Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozpiska weselna, czyli co trzeba załatwić i ustalić przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moncia
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista super, będzie mega pomocna Very Happy

Od siebie mogę dorzucić pomysł na inne prezenty - dla młodszych pociech na weselu - przy winietkach na stole można im położyć mini bańki mydlane w kształcie tortu. Ot taka mała niespodzianka, a na pewno każdemu dziecku się spodoba i będzie w klimacie weselnym oczko poza tym baniek nigdy nie za dużo oczko

http://image.ceneo.pl/data/products/23477887/i-banki-mydlane-tort-4szt-bmt.jpg

i również jestem za tym, aby doświadczone osóbki pomogły odpowiedzieć na pytania z ostatniego punktu. Co w sytuacjach kryzysowych? Jest jakiś złoty środek? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natknęłam się w necie, przejrzyście opisane, może komuś się przyda uśmiech

[img]http://kobietanaj.pl/imgs.php?id=13966[/img]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 6 Mar 2014, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zasadzie też zaczęłam od zakupu organizera ślubnego, aby jakość wszystko ugryźć i nie motać się w tym wszystkim. Oczywiście były drobne (patrząc pod kontem własnego wesela), ale wystarczyło zrobić listę dodatkową i ją wpisać ją w pomocnik uśmiech
A co do listy jest też super, ja bym podopisywała jeszcze w jakich terminach co załatwiać, że akty i opisy maja tylko X czasu ważności, przymiarka odbiór itd w takim i takim dniu... itd itp uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 6 Mar 2014, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My stworzyliśmy sobie plik excelowy i tam mamy wszystko uśmiech łącznie z tym, że nam codziennie zaciąga aktualny kurs euro - żeby znać koszty podróży pośubnej oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 6 Mar 2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy plik w Excelu oczko Wraz z listą wydatków, ceną, informacją, ile jeszcze musimy uzbierać, ile powinno być na koncie, jaka jest ogólna wartość naszego wkładu, no i jeszcze pare informacji uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dmmblog
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 19:26    Temat postu: kamerzysta na wesele UWAGA OSZUŚCI Odpowiedz z cytatem

UWAGA OSZUŚCI!
Przestrzegam wszystkich przyszłych nowożeńców i nie życzę tak wielkich stresów jakie przeżywamy nieustannie od października 2013 roku.
Nasz ślub i uroczystość weselna odbyły się 30.07.2013r. Do tej pory nie otrzymaliśmy od panów z WWW.TELEDYSKWESELNY.PL pana Piotra Dębskiego i montażysty Szymona Krężoloka normalnego filmu z naszego pięknego dnia.
Wszystko na początku wydawało się super. Zrobili nam piękny filmik podziękowania dla rodziców, który wyświetliliśmy podczas imprezy. Byli na weselu do końca oczepin i też nagraliśmy plener kilka tygodni później, dokładnie 1 września.


Potem nagle cisza..2 miesiące..3... Montażysta najpierw napisał coś o problemach techniczych, że padła mu karta graficzna w komputerze i nie może pracować.. daliśmy kolejne 2 tygodnie na przesłanie nam wersji roboczej teledysku, wstępu, części ślubnej i weselnej. Następnie cały czas pojawiały się niesamowite wręcz historie, które uniemożliwiały wysłanie podglądu.
W końcu dostaliśmy wstęp 22 listopada (który potem okazał się marnym teledyskiem bez pleneru, a specjalnie go dogrywaliśmy) . Po czym znowu cisza.. jak 24 grudnia zadzwonił mąż do montażysty to ten nagle powiedział, że jest w szpitalu! Pragnę zaznaczyć, że W UMOWIE TERMIN ODDANIA DZIEŁA UPŁYWAŁ PO 30 DNIACH.
Dopiero po wysłaniu pocztą pisma przedsądowego w lutym dostaliśmy płyty nie widząc wcześniej nic ponad wstęp i część ślubną, z której nie byliśmy zadowoleni i wnieśliśmy od razu uwagi. Film zaczyna się BEZ ŻADNEGO WSTĘPU, PODZIAŁU NA CZĘŚCI, WYBORU SCEN/PRZEBIEGU UROCZYSTOŚCI. Chcieliśmy 2 wersje błogosławieństwa oraz uroczystości ślubnej - normalną dla rodziców i skróconą dla znajomych i dalszej rodziny. To co zobaczyliśmy zmroziło nam krew w żyłach. Wrzucamy płytę do odtwarzacza i tak jakbym ja na pendrive'a wrzuciła - od razu zaczyna się wstęp, który okazuje się teledyskiem weselnym. Jak się kończy, pierwsze co najmniej 2 minuty lecą od początku ale to już nie jest teledysk tylko wstęp i błogosławieństwo. NIE BYŁO ŻADNYCH SKRÓCONYCH CZĘŚCI, LATAŁY PIKSELE, PRZY ZMIANIE KAMER-UJĘĆ W KOŚCIELE NAGLE GŁOŚNOŚĆ SIĘ ZMIENIAŁA JAKBY BYŁA NAGRYWANA Z 2 KOMÓREK A NIE PROFESJONALNEGO SPRZĘTU.. Następnie część weselna. NIE ZOSTAŁY WYKASOWANE KOMPROMITUJĄCE ŻYCZENIA TYLKO WSZYSTKIE WRZUCONE ŻYWCEM MIĘDZY SEKWENCJAMI JEDZENIA I TAŃCA. NIE MA RZUCANIA WELONU PODCZAS OCZEPIN!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Nawet amatorzy wiedzą, że to najważniejszy moment oczepin! ŚWIETNA ZABAWA OCZEPINOWA ZOSTAŁA TOTALNIE WYKASOWANA A ZASTĄPIONA JEDYNIE NUDNYM POCIĄGIEM Z LUDZI. NA KONIEC RODZICE MŁODYCH ŚPIEWAJĄ HEJ UŁANI I NAGLE FILM SIĘ URYWA!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! NIE MA PLENERU!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik CZY TAK WYGLĄDA PROFESJONALNY FILM ŚLUBNY?pytajnikwykrzyknik! W tej chwili po kolejnych 2 miesiącach wkraczamy na drogę sądową z tymi panami. ZRUJNOWALI NAM NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU. WSTYDZIMY SIĘ KOMUKOLWIEK GO POKAZAĆ, BO JEST PO PROSTU ŻAŁOSNY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:

My też mamy plik w Excelu oczko Wraz z listą wydatków, ceną, informacją, ile jeszcze musimy uzbierać, ile powinno być na koncie, jaka jest ogólna wartość naszego wkładu, no i jeszcze pare informacji uśmiech


Ja właśnie myślałam ostatnio żeby coś takiego zorganizować, ale puki co zostało jeszcze dużo czasu i jesteśmy na etapie początkowych opłat więc kompletnie nie wiem jak to wszystko podzielić, co ma zawierać taki plik i jak się za to zabrać żeby to wszystko "miało ręce i nogi"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu my mamy kolumny o takich nazwach:

Nazwa Cena jednostkowa Ilość Koszt Zaliczka Pozostało Zebrane Do zebrania

do tego formuły, które automatycznie wszystko uzupełniają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo widzisz Mani_ani to już wiem od czego zacząć oczko
Baaaaardzo Ci dziękuję
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Kasiu my mamy kolumny o takich nazwach:

Nazwa Cena jednostkowa Ilość Koszt Zaliczka Pozostało Zebrane Do zebrania

do tego formuły, które automatycznie wszystko uzupełniają uśmiech


miałam coś podobnego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group