Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hormony i dolegliwości, które prostujemy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Ja też jak brałam hormony spadł mi poniżej normy ale ginka kazała się nie przejmowac. I faktycznie po jakimś czasie się unormowało... U mnie też hormony na "p" dawały czadu, ale na razie jest chyba ok, bo po ciąży już nie potrzebuję żadnych leków. Wszystko działa jak należy lol


buja w obłokach
Lejesz miód na moje serce wesoły Mam nadzieję, że i u mnie będzie podobnie, a po ciąży (jak już w nią zajdę język z oczkiem ) hormony się poprostują, tak mi zresztą obiecywał kiedyś ginekolog, zobaczymy.
Ale dzięki za odpowiedź i to jeszcze TAKĄ optymistyczną uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie kochana ja byłam 4 lata na bromergonie i luteinie non stop kontrole prolaktyna, progesteron i ciągły brak miesiączki (takiej samej z siebie), testy owulacyjne nie wskazujące owulacji, cykle 30-50 dni... Hormony stopniowo się ustawiały i nawet nie wiadomo kiedy dwie kreski- które już mają pół roczku uśmiech Będzie dobrze, trzymam kciuki wykrzyknik Swoją drogą ja tylko pamiętam, że w momencie jak zaszłam miałam sporo pracy, stresów i na pewno nie myślałam o tym że będzie dzidzia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2013, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula_139 napisał:
Spokojnie kochana ja byłam 4 lata na bromergonie i luteinie non stop kontrole prolaktyna, progesteron i ciągły brak miesiączki (takiej samej z siebie), testy owulacyjne nie wskazujące owulacji, cykle 30-50 dni...


No to jakbym o sobie czytała, dokładnie tak samo.
Fajnie, uspokoiłaś mnie bardzo i dałaś nadzieję, że nie będę musiała do końca życia walczyć z własnym organizmem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2013, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 21 lat i lecze się na zespół policystycznych jajników. Niby jest poprawa bo pęcherzyki są juz 3 razy większe (a mialy maksymalnie na 1 USG 6 mm). Leczę się od stycznia w sumie. Może to jeszcze za wczesnie ale jestem troche zawiedziona ze nam nie wychodzi.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w dobrym miejscu, ale mam pytanie. Czy któraś z was miała "przygody" z guzami na tarczycy i podwyższonym poziomem przeciwciał tarczycowych? U mnie wynikły takie problemy i zastanawiam się jak to się będzie miało do planowanych starań o potomka. Czekam na wizytę u endo i oczywiście konsultuję się z wujkiem google co powoduje coraz większy mętlik w głowie.. smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z guzkami na tarczycy da się żyć, zachodzić w ciąże i rodzić dzieci, o ile to nie zmiany nowotworowe. Zapisz się szybko do jakiegoś dobrego endokrynologa albo endo-gina i będzie dobrze. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wujka google bierz z przymrużeniem oka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, a jakie to przeciwciała? Jedynie Haschimoto może utrudniać zajście w ciążę i utrzymanie jej, nie będę Cię oszukiwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 27 Paź 2013, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizytę u endo mam jutro. Mam podejrzenie Hashimoto, a z tego co sama wyczytałam z wyników to Anty TPO mam 75 a norma do 34. Ale przy tym hormony w normie. Zobaczymy co lekarz powie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 28 Paź 2013, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Hashimoto i donosiłam ciążę. Przy stałych kontrolach poziomów hormonów i ścisłym przyjmowaniu leków da się urodzić dzidziusia. Niestety po ciąży moja tarczyca zaszalała pełną gębą. Guzy urosły kilkakrotnie i niestety operacyjnie trzeba je usuwać. Hormony wróciły do normy po roku walki i braniu 4 tabletek dziennie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group