Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak oszczędzać w codziennym życiu - porady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18 Mar 2013, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do niemieckich proszków - my nie możemy używać, kiedyś zakupiliśmy niemiecką wersję Persila i po pierwszym praniu musieliśmy zakupić polski - takiego uczulenia po niczym jeszcze nie miałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 18 Mar 2013, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka, nie mam pojęcia.
Za ścieki płacimy ok 30zł, za zimną wodę ok 15- 20zł i za ciepłą też w granicach 30zł.

Zimna woda ok 3,5zł/m3
ścieki 5,2zł/ m3
coś koło tego, jak będę wracała do domu, to zerknę na tablicę i obczaję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że oszczędność to nic innego jak tylko rozsądne i przemyślane zakupy.
A tak w ogóle to nie warto oszczędzać na zdrowiu!
Dlatego leczę się głównie prywatnie, bo terminy do specjalistów to ok 1,5 roku, a na takie gadżety jak np. poduszka ortopedyczna itp. też nie szczędzę pieniędzy i wole kupić sprawdzony i dobry towar Smile
Tutaj macie link do sprawdzonej strony http://omedika.pl/zdrowy-sen-poduszki-ortopedyczne-r93.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź się nie ośmieszaj./


Zawsze powtarzam- reklamować też trzeba UMIEĆ wykrzyknik! A nie robić z siebie debila/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
VikiCristina
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Gru 2014, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra z tymi spamerami :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sob 21 Lut 2015, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż... Wracając do tematu, mi się zawsze udaję zaoszczędzić na ogrzewaniu - co okres rozliczeniowy mam zwrot. A pieniądze z niego zawsze odkładam na czarną godzinę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 22 Lut 2015, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co tydzień robię jadłospis na cały tydzień idę do sklepu w poniedziałek i kupuje tylko to co jest mi potrzebne do przygotowania konkretnych dań. Nawet jeśli w ten dzień kupie coś z poza listy to jest tylko jeden dzień . Wydam mniej niż jak bym miała chodzić do tego sklepu codziennie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Sro 1 Kwi 2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak nie trzeba oszczędzać Smile
I w każdej chwili można kupić np. zabawki dla psa czy inne gadżety dla swojego pupila. Moje życie po skończonych studiach, małżeństwie i znalezieniu dobrej pracy bardzo się zmieniło- na lepsze Smile
Powrót do góry
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Pon 7 Gru 2015, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że zawsze warto choć trochę oszczędzać, a nie prowadzić nie wiadomo jaki tryb życia, nawet jak się ma pieniądze. Z doświadczenia wiem, że takie rzeczy mogą się szybko obrócić, a wtedy nawet nie wiadomo jak kupować mleko, bo się okazuje, że to nasze jest strasznie drogie, a może gdzie indziej będzie tańsze? Ja mam na przykład back up plan, jakbym miała kryzys oczko najwazniejsza byłaby dla mnie sprzedaż samochodu Gliwice mają dobry komis http://www.pewnyautomobil.pl/o-nas z tym nie byłoby problemu. Potem ruszyłabym lokatę, którą mam i przede wszystkim zrezygnowałabym z takich rzeczy jak fryzjer czy kosmetyczka. Jak się chce, to spokojnie można na takich rzeczach oszczędzić oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 7 Gru 2015, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antoninak napisał:
A ja myślę, że zawsze warto choć trochę oszczędzać, a nie prowadzić nie wiadomo jaki tryb życia, nawet jak się ma pieniądze. Z doświadczenia wiem, że takie rzeczy mogą się szybko obrócić, a wtedy nawet nie wiadomo jak kupować mleko, bo się okazuje, że to nasze jest strasznie drogie, a może gdzie indziej będzie tańsze? Ja mam na przykład back up plan, jakbym miała kryzys oczko najwazniejsza byłaby dla mnie sprzedaż samochodu Gliwice mają dobry komis http://www.pewnyautomobil.pl/o-nas z tym nie byłoby problemu. Potem ruszyłabym lokatę, którą mam i przede wszystkim zrezygnowałabym z takich rzeczy jak fryzjer czy kosmetyczka. Jak się chce, to spokojnie można na takich rzeczach oszczędzić oczko

Ale smętna reklama. Raczej antyreklama.
Czy Wy ludzie nie rozumiecie, że nikt nie skorzysta z takiej oferty przedstawionej w taki sposób?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 16 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group