Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chcę zrobić na weselu coś szalonego-śmiesznego dla gości i męża.prosze o pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny pomysłwykrzyknik! dzięki!wykrzyknik zatem dorzucę kilka moich zdjęć nawet głupkowatych i śmiesznych bo o to chodzi, również opatrzę je zabawnymi komentarzami i spróbuję kilka od mojego narzeczonego publicznie pokazac w gronie znajomych, a wybieamy sie na imprezę, wiec pasuje. sprawdzę jego reakcjęuśmiech tylko wiesz .. te zdjecia do prezentacji nie są kompromitujące, ze on jest półnagi, albo pijany.. bez przesady! to po prostu on uchwycony z zaskocznia w dziwnej pozie, z dziwną miną czasem niezadowoloną, czasem gdy sam robił minę do zdjęcia, jakąś śmieszną. to nie ma być hardkor, tylko z humorem:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, coś takiego to zupełnie nie w moim stylu. Myślę że Ty znasz najlepiej swojego przyszłego męża uśmiech Miej na uwadze to żeby nie przekroczyć pewnych granic, każde zdjęcie obejrzyj dokładnie i zastanów się co by pomyślał Twój wybranek. Ważne by nie było to nic co mogło by go urazić. Ale myślę że jak dodasz trochę Twoich zdjęć z zabawnymi komentarzami to może wyjść z tego coś całkiem fajnego uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję za pomoc!uśmiech zrobię tak aby było dobrze:P nie urażę mojego narzeczonego, to na pewno. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Zrobiłem w tym roku film, który był niespodzianką od świadków dla PM.
Był w konwencji wywiadów przez reporterów telewizyjnych. Przypadkowym ludziom pokazywaliśmy zdjęcia i pytaliśmy czy nadają się na różne wysokie stanowiska rządowe..
Niektórzy bardzo barwnie odpowiadali. Były głosy na tak i na nie z uzasadnieniami .. Oczywiście zmontowaliśmy to w kontekście, "czy pasują do siebie" ludzie oglądając na weselu kładli się ze śmiechu. Uroku dodawały wypowiedzi menelików, którzy dostali parę groszy na piwo, wdzięczni bardzo się rozwijali w swoich zawiłych dywagacjach..
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Belar
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob 9 Mar 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem na weselu, gdzie panna młoda wybierała 2 dziewczyny, później te 2 dziewczyny i panna młoda wybierały po dwóch mężczyzn i mężczyzni mieli zatańczyć ze sobą 3 tańce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sob 9 Mar 2013, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicjamedia napisał:

Zrobiłem w tym roku film, który był niespodzianką od świadków dla PM.
Był w konwencji wywiadów przez reporterów telewizyjnych. Przypadkowym ludziom pokazywaliśmy zdjęcia i pytaliśmy czy nadają się na różne wysokie stanowiska rządowe..
Niektórzy bardzo barwnie odpowiadali. Były głosy na tak i na nie z uzasadnieniami .. Oczywiście zmontowaliśmy to w kontekście, "czy pasują do siebie" ludzie oglądając na weselu kładli się ze śmiechu. Uroku dodawały wypowiedzi menelików, którzy dostali parę groszy na piwo, wdzięczni bardzo się rozwijali w swoich zawiłych dywagacjach..


To musiało wyjść świetnie Very Happy już sobie to wyobrażam Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem krótką instrukcję, w jaki sposób sprawnie z rzutnika wyświetlić prezentację na przyjęciu.
tutaj można poczytać:
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=474729#474729
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lOMATTTEUSZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 13:04    Temat postu: nie reklamuje ale tu jest mnostwo pomyslow Odpowiedz z cytatem

c r a z y w e s e l e . p l

wpiszcie sobie bez spacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group