nie chcąc kolejnych rozstępów). Dobry preparat, który faktycznie się sprawdził,bo na brzuchu pojawiły się dosłownie tylko dwie czerwone kreski, które aktualnie po 3miesiącach smarowania są bledziutkie. Warto pomyśleć o nim, bo skuteczny jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Maj 2018, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy drugiej ciązy byłam już trochę mądrzejsza niz podczas pierwszej - jednak czlowiek uczy sie na wlasanych bledach i stosowalam wylacznie kosmetyki pozbawione substancji alergizujących i drażniących. Wrazliwosc mojej skory urosla do stopnia hard - doslownie. Z pierwszym dzieckiem sprawdzila sie chociazby ta emulsja do oczyszczania twarzy https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ i krem nawilżający tez Cetaphil dlatego wiecej nie kombinowalam i zostalam przy nich dzieki czemu udalo sie utrzymac "swiezosc" cery do samego rozwiazania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group