Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w Ełku-gdzie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna1987
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Augustów/Ełk

PostWysłany: Nie 6 Sty 2013, 2:10    Temat postu: Wesele w Ełku-gdzie? Odpowiedz z cytatem

Chętnie wysłucham waszych opinii o salach weselnych w małej miejscowosci- Ełku. Planuje wesele na 80 osób, większość cen zaczyna się od 170zł, (o zgrozo), może macie jakieś inne tańsze sprawdzone propozycje, gdzie jest fajnie i smacznie?
Pozdrawiam
Asia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 8 Sty 2013, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka będzie brała ślub w Perle Mazur pod Ełkiem, ale to dopiero w 2014, więc nie jestem w stanie nic więcej na ten temat powiedzieć.
Na stronie jest napisana cena 165 zł za osobę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Sro 9 Sty 2013, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, pytanie spadło mi jak z nieba Very Happy Dołączę się przy okazji do prośby, bo również planuję ślub w Ełku uśmiech
Sama jeszcze dokładnie nie szukałam, wiem, że możliwości jest sporo, ale niestety na żadnym weselu gdzieś w Ełku nie byłam, więc polecić nie mogę smutny
Kojarzy mi się, że jest Hotel Rydzewski (ceny chyba podobne do Perły Mazur), Villa Eden... sporo miejsc jest również parę kilometrów pod Ełkiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna1987
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Augustów/Ełk

PostWysłany: Pon 14 Sty 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rydzewski, Perła Mazur, Dom Weselny Wśród Zieleni,Vivaldi, Villa Eden-w tych większych myślę, że trzeba zamawiać rok przed termin. W Villa Eden ponoć narzucają od razu swój zespół-ale ile w tym prawdy nie wiem.
No niestety ja planuję małe wesele, a te wszystkie sale to na większe ilości osób, no i te ceny kosmiczne. Myślę o jakiejś restauracji, ewentualnie jeszcze na suwalskiej jest ,,Ełczanka''.


Ostatnio zmieniony przez joanna1987 dnia Sro 16 Sty 2013, 15:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Pon 14 Sty 2013, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Villa Eden mówią o "możliwości" wykorzystania ich zespołu, jak to jest w praktyce, nie mam pojęcia uśmiech
Rydzewski - 150zł/osoba, Perła Mazur - 165zł/osoba z tego co znalazłam, a tymczasem łapię się za głowę planując wesele na 120 osób. Mam taką cichą nadzieję, że w Ełku, nie będącym zbyt dużym miastem, nie będzie problemów z salą, a planuję się rozejrzeć za tym dopiero w wakacje będąc w mieście. Joanna, a na kiedy planujesz ślub? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joanna1987
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Augustów/Ełk

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub planujemy na koniec września.
I chyba się zdecydujemy na Ełczankę na ulicy Suwalskiej. Dobra cena (149zł), alko i napoje w cenie,nowy ładny wystrój, wszystko jasne, jedyne co trzeba załatwić to ciasta i tort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czekoladova
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieli wesele w ViValdim ale to dopiero w 2014 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Sro 13 Lut 2013, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ViValdim jest bardzo ładnie, miałam raz okazję zobaczyć jak tam jest Wink
U mnie też coś się zapowiada na 2014... Ostatnio przeszłam się do Villi Eden i w końcu odkryłam jak w tak małej kamieniczce znajduje się sala na ponad 100 osób... Jest bardzo ładna, ale rzeczywiście trochę za mała jak na moje potrzeby uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muzyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 1 Cze 2013, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na weselu u przyjaciela w Vivalidim chyba, bo to na Konieczkach było. Dobra sala. Jesli nic się od dwóch lat nie zmieniło to można polecić.
_________________
http://zespoly-muzyczne.info.pl
http://oprawamuzyczna.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Pon 24 Cze 2013, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś ma może jakieś opinie na temat Gryfii Mazur? Niecałe 2km od Ełku, nad Selmętem. Bo z moich poszukiwań wynikło, że oprócz Rydzewskiego jest to jedyne miejsce w okolicy, gdzie udałoby się jednocześnie przenocować większość gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group