Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak oszczędzać w codziennym życiu - porady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu robimy coś takiego, że notujemy wszystkie wydatki z całego miesiąca. Wszystkie, nawet te najdrobniejsze typu wydatki związane z zapałkami itd.
Chodzi o to, aby sprawdzić ile tak naprawdę wydaje się na różne pierdołki: jedzenie, rozrywki, alkohol itd. i gdzie ewentualnie można szukać oszczędności.
Oczywiście warto posiadać jakieś konto - może to być zwykłe konto darmowe, ale jeszcze lepie oszczędnościowe w którym gromadzimy oszczędności na tzw czarną godzinę. Porównanie poszczególnych ofert jest np tutaj http://www.tanie-konto.pl/


Ostatnio zmieniony przez jagnam dnia Sob 1 Lip 2017, 8:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
misia172
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią 2 Cze 2017, 9:38    Temat postu: oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

Staram się zawsze oszczędzać, a uzbierane środki lokować na lokacie lub koncie oszczędnościowym. Niestety aby znaleźć fajną ofertę trzeba dużo szukać. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym skorzystała z rankingu http://extralokaty.pl/, to ma przyspieszyć i ułatwić mi wybór. Korzystał ktoś już kiedyś? Macie jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 7 Cze 2017, 18:46    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Oszczędności w życiu codziennym można doszukać się wielu.
Najłatwiej zacząć od przejrzenia ofert jakie skierowane są do nas od firm,
które dostarczają do domów usługi typu telefon , internet, telewizja. Jak wiadomo oszczędzamy już w momencie wyboru najtańszej i najbardziej opłacalnej opcji. Takich sposobów jest naprawdę wiele. Lokaty czy konta oszczędnościowe to trochę inna kwestia bo na nich może lądować to co zaoszczędzimy na codziennych sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hektorka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Czw 6 Lip 2017, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzić teraz można w zasadzie na wszystkim, trzeba tylko być konsekwentnym i skrupulatnym. Ja myślałąm o tym już przy meblowaniu mieszkania i wybierałam sprzęty energooszczędne. Np. taka lodówka – działa codziennie bez przerwy i to ona zużywa najwięcej prądu. Kupiłam lodówkę energooszczędną od Kernau, coś podobnego jak tutaj: https://www.kernau.com/produkt/kfrc-18161-nf-x.html i jestem zadowolona. Droższa już się nie opłacały moim zdaniem. Zależało mi na tym aby była wyposażona w NoFrost i jestem z niej zadowolona uśmiech Bardzo dobrze isę sprawdza u mnie w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest sens oszczędzać pieniądze - gdy leżą bezczynnie, tracą na wartości. Chyba lepszym rozwiązaniem jest inwestowanie swoich środków, czerpanie z nich zysków. Jedną ze stron, która umożliwia to bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej jest https://www.fastinvest.com/pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annaw222
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 6

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że oszczędzać można robiąc po prostu zakupy przez internet. Ja się staram zawsze oszczędzać, ale mój mąż uwielbia markowe ubrania, w związku z czym wyszukałam internetowy outlet męski, gdzie można tanio nabyć markowe ciuchy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darolka22
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się wiele spraw załatwiać online. No i zadbałam o swoje rachunki i zużycie prądu http://doladowaniaenergetyczne.pl/aktualnosci/jak-zostac-panem-wlasnych-wydatkow-radzi-partner-energia-elektryczna-tauron
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giuseppe34
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oszczędzam, kupując przez Internet - nawet produkty żywnościowe. Wychodzi taniej, a oszczędzam też czas uśmiech
_________________
frytownice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela78
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budujemy się już od 2 lat i teraz zostało nam wyposażenie.. Do kuchni nie wiedziałam co najlepiej kupić, aby wyjść jeszcze na tym korzystnie.. Odwiedziłam salon http://meblon.com.pl/agd/ i szczegółowo poradzili mi co potrzebuję.. Super się z nimi współpracuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewo
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oszczędzam w ten sposób, że na początku każdego miesiąca wpłacam sobie pewną kwotę na konto oszczędnościowe. Jeśli coś mi zostanie pod koniec miesiąca, to również sobie to zostawiam. W ten sposób zaoszczędziłam bardzo dużo pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 19 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group