Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 21:24    Temat postu: przed ślubem... Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy miałyście kiedyś fałszywy alarm pytajnik Co myślicie o wpadkach I co byście zrobiły gdyby Was spotkała taka niespodzianka??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fałszywy alarm miałam po swoim pierwszym razie, totalnie zeschizowałam, bo myślałam, że naprawdę jestem w ciąży Rolling Eyes na szczęście, nie byłam.

od kiedy jestem z Jackiem żadnej schizy ani nerwówki z tego powodu nie miałam, choć kilka razy przeszło mi przez myśl, ze mogę być w ciąży i kilka testów ciążowych mam na swoim koncie. jak dotąd wynik był zawsze negatywny uśmiech

o wpadkach nic nie sądzę. sama jestem 'z wpadki' i biorę pod uwagę wpadkę. nic szczególnego bym nie zrobiła. powiedziałabym narzeczonemu, potem rodzicom. przyspieszenie daty slubu z tego powodu nie wchodzi w grę Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnieszka23
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać na suwaczkach,sama zaszłam przed ślubem i jesteśmy z tego powodu szczęśliwi Very Happy
Oczywiście decyzję o ślubie podjęliśmy w tamtym roku,więc to nie jest z "przymusu" Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się że macie takie zdanie:) nie chciała bym mieć brzuszka na własnym ślubie bo chce się wyszaleć ale zaraz po czemu nie:D Ale gdyby coś to łezkę ze szczęścia uronie:) ten instynkt hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pewnie pamietacie ja mialam planowany slub na wrzesien ale przez nasza wpadke slub byl juz w kwietniu uśmiech i powiem szczerze ze wcale nic nie zaluje. Brzuszka jeszcze nie mialam wielkiego, bylam w czwartym miesiacu, bawilam sie caly wieczor i w wesele i w poprawiny i czulam sie swietnie. A teraz zeby bylo smieszniej to planowany porod mam na okolice 23-26 wrzesnia. Z Usg wyszlo ze na 26 wrzesnia wiec data ta jest nam przeznaczona, mial byc slub a bedzie dziecko. I powiem szczerze ze juz sie nie moge doczekac kiedy zleca mi te ostatnie trzy miesiace ciazy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w ciązy. Planowana. Zaszłam na 3 miesiące przed. Niestety nie bylo nam dane. Teraz jak sobie o tym myśle, o tym co sie stalo, to strasznie zazdroszcze dziewczynom takich wlasnie "wpadek". One przynajmniej przechodza cala ciaze bez problemu i rodza zdrowe dzieci. A te co ploanuja to zawsze maja jakieś problemy smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 26 Cze 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie bardzo rozumiem pojecie wpadki? Bo co nie zdajemy sobie sprawy ze uprawiajac seks bez zabezpieczenia mozemy zajsc w ciaze? Trzeba sie z tym liczyc za kazdym razem. A jesli ktos stosuje dobre zabezpieczenie to wpadka sie nie powinna zdarzyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, to, że my sobie zdajemy nie znaczy, ze ktoś inny sobie z tego sprawę zdaje. albo to 'dobre zabezpieczenie' okazuje sie jednak nie takie dobre (tabletkę wzięło się po czasie i nie zahamowała owulacji, gumka pękła, żel plemnikobójczy nie był jednak taki dobry jak go inni zachwalali) i nieplanowana ciąża gotowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 14:13    Temat postu: Re: przed ślubem... Odpowiedz z cytatem

agacia223 napisał:
Dziewczyny czy miałyście kiedyś fałszywy alarm pytajnik Co myślicie o wpadkach I co byście zrobiły gdyby Was spotkała taka niespodzianka??


Oj ile razy na początku naszego związku mój narzeczony latał do apteki po testy lol lol Jak byłam młodsza tzn w wieku 16-17-18 lat to bym się zmartwiła ciążą. A teraz to ja się cieszyć będę. Współczuje tylko dziewczynom które w tak młodym wieku 'wpadły'.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 27 Cze 2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
J Teraz jak sobie o tym myśle, o tym co sie stalo, to strasznie zazdroszcze dziewczynom takich wlasnie "wpadek". One przynajmniej przechodza cala ciaze bez problemu i rodza zdrowe dzieci. A te co ploanuja to zawsze maja jakieś problemy smutny



Niestety taka jakaś reguła jest :/ znam wiele takich przypadków
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group