Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Materiały do pracy dyplomowej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:14    Temat postu: Materiały do pracy dyplomowej Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomóżcie mi uśmiech
Piszę pracę magisterską i potrzebuję materiałów nt służb mundurowych jako element bezpieczeństwa w RP. Jakie materiały ? Książki artykuły ustawy itp. To tak w skrócie. Jeśli coś by się znalazło byłbym wdzięczny. Niestety jedyną bibliotekę odnośnie tego tematu zamknęli w Warszawie do końca stycznia. Jakoś się odwdzięczę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Froog. To Ty przecież powinieneś wiedzieć gdzie znaleźć materiał źródłowy do swojej pracy. Inaczej czarno to widzę język A powiedz- o jakich czasach piszesz>pytajnik III RP, komuchy czy jeszcze dalej pytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawy najłatwiej znajdziesz na ISAPie. Myślę, że inne materiały znajdziesz bez problemu w bibliotekach uniwersyteckich - wątpię, żeby studenci administracji, bezpieczeństwa narodowego etc. mieli tylko jedną (i to zamkniętą) bibliotekę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie skupię się na czasach od 1990r. gdzie to wszystko się normalizowało. Główna biblioteka (Centralna Biblioteka Wojskowa) zamknięta do końca stycznia o i le dobrze kojarzę, wiem że muszę posiłkować się netem ale przecież magistra z Wikipedii raczej nie wypada mieć język
No niestety wiatr w oczy i kłody pod nogi smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz mówię - biblioteka wojskowa pewnie byłaby najwygodniejsza, ale służby mundurowe to po pierwsze nie tylko wojsko, a po drugie materiały znajdziesz takie w innych bibliotekach. Jest wiele kierunków, na których tematyka jest - choćby częściowo - pokrewna. Osoba pisząca pracę magisterską powinna raczej potrafić poradzić sobie z problemem materiałów, a już stwierdzenie o pisaniu na podstawie neta mam nadzieję, że było żartem oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że było uśmiech Nie wiadomo jak się życie potoczy i później będą mnie ciągać po sądach i odbiorą dyplom. Ja się po prostu nie mogę zebrać w sobie aby zacząć pisać. Powinienem to raczej umieścić w dziale "Ponarzekajmy sobie trochę..."
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdź mi kogoś, kto się potrafi zebrać mruga Mimo, że materiały są, wg mojego promotora aż nadto, to jednak wszystko jest ciekawsze;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci szczerze Ewelinko że jak pomyśle o moim promotorze to odrazu przychodzi mi do głowy cały plan pracy i mogę pisać. Dlaczego ? Ponieważ w jego karierze kilkudziesięcioletniej nie obroniły się tylko 3 osoby. On twierdzi że są to o 3 osoby za dużo i nie chce być w skórze tego kto mu ten wynik powiększy. Facet spoko pomaga i w ogóle ale te 3 osoby mnie martwią smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba w ogóle rzadkością jest nieobronienie pracy, niedopuszczenie do obrony owszem, ale reszta to już podobno formalność. Mam nadzieję, bo i moim promotorem mnie straszą. Jednak mam nadzieję, że to wyjątkowe przypadki i mimo ogromnej niechęci, a także jeszcze większego lenistwa za pół roku będę mieć ten etap za sobą oczko A można wiedzieć co za kierunek/uczelnia, że promotor odsyła do takiej biblioteki od razu?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Czw 10 Sty 2013, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo Narodowe uczelnia WSBIO Warszawa. Nieobronienie racja jest to rzadkość. Ale trzeba mieć co bronić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group