Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kącik dla ślubujących po trudnych przejściach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i znowu się posypałam... wszystko wraca Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad od wczoraj totalny rozp****ol emocjonalny, dzwoniłam na linię dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, dziś ciąg dalszy, potrzebuję tulenia i wygłaskania kotów, może uda mi się pójśc do przyjaciół i wygłaskac ich koty...

parę lat temu ktoś dosypał mi czegoś do piwa i zrobił swoje, wraca to że gdybym go nie przekonała że nikt się nie dowie może nie przygotowywałabym się do ślubu, nie widziała jak braciszek dorasta... czuję że wtedy ocaliłam życie i późniejsze działania autodestrukcyjne nie mają wobec tego znaczenia... boli, cholernie boli...

do tego lęk przed pewnym typem z rodziny, boję się że gnój przyjedzie na święta, choc miałby niezły tupet po tak chamskiej wiadomości na facebooku... ten lęk jest co święta... dwukrotnie źle się to skończyło jak przyjechał... przykre jest to, że rodzina bardziej dba o jego zdanie niż o moje zdrowie psychiczne, gdybym była na ich miejscu nogi by nie postawił, a jeśli już to wtedy gdy mnie nie ma...

jestem w trakcie 2 terapii i znów mam zwiększony lek antylękowy...

czemu to wszystko takie pochrzanione...

dobrze, że mam przy sobie ukochanego dziczka, on jest najlepszym lekiem na te bolączki...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałaś o tym, żeby spędzić święta z rodziną narzeczonego albo tylko z nim sam na sam?

Też jestem z niefajnej (no dobra, bez eufemizmów - patologicznej) rodziny i też każde święta to dla mnie koszmar. Najchętniej w ogóle bym nie wracała do rodzinnego domu już nigdy. Jadę tam tylko po to, żeby zobaczyć się z córcią mojej siostry ciotecznej, którą uwielbiam. Podejrzewam, że dla Ciebie z kolei ważne jest spotkanie z bratem.

Od półtora miesiąca chodzę na terapię. Zobaczymy, czy to coś da... (chyba trochę daje, bo zaczynam o problemach mojej rodziny mówić głośno, a nie chować pod płaszczykiem szczęśliwej rodzinki, którą udajemy - wprawdzie na razie tylko na forum, ale to już coś. Gdy zakładałaś ten temat nie miałam jeszcze odwagi się przyznać.)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję ci kotku wiem jak ciężko jest się otrząsnąć po takim czymś..

ucinam posta dla bezpieczeństwa
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Pią 20 Gru 2013, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety życie piękne i bez skomplikowań jest tyko na filmach. Kotku pamiętaj, że teraz wychodząc za swoją drugą Połowę, będziesz tworzyła nową rodzinę, i wtedy Ty będziesz decydować, kto ma do Waszej rodziny dołączyć. Nikt nie ma prawa, niszczyć Ci radości życia. Jeśli Twoja rodzina, nie potrafi być sprawiedliwa i Cię wspierać to coś jest nie tak. Ślub to świetny czas na odłączenie i pójście własnymi ścieżkami zostawiając co przykre w tyle. Pamiętaj, że zaczniesz wtedy Nową Drogę Życia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia- to przerażające co piszesz smutny Nie da się jakoś sądownie załatwić zakazu zbliżania się czy czegoś takiego ?
nie dość,że same krzywdy to jeszcze długi smutny

Dobrze,że z tego uciekłaś
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Pią 20 Gru 2013, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu znalazłam artykuł na temat wznowienia postępowania rozwodowego . I twój były chyba nie ma na co liczyć żeby zmienili wyrok. Zresztą jest to nie ważne jeśli chcesz zawrzeć ponownie związek małżeński.
Rozwód jest rozwodem i nie ma znaczenia z czyjej winy. Więc nie ma się czym przejmować. A po zawarciu związku małżeńskiego przez Ciebie może sobie z mostu skoczyć.

Ps. Kasiu a jeśli on odbywa lub odbywał karę w zakładzie karnym myślisz że jemu sąd uwierzy że przez ciebie małżeństwo się rozpadło?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 5:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Pią 20 Gru 2013, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na święta jadę dla braciszka, to moje oczko w głowie, tak niedawno go tuliłam 3 dniowego a on na początku przyszłego roku ma 16 urodziny...

koty przyjaciół wygłaskane a ja szczęśliwa...

wczoraj dzwoniłyśmy do doktora we dwie z jednego mieszkania - najpierw ja, potem przyjaciółka - ma ciężką depresję... na czas tych napięć mam zwiększony jeden lek, czuję że w czasie świąt dojdę do jego maksymalnej dawki...

rok temu płakałam przy okazji One Bilion Rising (taniec w rytm "Break the Chain" w geście solidarności z ofiarami przemocy seksualnej, Zielona Góra też się przyłączyła) - moje nastoletnie marzenie o wspólnym krzyku ziściło się... jeśli do walentynek nie znajdę pracy, też pójdę w tym roku...

moje życie stało się inne, ale nie gorsze, choć boli jak diabli...

najważniejsze że mam ukochanego Dziczka... i brata, to dwóch najważniejszych facetów w moim życiu...

przysięgam, że pewien typ z mojej rodziny nogi nie postawi tam gdzie mieszkam...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu nikomu nie mówiłaś o tym jak on cię traktuje , nawet rodzicom? W takich przypadkach najlepiej mieć rozdzielność majątkową . Jedyny minus to to że nie można się razem rozliczać .
Ja bym nie płaciła jego długów , chyba że są to wasze wspólne sprawy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group