Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hormony i dolegliwości, które prostujemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również miałam problem z hormonami, odkąd pamiętam to zawsze nieregularne miesiączkowałam, miałam bóle itd. Wreszcie trafiłam na fajnego ginekologa, który przepisał mi tabletki Vixpo. Muszę przyznać, że zmiana jest ogromna. Świetnie się czuję, żałuję tylko, że wcześniej nikt mi nie doradził tych tabletek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 1 Sty 2019, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do problemów hormonalnych to ja cierpie na PCOS, teraz jest lepiej bo stosuje takie tabletki Ovarin i odpowiednią dietę - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ Wreszcie trafiłam do odpowiedniego lekarza który mi uświadomił jak ważna jest dieta i to co się je
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedoczynność tarczycy to nie tylko zmęczenie oraz sucha skóra i wypadanie włosów. Ale bardzo wiele innych objawów takich jak:
wypadanie brwi,
zwolnienie rytmu serca,
obrzęk twarzy,
bóle mięśni,
bóle stawów,
przyrost wagi,
ciągłe marznięcie,
bolesne miesiączki,
zaparcia.

Zerknijcie sobie na stronę:
http://beauty-women.pl/endokrynologia-czym-zajmuje-sie-endokrynolog-warto-sie-niego-udac/

Warto nie olewać sobie tej sytuacji ale zapisać się na wizytę do endokrynologa, ktory obejrzy problem oraz coś doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Gru 2020, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy terapii hormonalnej miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście na rynku dostępne są specjalne produkty, które pozytywnie wpływają na suchość pochwy. Zainteresujcie się produktami takimi jak Vagisan. Preparat ten nie zawiera hormonów, za to zawiera kwas mlekowy oraz składniki natłuszczające i pielęgnujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Czw 21 Sty 2021, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepsze co można zrobić dla siebie to znaleźć odpowiedniego ginekologa i endokrynologa, którzy pomogą wam poradzić sobie z tym problemem. Na stronie https://danea.pl/ znajdziecie bardzo ciekawą ofertę Centrum Medycznego z Bielska-Białej, gdzie pracują fantastyczni lekarze, którzy stosują pełną diagnostykę i mają nowoczesny sprzęt. Termin oczekiwania na konsultację jest bardzo krótki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie właśnie rozregulowane hormony były przyczyna tego, że nie mogłam zajsc w ciażę. Dopiero wyregulowałam je Ovarinem Bardzo skuteczny preparat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy z hormonami mogą rozwiązać specjaliści na endokrynolog.lublin.pl. Fachowcy, którzy dobiorą odpowiednie leczenie dla Ciebie i pomogą w walce z dolegliwościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaP
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2021
Posty: 8

PostWysłany: Nie 8 Sie 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hemoroidy nie biorą się znikąd. Zazwyczaj sami na nie pracujemy. Pierwszym krokiem są zaparcia. Ja sama miałam straszne zaparcia w ciąży i generalnie już zaczęły się tworzyć hemoroidy. Lekarz prowadzący ciąże zalecił mi czopki evagu na zaparcia. Stosowałam je kilka tygodni, oczywiście nie codziennie, ale wtedy gdy było to koniecznie. Bardzo mi pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 19 Sie 2021, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście może o lekach recepturowych? W przypadku trądziku i powikłań mogą okazać się niezastąpione. Jest to coraz rzadziej dostępna usługa ale w aptekach sieci nadal DOZ istnieje możliwość realizacji takiej recepty. Zapytajcie o nie swojego dermatologa. Dostępność substancji recepturowych jest bardzo szeroka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie w każdym mieście można znaleźć dobrego ginekologa, ja na przykład znam kilku w stolicy do których mam zaufanie i wiem że pomogą w każdej sytuacji. Miałam nawet niedawno kurację żelem papilocare kiedy powiedziałam że mogłam się zarazić hpv a ten żel stosuje się wspomagająco w leczeniu zmian śródnabłonkowych wywołanych przez wirus HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group