Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub zimą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lut 2013, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety dokładnie na to wygląda...ja zostałam zaproszona na wesele na 6 kwietnia i też u mnie krucho z pieniędzmi zwłaszcza że trzeba odkładać na swoje,ale mam ponad miesiąc czasu więc coś się skombinuje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Moim zdaniem jak ktoś na rok przed mówi, że nie przyjdzie, bo nie będzie miał pieniędzy, to w 99% po prostu nie chce przyjsc. Jak ktoś nie ma, a mu zależy, to zrobi dużo, by jednak miec albo da innego rodzaju prezent uśmiech


Racja, ale przyznasz, że ludzie nie lubią czegos sobie odmawiać w takim czasie, jak koniec grudnia- po prostu sądzę, że data ślubu jest średnio trafiona...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i jest "średnio trafiona" ale już staram się nie przejmować jak komuś się nie podoba no to trudno,tylko po prostu mi przykro że ktoś zawodzi z lesnistwa bo trochę na to wychodzi w tym przypadku,no ale ja na to już nie mam wpływu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak tak na to patrzec to np. caly 'slubny sezon' tez nie jest trafiony - bo urlopy, wyjazdy, bo inne sluby w nieduzym odstepie czasu itp.
Tez uwazam, ze jak ktos twierdzi, ze nie jest w stanie przez tak dlugi czas odlozyc kasy to znaczy, ze ma jakis inny problem i szuka wymówki lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, jak komuś nie po drodze na ślub, każda data jest średnio trafiona. A jeśli ktoś nie może sobie czegoś odmówić dla osoby, która zaprasza go na jedną z najważniejszych uroczystości w życiu - chyba nie ma co żałować takiego gościa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 28 Lut 2013, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga też jestem takiego zdania:) więc staram się tym nie przejmować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejj dziewczyny wesoły
Witam was serdecznie ,dawno mnie tu nie było ale bliźniaki dają do wiwatu szczególnie gdy się zaczęło ząbkowanie .Ja też mam wyznaczoną date na 28.12.2013 i się bardzo cieszę z tego terminu..... Co do komentarzy na temat tego terminu już się zdążyłam nasłuchać ze strony rodziny ... No ale cóż ja wszystkich poinformowałam o ślubie już w październiku 2012 i każdy ma sporo czasu aby się przygotować , a jeśli komuś się nie podoba to nie będę płakała z tego powodu . Nie mam zamiaru komuś się prosić aby łaskawie się zjawił na ślubie , tym którym będzie zależało napewno się zjawią uśmiech Mój kuzyn stwierdził że nawet na sankach przyjedzie ,ale będzie w tym ważnym dla Nas dniu. Więc dziewczęta głowa do góry i możemy byc tylko dumne z naszej wyjątkowej daty:))wykrzyknikwykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Pią 15 Mar 2013, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz lepiej mi się robi na myśl, że nie tylko my jestesmy szaleni uśmiech z taką datą język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 25 Mar 2013, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego szaleni? uśmiech ja zawsze myślałam że wezmę ślub w lecie,ale myślę że ta data też jest dobra,nie mam zamiaru czekać nie wiadomo ile uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Sro 27 Mar 2013, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej zimowe PM;)
Mam do Was pytanko...
Z jakich kwiatów planujecie bukieciki zimąpytajnikpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group