Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hormony i dolegliwości, które prostujemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, tych przeciwciał nie ma dużo. Także nie ma się co niepokoić. Jak TSH w normie to przeciwciała też powinny trochę spaść.
Only, a masz teraz niedoczynność czy wpadłaś w nadczynność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadczynność od samego początku. Po ciąży miała TSH na poziomie <0,0005
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Gosiu, tych przeciwciał nie ma dużo. Także nie ma się co niepokoić. Jak TSH w normie to przeciwciała też powinny trochę spaść.


Tak samo powiedział lekarz. Dla świętego spokoju dostałam skierowanie na biopsję guzka i jak się okaże, że to nic złego to droga otwarta. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, byłam sobie parę dni temu zrobić tsh. w sumie w zupełnie innej sprawie ale głupia nie wiedziałam że oprócz tego powinnam tf3 i 4 zrobić ;/ sam fakt, że tsh wyszło mi 3,56 co jest dość spore jak na starania się... trochę się załamałam bo nie wiem co mam dalej robić smutny Rozumiem, że pierwsze co to sobie zrobić jeszcze tf3 i tf4? Czy najpierw iść do gina z tym tsh? głupieję trochę smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ginekolog pewnie i tak zleci wszystkie hormony ft i prolaktyna, progesteron. Ja bym się wstrzymała do wizyty zobaczysz co powie. Jak nie czekasz długo na wizytę to i tak jak zleci badania zaraz po pokarzesz się z wynikami. A jak masz tak jak u mnie że 4 miesiące się czeka to bym sama wszystkie hormony zrobiła i dopiero z wynikami poszła żeby czasu nie tracic .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 9:25    Temat postu: dsaasdweqewqw Odpowiedz z cytatem

Bo może ja przesadzam trochę co? W sumie niby to jest w granicach normy, ale wolę dmuchać na zimne, w sumie wizyta u gina i tak nie zaszkodzi, chociaż tak sobie dałam pół roku od zaprzestania zabezpieczenia, że jak nic nie wyjdzie to zacznę szukać innej przyczyny. Na wizytę się czeka koło 2 tyg więc na spokojnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz nie wiem jakie u ciebie są normy w laboratorium dla tego tsh wyznaczone. Ale u mnie powyżej 3 to było sporo. Ja miałam 1,2 czy coś takiego. Masz rację konsultacja u gina nie zaszkodzi oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 26 Lut 2014, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, trochę wysokie, ale jeszcze mieści się w normie. Możliwe, że dostaniesz skierowanie do endokrynologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniłam ginekologa i jestem załamana. Poprzednia pani tak mnie leczyła, że na prawym jajniku urosła mi po raz n-ty torbiel, z tym że teraz ma prawie 7 cm smutny( ten nie owija w bawełnę, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, bo taka duża pewnie będzie musiała być usuwana operacyjnie, a zawsze jest ryzyko smutny Ale teraz wyleczam małą infekcję i potem na duphaston przechodzę, mam nadzieję, że uda się ją wyeliminować farmakologicznie..... Już nie chcę odkładać starań o dzidziusia, bo z wiekiem będzie coraz trudniej z takimi skłonnościami, a gin sam stwierdził, że jajniki moga się po kilku takich baniach nie nadawać się... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korcia1802 napisał:
Zmieniłam ginekologa i jestem załamana. Poprzednia pani tak mnie leczyła, że na prawym jajniku urosła mi po raz n-ty torbiel, z tym że teraz ma prawie 7 cm smutny( ten nie owija w bawełnę, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, bo taka duża pewnie będzie musiała być usuwana operacyjnie, a zawsze jest ryzyko smutny Ale teraz wyleczam małą infekcję i potem na duphaston przechodzę, mam nadzieję, że uda się ją wyeliminować farmakologicznie..... Już nie chcę odkładać starań o dzidziusia, bo z wiekiem będzie coraz trudniej z takimi skłonnościami, a gin sam stwierdził, że jajniki moga się po kilku takich baniach nie nadawać się... smutny

Moja kuzynka przez jakieś 10 lat leczyła torbiele aż w końcu tak jej obsiadły jeden jajnik że musiała mieć go usuniętego.. i też lekarz powiedział jej że jest mało prawdopodobne żeby zaszła a po jakiś 2 miesiącach kiedy już wiedziała że nie ma na co liczyć cieszyła się z dwóch kreseczek uśmiech więc nic nie powiedziane uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group