Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Orientacja na kierunki świata
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betka napisał:
Noir napisał:
Na Twoim miejscu chyba bym sie probowala zastanowic na jakich pomieszczeniach mi najbardziej zalezy, by byly dobrze oswietlone i wedlug tego decydowac uśmiech

Salon. Zdecydowanie salon. Co wcale nie ułatwia mi decyzji oczko

agatt, myślisz podobnie jak ja Very Happy Jakby salon był na południowy zachód do nawet bym się nie zastanawiała.


Nie ma lekko język

Ja wole nie myslec, jak bede wybrzydzac, jesli kiedys sie zdecydujemy kupic dom/mieszkanie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... To dużo trudniejsze, niż myślałam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 22 Sty 2013, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jedyne czego bym nie zniosła to sypialni na wschód. Jesteśmy strasznymi śpiochami z narzeczonym i nie lubimy jak wcześnie rano budzi nas słoneczko język całe szczęście, ze będziemy mieli sypialnię na zachód. i to jeszcze od strony podwórka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group