Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ja jestem za DJ !!!! Taniej i lepiej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NowaMaciejka
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 12:34    Temat postu: Ja jestem za DJ !!!! Taniej i lepiej Odpowiedz z cytatem

... Teraz ewelinko możesz wykasować post, marnujesz się na tym forum, powinnaś zasilić szeregi CIA uśmiech

Ostatnio zmieniony przez NowaMaciejka dnia Sro 1 Lut 2012, 15:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, kto uwierzy osobie mającej 3 konta i rozdwojenie jaźni.. Raz reklamujecie się jako hotel Wald, raz chwalicie ten hotel.. A teraz kolejna usługa? Nie ładnie Pani/Panie HotelWald, NowaMaciejka i MaxCypis.


Normalnie usunęłabym reklamę, ale skoro tak chętnie zakładacie kolejne konta to zostawię, niech potencjalni klienci sami ocenią, czy chcą korzystać z usług polecanych przez nierzetelną osobę oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to DJ nawet nie wchodzi w grę, co prawda byłam na weselu gdzie grał DJ i było fajnie, ale prawdziwy zespół to jednak co innego, DJ mi kojarzy się głównie z dyskoteką.. Very Happy Ale to moje zdane.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
jak dla mnie to DJ nawet nie wchodzi w grę, co prawda byłam na weselu gdzie grał DJ i było fajnie, ale prawdziwy zespół to jednak co innego, DJ mi kojarzy się głównie z dyskoteką.. Very Happy ale to moje zdane.
Podzielam annn, DJ jest na każdej dyskotece, a zespół jak jest dobry, to można się poczuć jak na koncercie, no i nie mamy na codzień możliwości posłuchania dobrego grania na żywo. Z tym że zespół musi być naprawdę DOBRY!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..
_________________




Ostatnio zmieniony przez annn dnia Czw 2 Lut 2012, 14:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówka napisał:
annn napisał:
jak dla mnie to DJ nawet nie wchodzi w grę, co prawda byłam na weselu gdzie grał DJ i było fajnie, ale prawdziwy zespół to jednak co innego, DJ mi kojarzy się głównie z dyskoteką.. Very Happy ale to moje zdane.
Podzielam annn, DJ jest na każdej dyskotece, a zespół jak jest dobry, to można się poczuć jak na koncercie, no i nie mamy na codzień możliwości posłuchania dobrego grania na żywo. Z tym że zespół musi być naprawdę DOBRY!


PODZIELAM razy dwa.
Zespół nie musi byc super!!Ale musi być na tyle dobry, aby bez wstydu przez 100% czasu grać na żywo.
A tak ma może 20% zespołów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 1 Lut 2012, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie wiem, co wg autorki tego tematu znaczy "lepiej". I jeśli autorka chce się reklamować niech zapłaci za reklamę, a nie usiłuje być zabawna Wink .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 0:09    Temat postu: Re: Ja jestem za DJ !!!! Taniej i lepiej Odpowiedz z cytatem

NowaMaciejka napisał:
... teraz ewelinko mozesz wykasować post, marnujesz się na tym forum, powinnaś zasilić szeregi CIA uśmiech


A Ty powinnaś/powinieneś zasilić konto tego portalu o opłatę za reklamę Wink
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 12:10    Temat postu: Re: Ja jestem za DJ !!!! Taniej i lepiej Odpowiedz z cytatem

serduszkox napisał:
NowaMaciejka napisał:
... teraz ewelinko mozesz wykasować post, marnujesz się na tym forum, powinnaś zasilić szeregi CIA uśmiech


A Ty powinnaś/powinieneś zasilić konto tego portalu o opłatę za reklamę Wink


I ja również Popieram!wykrzyknik serduszkox <brawo> płacić za reklamę, Very Happy W sumie to w ten sposób tylko sobie robią koło pióra uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 2 Lut 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej: A co to za pyskówki na forum? Proszę o stonowanie dyskusji.
Nowa Maciejka i annn - pisać proszę poprawnie bez błędów.
Użytkownicy robiący autoreklamę zgodnie z regulaminem mogą zostać usunięci z forum.

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group