Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

warsztaty ślubne Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eminka2000
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 15:50    Temat postu: warsztaty ślubne Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam,
nie jestem pewna czy piszę w dobrym miejscu, ale chciałabym zapytać przyszłe Panny Młode czy byłyby zainteresowane wzięciem udziału w kameralnych warsztatach ślubnych. W pierwszej części spotkania zaproszeni goście z branży ślubnej poprowadziliby krótkie prezentacje np. jak wybrać tort? jak dobrać fryzurę i makijaż?, trendy i inspiracje ślubne 2013, jaką bieliznę wybrać do figury i sukni ślubnej, itp. W drugiej części spotkania każdy uczestnik miałby możliwość indywidualnej rozmowy, porady ze specjalistami. Wszystko w kameralnej, intymnej atmosferze. Proszę o opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, szczerze, szkoda by mi było czasu na takie coś - a już na pewno nie dojeżdżała bym z innego miasta/miejscowości by wziąć udział.

Jedyna rzeczą, jaka by mnie interesowała, jest makijaż i fryzura, a w tym przypadku wolę iść do fryzjera i wizażystki, zrobić próbne czesanie i makijaż (lub kilka) niż sluchać suchych rad...

No i szczerze, jestem zmęczona wmawianiem mi na każdym kroku, ze wszystko musi byc dobrane przez 'specjalistów': fryzura, suknia, kwiatki, tort (serio, tort musi pomóc wybierać 'ekspert'?). Ja mam zamiar się dobrze bawić na własnym weselu, a nie zamartwiać i denerwować przez poprzedzający je rok czy aby moja suknia jest na pewno dobrze dobrana do sylwetki, a kolor tortu będzie pasował do koloru bukietu oczko

No ale to moje prywatne zdanie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś ma blisko i ma trochę czasu to czemu nie, ale osobiście nie chciałoby mi się jechać do innego miasta, tak jak Noir.
A ciekawa jestem, ile takie warsztaty kosztują ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam na takich warsztatach. Było to bardziej prezentowanie usług kilku osób + kilka porad, ale było przyjemnie i warto było pójść uśmiech. Te warsztaty były bezpłatne i dodatkowo każda uczestniczka dostała upominek, który zawierał dwa kosmetyki bardzo drogiej firmy w ładnym pudełeczku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na darmowe bym poszła. Zwłaszcza, gdyby dawali jakiś kosmetyk.

Ale jeśli byłyby płatne- to chyba Polacy jeszcze takiego stopnia głupoty nie osiągnęli. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tych bezpłatnych nie było wcześniej mowy o upominku, więc każda z nas miała niespodziankę. uśmiech

Gdybym była jeszcze przed ślubem to potencjalnie mogłabym pójść na płatne warsztaty (oczywiście za rozsądną kwotę), jeżeli prócz samej porady ktoś by mi tam wykonał próbną fryzurę czy makijaż, albo doradził krój sukni mając modele do przymiarki, robiąc mi zdjęcia w każdej sukni i zachowując przy tym obiektywizm (tego niestety bardzo często brak w salonach). Bo same ogólne rady można bez problemu znaleźć w internecie. Takie warsztaty dla stosunkowo niewielkiej liczby osób, ale z podejściem indywidualnym i z praktycznymi realizacjami mogłyby się sprawdzić (według mnie).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 12 Sty 2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się właśnie takie spotkania z przedstawicielami firm kojarzą z akwizytorstwem, a nie warsztatami i bardzo tego nie lubię. Dwa razy wylądowałam na takich 'warsztatach/kursach/pogadankach' i zawsze było to na zasadzie zachwalania swojego produktu, zachęcania do skorzystania z usług, a na koniec sama sprzedaż. Nie widzę tego w ogóle.. Raz nawet wykupiłam mamie kurs makijażu, oczywiście w 4 godziny nikt wizażystą nie zostanie, ale chodziło o kilka rad bardziej indywidualnych jak się pomalować etc.. Skończyło się również na przedstawieniu produktów firmy, godzince o tym jak się malować (rady w stylu pamiętamy o demakijażu, używamy podkład, potem puder i omówienie typów twarzy, no w każdej gazecie takie rady sobie można znaleźć), reszta polegała na zachwalaniu kosmetyków i części sprzedażowej.. Jeżeli ma się to sprowadzać do spotkania z osobą oferującą takie usługi to nie poszłabym na pewno.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group