Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślubu nie było. I powstała nowa historia ..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mu nie kazałam się zapraszać nie wiadomo gdzie, ale to chyba normalne, że ludzie czasem wychodzą .. jak już chcieliśmy wyjść to płaciłam ja .. a po kilku mcach jeszcze mi wmawiał, że to on płacił! Ja rozumiem chwilowy kryzys w kasie, ale zawsze mówiłam, że róża pod cmentarzem kosztuje złotówkę, a kwiatki polne są bezcenne .. no to wtedy usłyszałam o tym równouprawnieniu ..

i nie zapomnę tych wypocin pisanych z Anglii "DLACZEGO ZNALAZŁAŚ INNEGO DLACZEGOOOOOOOOOOOOOO" .. ha!

z M. nie mam tego problemu, nie jestem typem naciągaczki i mi nawet już głupio, ale my chodzimy do kina, po restauracjach, wyjeżdżamy, robimy zakupy i .. nie ma mowy, żebym dołożyła gorsza ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze sobie wszystko ułożyłaś.

Między mną a P jest 7 lat- i właściwie czuję sie jak z równolatkiem, dosłownie.
Więc 12 lat to nie jest tragedia.
Poza tym- facet później zaczyna sie starzeć (skór, zmarszczki), dłużej jest aktywny seksualnie.

Pod tym względem wręcz żałuję, ze chociaż z 9 lat między mną a P nie ma . uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za to z równolatkiem i czasem też mam takie wrażenie jak serduszko język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Poza tym- facet później zaczyna sie starzeć (skór, zmarszczki), dłużej jest aktywny seksualnie.

o nie, a u nas to ja jestem starsza Shocked chyciaż tylko o 3 miesiące język mam nadzieję, że na stare lata sobie mnie mój K. nie zamieni na lepszy model język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój I. jest 5 lat starszy, a też czasem mam wrażenie jakby był moim dzieciaczkiem, a nie przyszłym mężem. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój R jest starszy ode mnie o 4 lata, ale czasami to ja czuję się starsza. uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 0:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:

Poza tym- facet później zaczyna sie starzeć (skór, zmarszczki), dłużej jest aktywny seksualnie.

Naprawdę? Mnie się wydaje, że kobieta dłużej "może", bo to męskie organy z wiekiem szwankują.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mademoiselle Twoja historia jest dobrym przykładem, że nie tylko sercem trzeba się kierować, ale i rozumem. Życzyć tylko powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Karolina1984 napisał:

Poza tym- facet później zaczyna sie starzeć (skór, zmarszczki), dłużej jest aktywny seksualnie.

Naprawdę? Mnie się wydaje, że kobieta dłużej "może", bo to męskie organy z wiekiem szwankują.


A im bardziej szwankują tym bardziej mężczyzna unika Rolling Eyes
Też mi się tak zdaje,że jednak kobieta może dłużej , a mężczyzna może ma dłużej ochotę a nie koniecznie techniczne możliwości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chanela
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 92
Skąd: Zdolny Śląsk

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję pozytywnego zakończenia i życzę by skończyło się obrączką i gromadką dzieciaczków uśmiech
Dobrze że spotkałaś go na swojej drodze, pomógł Ci otworzyć oczy i pokazał normalny świat.
Ja również odwoływałam ślub, mój poprzedni okazał się totalnym dupkiem, mi się udało samej przejrzeć na oczy i zostawiłam go w jednej chwili, w ciągu 5 minut podjęłam decyzję która była najlepszą w moim życiu. To co wtedy przeżyłam było moim prywatnym piekłem, nikt nawet nie wie przez co przeszłam. Zadawałam sobie pytanie czemu mnie to spotkało, komu taką krzywdę wyrządziłam że tak mnie każą?
Teraz mam faceta który dba o mnie i dzięki niemu czuję się wyjątkowo. Czekałam na niego troszkę, ale się opłacało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group