Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjazd Pana Młodego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa, może też wynająć jakiś hotel np. Wiem, że znajomy tak robił, on jechał ze śląska pod Nowy Sącz i przebierał się w pokoju, który zapewniała im knajpa oczko

U mnie orkiestry pod domem nie było, bo nie chciałam, ale u męża grała uśmiech z kolei, że drużba coś śpiewa, pierwsze słyszę Very Happy Co śpiewa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanku a macie w sali weselnej apartament dla Was? Narzeczony mógłby tam się przyszykować (nocujący goście też) i wtedy ze wszystkimi "obrzędami" przyjechać do Ciebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też nie ma żadnych rewelacji przy tym. Świadkowa jest wcześniej dużo i pomaga się ubrać itp. uśmiech Później Młody ze świadkiem przyjeżdżają i wręczają kwiatki, a PM i Świadkowa wpinają ewentualnie stroiki do butonierki. Młodzi proszą o błogosławieństwo i ot tyle w domu uśmiech Orkiestra jest na dole i jak Młodzi schodzą do samochodu to im przygrywa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 6 Sty 2013, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pomyślimy faktycznie o tym wcześniejszym przyjeździe do hotelu, goście też sobie rzeczy zostawią itp. uśmiech Dzięki za pomysł uśmiech
Najbardziej mi "przeszkadzało" to, że jak przyjadą, to na pewno dużo wcześniej i się zastanawiałam, co wtedy będziemy robić język

nheledore napisał:
z kolei, że drużba coś śpiewa, pierwsze słyszę Very Happy Co śpiewa?

Drużba czyli wodzirej, specjalnie wynajęta do tego osoba uśmiech Śpiewa przyśpiewki, orkiestra mu dogrywa, a on taką ciupagą macha wtedy (ciężko to opisać język)
Wygląda to tak (przypadkowe zdjęcie, zrobię komuś reklamę oczko )



Wita gości, wywołuje PM z domu, "nakręca" całą akcję, podobnie później przed wejściem na salę weselną i na początku wesela uśmiech Prowadzi też "odgrywki", czyli po kolei każdemu z gości coś przy stole odśpiewuje, witając go na weselu (Młodzi z nim chodzą i jak orkiestra gra, to podpowiadają kim dana osoba jest, co robi, co lubi, a on wtedy wymyśla coś do rymu).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group