Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak oszczędzać w codziennym życiu - porady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 8 Mar 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak trochę z innej beczki jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak trudne nastały czasy i że dług będziemy musieli się z tymi problemami gospodarczymi borykać a co za tym idzie nasze portfele będą raczej w połowie puste niż pełne oczko no ale za jakiś czas majówka, wakacje i fajnie by było zabrać gdzieś dzieci chociaż na kilka dni zamiast tkwić całą wiosnę i lato w blokowisku. i to mój pomysł jak oszczędnie zaplanować taki wyjazd. Zrezygnujmy z dalekich wycieczek, drogich ekskluzywnych hoteli i egzotycznych plaż na rzecz wyjazdu gdzieś blisko. Przecież u nas jest tyle pięknych miejsc, z istnienia których często nawet nie zdajemy sobie sprawy. Ja na przykład wybrałam Kaszuby. Mam blisko, niecałe kilometrów od miejsca zamieszkania takie oto miejsce https://lesnydwor.pl/oferty/majowka-nad-jeziorem-wegorzyno
Jest tam pięknie o każdej porze roku, jest mnóstwo atrakcji i możliwości spędzenia czasu z rodziną i nie jest drogo. Na prawdę polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marian63
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 171

PostWysłany: Czw 10 Mar 2022, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oszczędzam kupując zdrowe produkty. Mam ulubione sklepy w których są promocyjne ceny. Np ta oferta tu https://www.bee.pl/diet-food-makaron-konjac-spaghetti-200-g_p148003.html Bardzo dobry makaron do spaghetti. A też można nim zastąpić kasze, ryż itp. Prosty w przygotowaniu, a bogaty w składniki odżywcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupach, to koniecznie sprawdzajcie na bieżąco takie strony jak ostrapromocja To właśnie tutaj znajdziecie najwięcej informacji o najnowszych promocjach i rabatach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na oszczędzanie jest naprawdę wiele. Teraz rachunki za prąd są coraz wyższe więc warto pomyśleć w tym temacie. Najlepszą opcją będzie montaż paneli fotowoltaicznych. Tutaj https://ekofachowcy.pl/ znajdziecie dużo informacji w tym temacie. Zerknijcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie niedrogiego ale za to szybkiego i stabilnego internetu a do tego mieszkacie w Białymstoku to zdecydowanie warto skorzystać z oferty lokalnego dostawcy, firmy ELPOS. Ja korzystając z tego, ze mam szybki i stabilny internet zaczęłam nawet dorabiać sobie online i w ten sposób też udaje mi się coś dodatkowo odłożyć co miesiąc uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim jednym przykładem na oszczędności jest kupować rzeczy na promocji czyli z gazetek promocyjnych. Tak właśnie robię z ubraniami parzę na Pepco gazetka i dzięki temu kupuję super ciuszki w fajnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutmann.rasheed
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakąś aplikację, która pomaga oszczędzać? Coś się mnie ostatnio kompletnie nie trzymają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja by oszczędzić znacząco czas, często korzystam z usług tej firmy przy opakowaniu rożnych elementów: https://skrzynietransportowe.eu/dzial-ofertowy/pakowanie-eksportowe . Ostatnio firma w ekspresowym tempie zapakowała w folie termokurczliwą urządzenia budowlane i byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Serdecznie polecam tę firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli inwestujecie, na przyklad na Forex, to moze warto zainwestowac najpierw w jakies fajne szkolenie, zobaczyc jak to dziala, jakie są metody, praktyki. U Roberta Gawedy na szkoleniu mozna sie wszystkiego nauczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja zamiast zwykłych papierosów kupuję już od dłuższego czasu tytoń od www.tytonpapierosowy.pl . Jest to najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie, tytoń bardzo mi smakuje i co ważne wybór jest tutaj dosyć duży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group