Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią- rozmowy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka chustą zasłaniała jak karmiła uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
Na piersi niekorzystny wpływ ma ciąża a nie długość karmienia piersią. Bo wtedy zaczynają się zmiany w piersiach. Nie ma znaczenia czy karmisz miesiąc czy 3 lata.


o o, to nad tym właśnie się zastanawiałam.


Ostatnio zmieniony przez Carla dnia Sob 22 Lis 2014, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ściągam....ale moja mała ma już ponad rok i już tyle nie pije więc nie mam takiego problemu.
Gdybym pół roku temu wróciła do pracy to musiałabym ściągać język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla Antoś nie umie pić z butli.
Nimfo zazdroszczę, bo dla mnie to niezły kłopot szczególnie jak nie mam Antka cały dzień, a teraz jeszcze praca..

Carla ja karmiłam wszędzie gdzie było trzeba, tylko w knajpie zasłoniłam cyca pieluszką, żeby ludziom nie obrzydzać.
Karmiłam nawet w realu na dziele ogrodowym, bo były krzesła, a akurat robiłam zakupy Very Happy A na plaży jak karmiłam to raz zapomniałam zasłonić cyca i wstałam
Shocked
różnie to bywalo, ale ja to wariatka jestem hehe

i gdzie nie siadłam tam karmiłam pokaże wam jedną wakacyjną fotkę Very Happy


edit: uciekla mi gdzies
[img]

Uploaded with ImageShack.us[/img]
_________________




Ostatnio zmieniony przez blondyna142 dnia Czw 29 Lis 2012, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma fotki smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla napisał:
Flo, a czy takie długotrwałe karmienie nie ma wpływu na, jakby to powiedzieć, wygląd, strukturę piersi? Wiem, że to nie jest najważniejsze, oczywiście, ale jeśli nie jest to zbyt osobiste pytanie, chciałabym wiedzieć Embarassed I jak to pogodzić z pracą, w pracy trzeba sobie ściągać pokarm, bać się o niekontrolowany 'wyciek'?
Mi się wydaje, że jeśli się ma pokarm i nie ma przeciwwskazań, to te pół roku, które kobieta jest na macierzyńskim powinna karmić piersią. I sama też myślałam o pół roku mniej więcej, a do późniejszego karmienia mam trochę mieszane uczucia z różnych względów...


Nie ma wstydu odpowiadam, piersi nie zmieniły mi się w ogóle poza tym, że są trochę większe niż przed ciążą, ale to i bez karmienia tak bywa. Nie miałam nigdy problemu z nadmierną laktacją, jakoś tego melka poza pierwszym miesiącem jest idealnie, więc nic nie ściągam poza domem, zalałam się kilka razy w życiu ale to głównie w nocy w pierwszym półroczu zycia dziecka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 29 Lis 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flo, mam nadzieję, że też tak kiedyś będę miała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga_w
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 106
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 30 Lis 2012, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondynko mój syn też nie umiał pić z butelki, więc kupiliśmy kubek- niekapek z aventu. Kiedy wróciłam do pracy mąż podgrzewał odciągnięty pokarm w kąpieli wodnej, wyjmował z kubka taki gumowy kapsel zabezpieczejący pzrzed wylewaniem i po prostu wlewał Piotrusiowi po troszeczku do buzi (piotruś miał wtedy 6 m-cy). Jak mały miał ok.8-9 m-cy nauczyliśmy go pić przez słomkę i wciągał przez nią jedzonko i wodę.
Ciesz się że Antoś nie chce butli, bo macie z głowy problem z odzwyczajaniem. Nam się udało bez butli i bez smoczka
_________________
Dobra Mama to Mądra Mama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 30 Lis 2012, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla mnie zalewało bardzo dłgo....chyba z 10 miesięcy bez wkładek laktacyjnych z domu nie wychodziłam. Teraz od niedawna się unormowało.

aga_w moja córcia też bez butli, nawet kubka niekapka nie chciała. W tym momencie sama pije z kubeczka lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 30 Lis 2012, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci piersiowe w większości przypadków obywają się bez butli i wchodzą prosto na kubki niekapki lub zwykłe kubki. Tak samo jest ze smoczkami, cycolom są one zbędne i tak na prawde wtedy ich użycie jest tylko decyzja rodziców.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 3 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group