Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozpiska weselna, czyli co trzeba załatwić i ustalić przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie alkoholu weselnego, jeśli któraś z Was szukałaby sprawdzonej hurtowni to ze swojej strony mogę polecić https://taniahurtownia.pl/oferta/wodki . Razem z mężem zamawialiśmy u nich alkohol na stoły weselne. Mają naprawdę szeroką ofertę w korzystnych cenach. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z ważnych elementów, aby młodzi mogli dobrze się przygotować do wspólnego życia przed ślubem kościelnym są nauki przedmałżeńskie Katowice. Są one obowiązkiem, ale dla bardzo wielu osób są one bardzo ważne, chcą w nich uczestniczyć i zależy im aby odbyły się w sposób ciekawy i profesjonalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sokow
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 214

PostWysłany: Czw 14 Lip 2022, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super lista, ja przy swoim ślubie korzystałam z usług weeding planerki, która pomogła mi wszystko ogarnąć bardzo sprawnie. Takie rzeczy jak biżuteria i ogólnie mój ubiór w tym dniu, makijaż, paznokcie ogarniałam sobie sama. Praktycznie całą biżuterię kupiłam na https://edibazzar.pl/ łącznie z ozdobami do włosów. Bardzo zadowolona jestem z jakości tej biżuterii i teraz chętnie kupuję tylko w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 5:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie bardzo ciężko jest znaleźć białą sukienkę na poprawiny. Sama się o tym przekonałam. Ale całe szczęście trafiłam do sklepu https://butiklalala.pl/sukienki-biale. Oferuje on bardzo bogaty asortyment sukienek w tym kolorze, więc jest z czego wybierać. Dodatkowo są one przystępne cenowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group