Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak oszczędzać w codziennym życiu - porady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 18 Paź 2016, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszczędzania można się nauczyć, w każdym razie ja na pewno spróbuję, a tu jest to w prosty sposób opisane https://blog.axa.pl/blog/finanse/jak-oszczedzac-pieniadze-5-sposobow-na-oszczedzanie-bez-wyrzeczen więc myślę że podołam tym zaleceniom bez problemu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bhanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na to, to chyba nie ma złotego lekarstwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Wto 22 Lis 2016, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to domowe oszczędzanie, nie wydawanie pieniędzy na rzeczy zbędne. do tego nie bać się inwestycji, które mają dać oszczędnośći. Największe oszczędności można wykręcić na ogrzewaniu jak się zainstaluje pompę ciepła czy rekuperator. Albo panele fotowoltaiczne by na prądzie oszczędzać. Na https://oze-market.pl/ jest wiele enrgooszczędnych technologii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Nie 27 Lis 2016, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robić kartki, kupować to co potrzebne, ale jak kupujemy to też warto robić to z głową coraz więcej macie miejsc gdzie można znaleźć promocje - http://darmowisko.pl/kody-rabatowe/ dlaczego jak chcemy kupić telewizor to nie poszukać najpierw jakiś kodów rabatowych, żeby kupić go taniej? Przecież to oszczędność bez wysiłku wystarczy odrobina zapału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sro 4 Sty 2017, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A brał ktoś z Was pożyczkę w Vivus? Nie mają żadnych haczyków? Trochę się cykam tych pożyczek... A Wy jakie macie z nimi doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pedigars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 22 Lut 2017, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz wymieniłem żarówki na ledowe w domu i pobór energii bardzo zmalał wiec myślę można to zaliczyć do oszczędzana na co dzień oczko
_________________
Najs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuj tańsze produkty! I łaź co chwilkę na zakupy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dudas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią 3 Mar 2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tej porze roku można zaoszczędzić kupując opał w sieci, a nie w składach opału. Ekogroszek ceny w marketach są niższe, ale trzeba dobrze sprawdzać jakość. Optymalnym rozwiązaniem jest zakup w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Czw 16 Mar 2017, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie dosc spore oszczednosci czasowe i pieniężne pojawiły się po rezygnacji własnego samochodu, 70% czasu w roku dojeżdzam do pracy rowerem i tylko na urlopowy wyjazd albo większe zakupy raz w miesiącu wynajmuję samochód w Osek Rent a Car, dodatkowo standardowo nie zostawiam zapalonych niepotrzebnie świateł ani sprzętów w trybie czuwania, oświetlenie energooszczędne i sprzęty najwyższych klas oszczędności energii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Nie 21 Maj 2017, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na oszczędzanie z http://www.viennalife.pl/. Do wyboru dwa pakiety Vital Saver lub Optimum Saver. Minimalna składka to tylko 200 zł, zawsze można dopłacić dodatkowe środki. Generalnie firma sprawdzona i godna polecenia. Uważam, że należy tak się zabezpieczać na przyszłość.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 18 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group