Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjazd Pana Młodego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja mam pytanie z tej kategorii ale trochę inny kontekst.

Chodzi mi o to jak powinien wyglądać przyjazd Pana Młodego po Pannę Młodą przed samym ślubem? Co i konkretnie w którym momencie dzieje się wtedy ze świadkami, kwiatami, butonierkami?

Wiem tylko tyle że Młody przyjeżdżając po Młodą powinien dać jej bukiet kwiatów a ona wpina mu butonierkę ale dalej nie wiem co ze świadkami :/

Czy Młody przyjeżdża ze świadkami czy tylko z jednym, a świadkowa powinna być ze mną w tym czasie? Bo myślałam że moja świadkowa przyjedzie ze świadkiem i z Młodym i mnie wyprowadzi z domu ale nie wiem jak to pochytać język z oczkiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od Waszej wyobraźni Wink
Świadkowa przyjechała sporo wcześniej - pomóc mi się ubrać. Bukiet sama sobie przywiozłam, a Młody przyjechał razem ze świadkiem, bo świadek był kierowcą język
Po przyjściu ja wpięłam butonierkę Młodemu, a świadkowa świadkowi i tyle uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik a korsarz świadkowa sobie zakładała sama będąc u Ciebie? idąc za Twoim pomysłem moja świadkowa też wybrała korsarz lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jej zakładałam. Samej jest ciężko zawiązać sobie wstążkę na nadgarstku Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już mi wiele rozjaśnia... dziękuję uśmiech

u nas raczej nie będzie wykupin bo mój T. się nie zgadza więc chyba normalnie wyjdę ze świadkową i tyle...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas pewnie będzie wyglądało to tak:
Druhny będą wcześniej u mnie (w sumie od rana, bo idziemy do jednej fryzjerki i makijażystki:)) drużbowie też będą u mnie czekać na młodego... Młody przyjedzie z teściową.. Zejdzie na dół i wejdzie jeszcze raz z drużbami, żeby kamerzysta nagrał, dadzą nam bukiety, my im butonierki przyczepimy, błogosławieństwo rodziców i w drogęuśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to jest korsarz Embarassed ?

U Nas pewnie będzie tak, że mój świadek/świadkowa będzie u mnie od południa, Młody przyjedzie da mi bukiecik, ja mu przypnę butonierkę, błogosławieństwo i jedziemy do kościółka wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarenkowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 296
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie Mojego przyprowadzą strażacy wraz z druhną i drużbistą.. uśmiech
Wykupiny będą skromne, bo poszliśmy na kompromis z moją siostrą i będzie to wyglądało tak,że jak Młody zadzwoni do drzwi, to ta mu otworzy i On się jej zapyta, czy został swoją przyszłą żoneczkę, a Ona mu na to,że nie wie, może jest gdzieś tu i zaczną się targować, ten wyciągnie pierwsze drobne, Ona stwierdzi,że mało, to wyciągnie z kieszeni i da na tacę grubsze, Ona powie mu,że się zastanowi, ale coś jednak jest mało i zapyta, czy ma coś może świecącego, ten jej wyciągnie wtedy pudełeczko z kolczykami, Ona je otworzy i stwierdzi,że się postarał i go wpuści..
Mój zapnie mi te kolczyki (bo w nich pójdę do ślubu) zapnie mi tez buty, potem ja mu zapnę butonierkę (świadkowie sobie sami przypną nawzajem) da mi bukiet i poprosimy rodziców o błogosławieństwo, a później to już jakoś będzie;p
_________________

27.07.2013 <3` Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.. ;* <3`


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 4 Sty 2013, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, niemalże scenariusz, caluśkiej pełnej sceny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 5 Sty 2013, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie o tyle specyficzna sytuacja, że Pan Młody przyjedzie z daleka i będzie się chyba dopiero u mnie w domu ubierał oczko Także nie do końca wiem jak to rozegrać oczko

Tradycyjnie Młody podjeżdża pod dom, czasem prowadzą go dwie panny, orkiestra gra, a drużba odśpiewuje co po kolei oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group