Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyższość DJ-a nad orkiestrą!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2013, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wziąć dobry warsztatowo zespół a jest takich parę. A niepopularne ukochane piosenki ? Co stoi na przeszkodzie żeby je odtworzyć ? Nic ! Ja uważam, że dyskusja o wyższości jednego nad drugim jest bez sensu. Są świetni DJ-e wodzireje, animatorzy, rewelacyjni w swoim zawodzie wygrywający w cuglach z armią słabych zespołów. Ale są też zespoły którym żaden DJ nie dorówna. Magia muzyki na żywo jednak istnieje bo inaczej ludzie nie chodziliby na koncerty. No, może taka różnica, że zespół może zagrać i puścić oryginał jeśli jest potrzeba. A DJ nie zagra. Cool
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
markowewesele
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tego przekrzykiwania kto lepszy kto gorszy.... Dj i Zespół to nie konkurencja a alternatywa.

To tak jakbyście zapytali czy lody waniliowe są lepsze od czekoladowych. To lody i to lody. A smak pozostaje kwestią gustu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, i Dj się dobry znajdzie i zły i tak samo z orkiestrą język

U mnie będzie wiejsko - miejskie wesele i rodzina Mojego się zdziwi zapewne, że orkiestry nie będzie, bo u nich to zawsze i obowiązkowo.

Nasz pan Dj/wodzirej (jak zwał tak zwał) organizował imprezę naszych znajomych i baaaaaaaardzo nam się spodobał - nikt i nic innego nie wchodziło w grę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

markowewesele napisał:
Nie rozumiem tego przekrzykiwania kto lepszy kto gorszy.... Dj i Zespół to nie konkurencja a alternatywa.


Ależ nikt się nie przekrzykuje, każdy tylko mówi co dla niego jest fajniejsze i ważne.

picasso napisał:
Trzeba wziąć dobry warsztatowo zespół a jest takich parę. A niepopularne ukochane piosenki ? Co stoi na przeszkodzie żeby je odtworzyć ? Nic ! Ja uważam, że dyskusja o wyższości jednego nad drugim jest bez sensu. Są świetni DJ-e wodzireje, animatorzy, rewelacyjni w swoim zawodzie wygrywający w cuglach z armią słabych zespołów. Ale są też zespoły którym żaden DJ nie dorówna. Magia muzyki na żywo jednak istnieje bo inaczej ludzie nie chodziliby na koncerty. No, może taka różnica, że zespół może zagrać i puścić oryginał jeśli jest potrzeba. A DJ nie zagra.


Nic nie stoi na przeszkodzi, ale ja np. posiadam takich ukochanych piosenek mnóstwo, a nawet jak nie są ukochane to zbyt doceniam, szanuję i lubię oryginalne wykonania, żeby zadowolić się "coverem".
No ale jak wiadomo - zależy to od osoby, jak dla kogoś muzyka w życiu stanowi tylko skromny element, to mu to nie przeszkodzi, że wykonanie jest jakieś inne i dziwne, ważne, że jest piosenka. Natomiast jeśli dla kogoś innego muzyka stanowi jeden z ważniejszych elementów życia, pasję, to może woleć zostawić uroki muzyki na żywo na prawdziwe koncerty uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karlajn napisał:
[zbyt doceniam, szanuję i lubię oryginalne wykonania, żeby zadowolić się "coverem".


Cover to nie jest erzatz którym ma się ktoś zadowolić z braku oryginału. To jest zupełnie nowa i unikalna wartość. Jeśli się tego nie rozumie - tylko i wyłącznie DJ.
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2013, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest kwestia rozumienia, a preferencji.
I tak - dla mnie tylko DJ, ale nie dlatego, że czegoś nie rozumiem, tylko dlatego, że tak wolę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 28 Kwi 2013, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karlajn napisał:
To nie jest kwestia rozumienia, a preferencji.
I tak - dla mnie tylko DJ, ale nie dlatego, że czegoś nie rozumiem, tylko dlatego, że tak wolę uśmiech


To rozumiem.
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak... Kiedyś myślałam, że tylko zespół i nic innego nie wchodzi w grę. Do czasu wesela mojej kuzynki. Wcześniej wydawało mi się, że DJ i wodzirej to jedno i to samo i bardziej kojarzylo mi się z puszczaniem muzyki z kompa jak na dyskotece. Jednak to co wyczyniał wodzirej na kuzynki weselu to magia. Ludzie bawili się niesamowicie. Po prostu ten czlowiek ma wrodzony talent do tego. I właśnie w ten sposób zmieniliśmy zdanie i będziemy chcieli wodzireja na nasze wesele.

popr.pisownię/mod/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElBiDżej
Gość





PostWysłany: Wto 2 Lip 2013, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się zgadzam z poprzedniczką. Byłem na dwóch weselach, na jednym był zespół, na drugim DJ i w ogóle nie ma porównania. Raz, że ustalasz sobie listę utworów (oczywiście DJ ma też swoją listę), którą chciałbyś/chciałabyś usłyszeć na weselu, a to ważne, bo każdy ma jakieś ulubione piosenki, z którymi mają duże wspomnienia. A dwa masz pewność, że zespół się nie ochleje, nie zacznie coś mruczeć pod nosem i się jąkać, co na pewno wpływa na jakość zabawy..
Powrót do góry
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Wto 2 Lip 2013, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy i od zespołu i od Dj-a..My np wolelibyśmy zespół,ale zdecydowanie ekonomiczniej wychodzi nam Dj.Zresztą,gdyby nasz grajek nam podpadł w czasie wesela lol (różnie to bywa) to za konsolą sadzam mojego (już) małżonka bo sam jest Dj-em Very Happy Zrobi wcześniej playlistę naszych ulubionych utworów na lapka i jakieś zabezpieczenie mamy uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group