Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kupujemy mieszkanie- czyli co, jak, gdzie i za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikador
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam nie polecam kupować mieszkania. Wiem, że to trochę nie popularna rada ale takie mam przekonanie? Po co już na starcie przywiązywać się do jakiegoś miejsca? Przecież można mieszkanie z powodzeniem wynajmować i nie być uzależnionym od danej lokalizacji. Moim zdaniem to lepsza opcja jest.
_________________
o szansy definiują nasze życia. Szewc bez butów chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo i tak jesteśmy przywiązani najczęściej do jednego miejsca? Bo co zmienisz dzieciom szkołę? Miejsce zamieszkania rodziny? Lokalizację grobów przodków? Bo akurat zmienić pracę to luz najczęściej.
A wynajmowanie jest po prostu droższe, zresztą chcąc się wyprowadzić i zmienić zawsze można sprzedać bądź samemu wynajmować. Żadne przywiązanie. Tylko w pełni racjonalny wybór..
mieszkania rzeszów na sprzedaż i częste promocje więc warto kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 21 Gru 2016, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o kupnie dwupiętrowego mieszkania i właśnie rozglądam się za schodami. Chciałabym, aby były one z drewna i robione na zamówienie. Może słyszeliście o firmie Modrzew http://krajowy.biz/firma,stolarnia-krakow-modrzew? To stolarnia z Krakowa, robią schody, balustrady i antresole. A może polecicie kogoś innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arnav
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie 25 Gru 2016, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakieś porządne i sprawdzone biuro nieruchomości z Zabrza? Ja znam tylko takie http://nieruchomosci-zabrze.pl/ chciałbym mieć więcej różnych opcji do wyboru...
_________________
Nie daj się omamić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Nie 29 Sty 2017, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką radę dla kupujących mieszkanie,żeby na jego odbiór zabrać z sobą kogoś, kto się na tym dobrze zna. Dzięki temu unikniecie później wydatkó na remonty, czy przeróbki. Moi rodzice we Wrocławiu korzystali z firmy http://www.wroclaw.przeglady-budowlane24.pl/ i byli bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 30 Sty 2017, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nawet jak się kupi mieszkanie to nie trzeba być przywiązanym do jednego miejsca - można to mieszkanie wynająć i przenieść się gdzieś indziej. Ja mam na oku obecnie mieszkania bydgoszcz. Bardzo podoba mi się ten region Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie kupujemy domu w stanie surowym, to musimy pamiętać o jego odpowiednim wykończeniu. Podłogi i ściany stanowią największe wyzwanie - to one decydują o klimacie i wystroju całego pomieszczenia. Ostatnio znalazłam ciekawą propozycję do kuchni i i łazienki. Podobają wam się takie płytki: http://plusoutlet.pl/do/cat/plytki_podlogowe/Plytki-podlogowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto 14 Mar 2017, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, a czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić fajne mieszkania - Żyrardów, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera? Zaczęliśmy szukać naszego wymarzonego gniazdka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzoekamiaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 20 Mar 2017, 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam we Wrocławiu sprawdzić http://www.mojdom.com.pl/lokale-uzytkowe/bulwar-drobnera. Jak dla mnie mają przepiękne mieszkania i lokale użytkowe. Naprawdę coś wspaniałego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 21 Mar 2017, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozważaliście budowy domu? Jest to nieco droższe, jednakże godne uwagi rozwiązanie. Ja, nie potrafiłbym mieszkać w bloku. Mam babcię, która odstąpiła mi kawałek ziemi. Teraz, muszę tylko zaopatrzyć się w odpowiedni projekt, który można zakupić m.in. tu: projekty gotowe kraków i rozpocząć budowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 33 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group