Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią- rozmowy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wolno zapominać także o dodatkowej suplementacji, powinno się te same składniki co w ciązy czyli kwas foliowy, dha, witaminę d3, jod. Przez cały okres karmienia po prostu dalej brałam mamadha premium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj lekarz mówił mi że w zasadzie podczas karmienia to jest zapotrzebowanie na to samo co w trakcie ciąży, więc jak najbardziej mogę brać moje mamdha, tak też zrobiłam. Karmiłam przez 12 miesięcy, cały czas pamietając o suplementacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka wszystkim!

Ostatnio sporo czytałam i dopiero teraz dowiedziałam się jak prawidłowo przystawić dziecko do karmienia piersią. Jak się bowiem okazuje często młodym mamom przychodzi z trudem odpowiednie przystawienie dziecka. Jeżeli nie wiecie jak to dobrze zrobić, to nie musicie się martwić. Już podrzucam wam interesujący artykuł opisujący to zagadnienie w najdrobniejszych szczegółach https://www.lactosan.pl/elementarz-karmiacej/jak-przystawic-dziecko-do-karmienia-piersia Także moje drogie nic straconego, po prostu sprawdźcie ten link. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się zaopatrzyć w biustonosze do karmienia. Taka bielizna to bardzo duże ułatwienie dla karmiących mam. Duży jej wybór znajdziecie w sklepie internetowym https://www.biustonoszedokarmienia.pl/carriwell.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2020, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O wielu rzeczach piszecie i na pewno będzie to potrzebne wielu mamom, ale czy możecie mi powiedzieć jak pobudzić laktacje ? Nie mam do tego w ogóle głowy, a boję się, że za szybko ją zgubię i tak to będzie wyglądało. A jednak chcę dla dziecka jak najlepiej. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 6 Lip 2020, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karmiąc dziecko piersią, trzeba też pamiętać o tym, by o siebie właściwie dbać, w końcu dzięki temu możliwe będzie zadbanie także o maluszka. Tutaj: https://poradnikowy.net/jak-dbac-o-siebie-kiedy-karmi-sie-piersia-co-moze-zaszkodzic-mamie-i-dziecku/ można poczytać o tym, co powinno się jeść, a czego unikać, by nie zaszkodzić dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przestałam już karmić piersią i przeszłam na mleko modyfikowane. U nas sprawdził się produkt bezglutenowy Bebilon Alerlac. To produkt nie zawierający laktozy, przeznaczony dla dzieci, które m.in. uczulone są na białko mleka krowiego. Można go już stosować po 4 miesiącu życia. Kupisz je w aptece DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przykładowo nie mogłam karmić dziecka piersią, ponieważ nie miałam pokarmu. Na szczęście jeszcze przed porodem postanowiłam wybrać najlepsze mleko jakie tylko mogę tak na wszelki wypadek. Znalazłam ten artykuł https://mamotoja.pl/jakie-mleko-do-butelki,karmienie-butelka-artykul,5444,r1p1.html i muszę przyznać, że był bardzo pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta w pewnym momencie musi zrezygnować z karmienia piersią i zastąpić ją butelką z pokarmem. Warto wiedzieć, jak się przygotować do takiej sytuacji. W artykule https://hipp.pl/mleko/mleko-modyfikowane/jak-przejsc-z-karmienia-piersia-na-mleko-modyfikowane znajdziecie wiele przydatnych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 4 Lut 2021, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy któraś z was rozszerzała dietę maluszka z pomocą mleka roślinnego? wpadłam ostatnio na ciekawy temat https://rozszerzaniediety.pl/mleko-roslinne-dla-niemowlaka/ i zastanawiałam się jak się to sprawdza. macie jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Następny
Strona 99 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group