Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz wyczekany Jasieniek
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 15:41    Temat postu: Nasz wyczekany Jasieniek Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny za tak wiele słów wsparcia w wątku ciążowym. Strasznie nam się to przeciągało ale w końcu Janek jest na świecie Smile

Serdecznie dziękuję koteczkowi za informowanie na bieżąco o tym, co u nas słychać. Kotek, jesteś niesamowicie cierpliwą informatorką Very Happy Dziękuję! Smile

Do szpitala trafiłam 2 dni przed terminem i gdybym mogła cofnąć czas to olałabym skierowanie od mojego lekarza prowadzącego i cierpliwie czekałabym w domu na rozwój sytuacji. Nikomu nie życzę tak długiego pobytu w szpitalu przed porodem. Człowiek jest zmęczony siedzeniem w czterech ścianach, brakiem świeżego powietrza, budzeniem w nocy co dwie godziny i ogólnie szpitalną atmosferą. Podejrzewam, że właśnie szpitalny klimat w dużym stopniu wpłynął na tak długie przeterminowanie. Fakt, można było pospacerować po korytarzu ale ileż można? Confused
W każdym razie skurcze takie dość mocne zaczęły mi się 2 lub 3 dni po przyjeździe do szpitala. Nie były to absolutnie skurcze porodowe ale dokuczały, szczególnie w nocy. Wg lekarzy mojego kilkudniowego przeterminowania nie można nazwać przeterminowaniem bo takie to zaczyna się po 42. tygodniu Shocked Dlatego na każdym obchodzie słyszałam tylko, że czekamy na rozwój sytuacji. I kręciłam się tak po korytarzu z tymi moimi skurczami "na niby" 5 czy 6 dni. Dostałam w sumie 3 globulki na rozwieranie i skracanie szyjki, które absolutnie nic nie dały. W piątek, 23-go listopada dostałam pierwszą kroplówkę z oksytocyną. Naprawdę wierzyłam, że coś z tego będzie bo skurcze były dość silne i bardzo regularne. Ale gdy skończyła się kroplówka skończyły się skurcze. W dodatku żadnego postępu w rozwieraniu. Następna kroplówka to w ogóle porażka. Skurcze pisały się na KTG ale prawie ich nie czułam, więc nie mogło zakończyć się sukcesem. W dodatku panie położne sprzątały porodówkę w trakcie mojej kroplówki język z oczkiem
Ostatnia kroplówka dała efekt. Po jakichś 3 godzinach skurcze były tak silne, że naprawdę nie sposób ich nie odróżnić od tych przepowiadających Smile Szyjka zaniknęła całkiem, rozwarcie postępowało choć dość powolnie. Niestety synek nie chciał wejść w kanał rodny i pływał sobie uparciuch jeszcze całkiem swobodnie Very Happy Położna kazała przyjąć pozycję na boku, żeby było mu najłatwiej wpasować się w kanał. Wtedy właśnie zaczęły się problemy. Podczas skurczów tętno małego spadało niebezpiecznie. Wezwano lekarza, który od razu zarządził cięcie. Zapytał tylko czy się zgadzam a później wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Przy wydobywaniu małego lekarze musieli go trochę popychać, żeby popłynął pod rozcięcie bo faktycznie pływał wszędzie Smile Na bieżąco byłam informowana co się z maluchem dzieje. Aż w końcu położna przyniosła malucha, trzymała go a my mogliśmy poprzytulać się policzkami i popatrzeć sobie w oczy Smile Wszystko co się później działo pamiętam jak przez mgłę. Małego wzięli na obserwację, dostał 9 pkt w pierwszej minucie. Wg lekarzy wyglądał na zmęczonego noworodka (ciekawe komu to zawdzięczał Confused ). W piątej minucie dostał już dychę Smile Po kilku godzinach przywieźli mi go do sali, później znów zabrali bo ja jeszcze nie funkcjonowałam w pionie Razz Kilka razy dostał sztuczne mleko ale karmię piersią odkąd stanęłam na nogi. Mam za sobą już nawał, guzy na całych piersiach i poranione brodawki. Teraz wszystko jest w porządku i cycujemy sobie na żądanie Smile W szpitalu byliśmy nieco dłużej bo Janek załapał jakąś infekcję pozamaciczną, miał podwyższone białko i żółtaczkę (fototerapia była moją zmorą bo mały często 10 minut nie chciał leżeć pod lampami). Od poniedziałku jesteśmy w domu, dziecinka śpi spokojniej, ja zresztą też Smile

Jasiek jest uroczy, podbił już serca wszystkich domowników. Jesteśmy jeszcze u moich rodziców ale za kilka dni przenosimy się do swojego mieszkania i zaczynamy być rodziną pełną gębą Very Happy

Po urodzeniu


W domku, z dzisiaj Smile




...i tylko dziwnie bez brzucha i kopniaków Wink
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ogromne gratulacje wesoły
Jasiu jest prześliczny wykrzyknik Very Happy
A włoski ma cudowne zakochany

Nooo i witamy Jasieńku uśmiech
EDIT: Ellenai zmień suwaczek język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w pracy, ale nie mogłam tu nie zajrzeć! uśmiech Wspaniale, gratulacje! Masz prześlicznego syna uśmiech Namęczyłaś się i nadenerwowałaś, ale ważne, że już jesteście razem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowny mężczyzna uśmiech Zapisuję go na liście kandydatów na męża dla mojej Ali uśmiech

Ellenai gratuluję ślicznego synka i życzę dużo zdrówka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech
Przystojny młodzieniec uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje..Jaś jest śliczny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie gratuluję, dziewczyno o pięknym nicku:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny jest!! uśmiech
Gratuluję synka i cierpliwości oraz siły przy porodzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny ten Twój Jasiek uśmiech

Nie ma za co, to była dla mnie przyjemność uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Czw 6 Gru 2012, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Ellenai kwiatek wymęczyli Was porządnie, ale oczywiście było warto uśmiech Jasio jest śliczniutki i te czarne włoski (to po mamie czy po tacie? oczko )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group