Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż w zależności od pory roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce również są miejsca, które są ciekawe o każdej porze roku. Na przyłkład nasze morze. Uwielbiam wypoczywać nad naszym morzem bo jestem zdania,ze nie ma w Polsce miejsca, w którym można sie tak wspaniale zrelaksować. Szczególnie wiosną gdy w powierzu jest sporo jodu.

Polecam Gdańsk albo Sopot. Jestem tam wiele zabytków,ciekawych miejsc tak wiec nie spsób się tam nudzić nawet po sezonie Poza tym noclegi można wynając sobie w dobrej cenie
http://www.dhapartamenty.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Maj 2016, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jechać w góry - zarówno latem, jak i zimą uśmiech Fajną opcją są noclegi Szklarska Poręba. Duży wybór obiektów w różnych lokalizacjach. A sama Szklarka Poręba to super opcja na wypoczynek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 20 Cze 2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim marzeniem jest wyjazd na Maderę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 8 Lip 2016, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latem warto wybrać Europę. uśmiech Pięknie jest w Grecji, Włoszech, Hiszpanii uśmiech Zauważyłam, że modne się robią śluby zimą. Ostatnio czytałam artykuł: http://mojpunktwidzeniablog.com/2016/02/29/egzotyczne-kraje-ktore-warto-odwiedzic-zima/ myślę, że znajdziesz tu idealne inspiracje na podróż poślubną, zresztą nie tylko. Ja w styczniu lecę do Tajlandii. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meelka
Gość





PostWysłany: Pią 16 Wrz 2016, 7:33    Temat postu: gaski Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że polskie morze jest piekne o każdej porze roku. My mielśmy podróż posubną jesienia i wybraliśmy właśnie Bałtyk. A dokładniej Gąski i ośrodek AGA. Bo byliśmy już tam kiedyś i mieliśmy pewność dzięki temu, że to dobre miejsce na taką podróż. Hotel wysokiej jakości, przytulny, jedzenie smaczne, morze 20 metrów od ośrodka, a w dodatku SPA na miejscu uśmiech zyc nie umierac tak powiem uśmiech
Powrót do góry
toma001
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 3 Sty 2017, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimą - Kenia lub Sri lanka. Latem - Grecja lub Hiszpania. Ale i tak wsztstko przebija Kuba i jej klimat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Czw 5 Sty 2017, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam postawienie na wypożyczenie kampera. To jedna z tych form podóży, która sprawdzi się w każdej porze roku oczko Jak ktoś zainteresowany, to podsyłam do artykułu na ten temat: http://dethleffs-polska.pl/co-musisz-wiedziec-decydujac-sie-na-wypozyczenie-kampera/
_________________
Najlepsza fotobudka wesele jest wtedy zapamiętane na długo uśmiech crazybox.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pon 23 Sty 2017, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto odwiedzić Mazury i ośrodek http://jarskiewczasy.pl/ Zdrowe powietrze, żywność, no i miły klimat w spokojnej okolicy. Bardzo fajnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toma001
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na zagranicę. Planujemy po ślubie jechać na Kubę albo na Bali - nie możemy się zdecydować. Trzeba szybko zobaczyć Kubę póki jeszcze nie ma tam kapitalizmu, z drugiej strony ciągnie nas surfing na Bali uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 13 Lut 2017, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie, aby było ciepło niezależnie od pory roku to śmiało możecie wybrać się na przykład do Tajlandii. Tam jest piękna pogoda przez cały rok. A może pomyślicie nad wynajmem jachtu? Poczytajcie: http://www.globtourist.com/czartery-tajlandia.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group