Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kącik dla ślubujących po trudnych przejściach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 15:19    Temat postu: kącik dla ślubujących po trudnych przejściach Odpowiedz z cytatem

...

zmieniam bo to miejsce publiczne i nie chcę aby mnie rozpoznano
_________________


Ostatnio zmieniony przez czerwony kotek dnia Nie 17 Mar 2013, 9:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 15:58    Temat postu: Re: wady teścia Odpowiedz z cytatem

czerwony kotek napisał:
jestem jak kotka


To dlatego tak ciągle miauczysz w postach?

a co do pytania zaznaczonego w innym kolorze, dlaczego o to pytasz?
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

jeśli są tu ofiary przemocy różnego rodzaju, chciałabym porozmawiać o lękach i radościach w związku z zakładaniem rodziny...


a miauczenie to niezaspokojona potrzeba kontaktu z kotami i tęsknota za zaginionym rok temu mruczydłem Osamką... minąć to może jedynie wtedy gdy będziemy już na swoim i weźmiemy jakiegoś kotka i ta potrzeba głaskania kociego ciałka, mruczenia będzie zaspokojona...
_________________


Ostatnio zmieniony przez czerwony kotek dnia Nie 17 Mar 2013, 9:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy, ale nie każdy też chce się uzewnętrzniać na ogólnodostępnym forum, szczególnie jeśli komuś zależy na anonimowości.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ludzi po przejściach, to wątpię żeby nawet jeżeli ktoś taki tu jest z chęcią pisał o tym na publicznym forum. Za dużo osób może to przeczytać, a jednak chyba w takich przypadkach niewielu ludzi chciałoby się do tego przyznawać publicznie.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, to forum i widać, że różne trudne tematu są tu poruszane.. Po prostu taka specyfika forum i tematy. Nikt pisząc o bukietach nie napisze przecież 'podobają mi się tulipany, ojciec mnie bił'. Może skoro jest miejsce znajdą się chętni do rozmów. A to, że nikt nie pisze, wcale nie oznacza, że problemy nie istnieją..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 14 Sty 2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli Wasze rodziny, znajomi, przyjaciele/przyjaciółki itp. nie wiedzą że jesteście na tym forum to nikomu raczej nie będzie chciało się grzebac w postach każdej z osób; użytkowniczek/użytkowników jest tu dużo i forum rozbudowane uśmiech

ale jak kto woli

ja i tak już powiedziałam to głośno, 2 miesiące temu...

byłam ofiarą przemocy seksualnej; kiedyś nie myślałam że będę kochana i będę kochac, nie sądziłam że będzie mi dane poznac kogoś kto pokocha mnie i utuli z całym tym bagażem nieciekawych doświadczeń... kiedyś przy byle rozmowie o seksualności płakałam... skarbek przedarł się przez ten lód i ogrzał mnie, roztopił to... nie myślałam... tak, nieraz chce się zapłakac ze szczęścia... terapia też zrobiła swoje ale byłaby niczym bez niego, jego tulenia...

a poznaliśmy się w internecie, na pewnym smutnym forum... kiedyś 700 km nas dzieliło a od 7 miesięcy mieszkamy razem; w przyszłym roku zmienię dowód osobisty 2 razy - raz na koniec ważności, drugi raz z powodu zmiany nazwiska - tu jestem tradycyjna, pójdę za jego nazwiskiem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Pon 14 Sty 2013, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że to wszystko napisałaś tzn że jakieś zaufanie masz do osób z forum (choćby malutkie) i liczysz na pomoc. Wydaję mi się po kilku/kilkunastu dniach przebywania na forum że można swobodnie prosić o pomoc kilka osób i na pewno się ją otrzyma.
Co do Twojego przypadku kolejny dowód na to że się da i że wystarczy druga osoba aby wyjść na prostą.
A co do takich rodzi ? Hmm ja chyba nie byłem z takiej rodziny (raczej na pewno) ale trochę widziałem, trochę słyszałem a teraz to sam mam kłopoty (jak na mój mały mózg dość duże) ale nie chce mi się wątku zakładać bo usłyszę głosy że podobne przypadki były rozpatrywane albo odzewu żadnego nie będzie. Tak więc jeśli masz problem i masz jakieś zaufanie to pisz, nawet jak coś pisz na PW. Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 8:29    Temat postu: Re: kącik dla ślubujących po trudnych przejściach Odpowiedz z cytatem

Usunięty cytat na prośbę autorki tematu.

Ostatnio zmieniony przez limone dnia Czw 4 Kwi 2013, 9:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 16 Sty 2013, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio - mieszkamy w różnych miastach; a co do 4 przykazania w aspekcie religijnym - jesteśmy niewierzący...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group