Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chcę zrobić na weselu coś szalonego-śmiesznego dla gości i męża.prosze o pomoc
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 14:00    Temat postu: chcę zrobić na weselu coś szalonego-śmiesznego dla gości i męża.prosze o pomoc Odpowiedz z cytatem

kochani, pragnę zaskoczyć gości oraz mojego przyszłego męża na weselu. z góry mówię, że nie umiem śpiewać więc odpada! Jednak nie chodzi mi o coś romantycznego, a śmiesznego! czy ktoś ma pomysły co mogłabym zrobić? to może być taniec w którym pomogą mi ze 2/3 przyjaciółki, ktore beda na weselu. ale jaki taniec? to może być jakieś opowiadanie lub prezentacja multimedialna. moze macie inne wystrzałowe wręcz pomysły? pomocy! moze gdzies widzieslisci cos śmiesznego co zrobiła panna młoda? może znacie jakieś skecze? lub teksty (szkice tekstów) do śmiesznego opowiadania? każdy pomysł będzie świetny, byle byl śmieszny i rozbawi gości do łez!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że jeśli chcesz bardzo zaskoczyć i rozbawić męża, to musi być coś co jest związane z Wami. Coś, co powinno pochodzić od Ciebie- tak z serca.

Mój mąż zrobił dla mnie na weselu mini-koncert. Razem z kolegą z kapeli zagrali mi na kongach i zaśpiewali. Jest perkusistą, my poznaliśmy się na koncercie- to było takie "nasze", wymyślone specjalnie dla mnie przez niego.

Zastanów się, jak się poznaliście, co Was bawi, jaki film lubicie, jaką muzykę i pomyśl, co sprawiłoby mu radość- przecież znasz go najlepiej uśmiech

Aha: fatalnie czyta się tekst pozbawiony znaków interpunkcyjnych i pisany z małych liter.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z nheledore - to musi być coś naprawdę Waszego, związanego z Waszą miłością, inaczej sensu nie widzę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję Wam za zainteresowanie. Piszę już z interpunkcjąjęzyk

problem w tym, że my oboje jesteśmy zwyczajnymi ludźmi. Mój narzeczony nie ma jakiejś wyjątkowej pasji, a poznaliśmy się w internecie. To bardzo ułożony, spokojny, dystyngowany szarmancki mężczyzna. Ja z kolei jestem szalona i roztrzepana. On kocha to moje "szaleństwo" więc nie zdziwi się jeśli na weselu zatańczę coś szalonego albo zaśpiewam jakąś prześmieszną piosenkę. To coś co chcę zrobić niekoniecznie musi być tylko dla męża. Raczej chodzi mi o rozbawienie gości do łez. Dla męża pewnie przygotuję coś romantycznego, tylko dla niego. Jakąś wzruszającą mowę albo prezentację multimedialną o nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteś taka szalona i roztrzepana, to na pewno wymyślisz coś, co rozbawi gości i Twojego Ukochanego. Może rzeczywiście jakiś taniec, w którym mogłyby Ci pomóc koleżanki oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filifionko, siedzisz w mojej głowie? uśmiech
Chciałam napisać dokładnie to samo lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam pomysłu ani na choreografię (ale w tym mi nie pomożecie) ani na piosenki:P bo nie sądzę abyśmy tańczyły do jednej. to musi być raczej zlepek kilku wycinków różnych utworów. Sama nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie coś już gdzieś widziałam, młoda z młodym tańczyła do powycinanych z piosnek fraz.
Ja jestem jak najbardziej ZA, jeśli to faktycznie będzie coś wow i coś, czego można się po Tobie spodziewać, natomiast takie "na siłę chcę być fajna" często kończy się karykaturalnie Wink

Teraz mi przyszło do głowy, że tuż przed oczepinami mogłabyś się z jakąś koleżanką ulotnić i zamienić na stroje- Ty oddałabyś jej suknię (zależy, jaką będziesz miała) i założyła jej sukienkę Very Happy
Kurcze, wszystko zależy od tego, jaką masz osobowość, wartości, jakich macie gości. Pogłówkuj i na pewno coś wymyślisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki;) będę myśleć. Bycie "fajną na siłę" mi nie grozi. Bo albo wymyślę coś co rozwali gości na łopatki, albo zrezygnuję żeby się nie ośmieszać niedopracowanym pomysłem:P a rodzinki mamy oboje zabawowe, towarzyskie z mega poczuciem humoru, więc warto taki potencjał wykorzystaćjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może poszukaj na youtube gotowych choreografii, wpisz "funny bride dance/wedding dance" albo coś takiego. Ludzie umieszczają na yt mnóstwo śmiesznych filmików z wesel, może coś Cię zainspiruje.

Ja przyznaję, że przez chwilę miałam pomysł, by zrobić na weselu mały pokaz aikido (głównie w wykonaniu mojego trenera i kolegi z klubu, bo im będzie łatwiej przebrać się w kimono, a ja to ewentualnie jedną czy dwie dźwignie, żeby się zbytnio nie ruszać, żadnych rzutów, itp.). Ale potem stwierdziłam, że to nietrafiony pomysł. Nie na wesele.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group