Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyższość DJ-a nad orkiestrą!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj Pride
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele razy zastanawiałem się czy dj czy kapela i wszystko zależy od zamawiającego i jego preferencji moim zdaniem to 50% / 50%
jest wiele zalet jak i wiele wad.
Myślę że czasy pijaństwa na weselu już minęły mowa tu o grających lecz nadal takie incydenty się trafiają smutny dj nawet jeśli wypije to muzyka grać będzie. Kapela jak za bardzo da w gardło" to już gorsza sprawa.
kapela zawsze zagra przy stole dj nie. smutny
Dj zawsze zagra coś i nie będzie to w jednej tonacji i tym samym głosem.
kapela po 6 godzinach gardła mają już zdarte a tu jeszcze kilka ładnych godzin przed nimi:(
No i cały czas ten sam głos mimo naszych przyzwyczajeń do oryginalnych wykonań. To tylko kilka istotnych porównań ale ocenę pozostawiam Wam wszystkim bo ile ludzi tyle opinii .
Pozdrawiam
_________________
Dj Pride
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ludzi tyle opinii.
Ja nie chciałam na własnym weselu dj, nie zrezygnowałabym z muzyki na żywo i saksofonu, no way.
Natomiast, jako gość, bawię się i przy tym i przy tym.
Lepszy dj niż beznadziejna orkiestra, to na pewno.
Jednak, jeśli jest dobra orkiestra, dobre instrumenty no i klasa muzycy, nie wiem, czy jakikolwiek dj jest w stanie to przeskoczyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
froog7
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 261
Skąd: Mazowsze - serce Polski

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore zapewne Dj jest w stanie przeskoczyć taką orkiestrę ale tak jak piszesz na weselu tylko orkiestra. Dj na studniówce, osiemnastce i innych imprezach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

froog7 napisał:
nheledore zapewne Dj jest w stanie przeskoczyć taką orkiestrę ale tak jak piszesz na weselu tylko orkiestra. Dj na studniówce, osiemnastce i innych imprezach uśmiech

To zależy tylko i wyłącznie od gustu.
Ja się nie zgodzę z tym że na wesele tylko orkiestra.
My zdecydowaliśmy się na Dj bo zespołów grających mieliśmy po prostu doscyć. (oboje pracowaliśmy na wielu weselach i jednogłośnie stwierdziliśmy że na naszym będzie Dj.)
Są dobre zespoły które przebijają Dj'ów ale jest też nie jeden Dj lepszy od wielu zespołów.
Także kto co lubi i komu się podoba oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:
froog7 napisał:
nheledore zapewne Dj jest w stanie przeskoczyć taką orkiestrę ale tak jak piszesz na weselu tylko orkiestra. Dj na studniówce, osiemnastce i innych imprezach uśmiech

To zależy tylko i wyłącznie od gustu.
Ja się nie zgodzę z tym że na wesele tylko orkiestra.
My zdecydowaliśmy się na Dj bo zespołów grających mieliśmy po prostu dosyć.
Są dobre zespoły które przebijają Dj'ów ale jest też nie jeden Dj lepszy od wielu zespołów.
Także kto co lubi i komu się podoba oczko

W pełni zgadzam się z Asią uśmiech

W ogóle dyskusja o tym co jest lepsze DJ czy zespół jest w pewnym stopniu bezsensowna. Ile głów, tyle głosów i gustów.

Powtórzę się, ale niektórzy nie lubią muzyki odtwarzanej z płyt i nie wyobrażają sobie wesela bez "grania na żywo" inni zaś nie dzierżą klasyków jak Sinatra, Presley czy The Beatles odtwarzanych w innej wersji niż w oryginalna.
Zarówno DJ, który przy okazji może być i wodzirejem może fantastycznie rozkręcić towarzystwo, tak jak i spartolić 'imprezę' puszczając tylko piosenki z "komputera". Tak samo może być z zespołem, może być świetny, z genialnymi wokalami, a może być i taki, który wszystko gra i śpiewa na jedno kopyto, do tego fałszując i robiąc przerwy dłuższe aniżeli sam czas grania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lglglg69
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 57
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 10 Lut 2013, 10:05    Temat postu: Zespół czy dj Odpowiedz z cytatem

Jedyna wyższość DJ nad zespołem to kwestia finansowa. Prawie zawsze bierze mniej,choć znamy kilku DJ-w którzy biorą od 3000zł w górę i są tego warci. To muzycy, śpiewający, grający. To showmani, wodzireje w jednej osobie. Ale takich jest kilku. Większość Dj-w mieści się w przedziale laptop mini. Niewielu ma konsolę, a znam i takich co konsolę ustawiają a i tak korzystają z laptopa. W pozostałych obszarach weselnych, średniej klasy kapela /grająca,zaznaczam/ jest poza zasięgiem każdego Dj-a.
_________________
Przyjdź do nas do pubu gdzie gramy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
violet_s
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: LBN

PostWysłany: Nie 17 Mar 2013, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, ja mam wielki dylemat. Chciałabym trochę nowocześniejszych utworów, ale też jakieś starocia, żeby starsza część weselników nie zanudziła się na śmierć. Strasznie jednak boję się DJów z laptopami, wolałabym coś bardziej profesjonalnego. Czy ktoś może mi powiedzieć z jakimi kosztami liczyć się w takim przypadku?
Tu pojawiła się kwota 3tys., ale może da się trochę mniej i też kogoś dobrego? Jakie to są w ogóle przedziały cenowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 17 Mar 2013, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Lublinie znajdziesz taniej i dobrze. Ceny tutaj od 1500 do 2000.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
otello
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2013, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że DJ jest lepszy. Wszyscy moi znajomi brali na wesele DJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2013, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otello napisał:
Pewnie, że DJ jest lepszy. Wszyscy moi znajomi brali na wesele DJ.


To akurat nie jest takie pewne język Tylko to jest bardzo względne!
Ja osobiście zdecydowanie wolę DJ'a, bo tak jak Laura napisała - nie wyobrażam sobie słuchać pewnych rzeczy w wersji średnio dobrych muzyków. Nie to, że chcę komuś dogryźć, umniejszyć czy cokolwiek, ale umówmy się, na weselach grają kapele weselne, a nie muzycy artyści, wirtuozi, geniusze wokalni, twórcy przebojów itp itd.
Kocham muzykę na żywo i koncerty, ale w wykonaniu moich ukochanych zespołów i muzyków, a że muzyką żyję to nie dałabym rady bawić się do słabego wykonania hitów, które uwielbiam. No a poza tym ciężko jest mi również wyobrazić sobie, że pewnych rzeczy u mnie nie będzie zagranych, a są to rzeczy super, ale niepopularne. No a kapela niestety zagra tylko to co umie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group