Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kupujemy mieszkanie- czyli co, jak, gdzie i za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
I tak podejrzewam, że jest to kwestia podejścia banku a nie samego programu MdM, bo sami chcieliśmy kupować mieszkanie z MdM i trochę się w temacie orientowaliśmy. I tak jak mówię, kuzynka męża - MdM w 2014 roku i ma możliwość spłaty kredytu wcześniej. W ustawie zresztą też nie ma słowa o jakichkolwiek sankcjach z tytułu wcześniejszej spłaty kredytu. Wiem że właśnie czasami banki mają inne wymagania wobec osób, które biorą normalny kredyt a inne, gdy chodzi o MdM. Tak samo jak deweloperzy zresztą.

No to jak zależy od banku to już w ogóle. Nie wezmę u nich już na pewno nic w MDM.
Ale tak czy siak bym nie wzięła. Warunki normalnych kredytów bywają lepsze i ma się możliwość negocjacji. A kredyty mdm mają wiele rzeczy narzuconych z góry. A teraz i tak trzeba mieć wkład właśny już czy jeszcze nie? Bo wiem, że miało wzrosnąć.
U nas w mieście akurat deweloperzy nie dzielą klientów na MDM i innych. Wszystko to samo.
Powiem tak, wzięłam go, bo był z dopłatą. I tylko dlatego.
Ale opłaty bankowe są złodziejskie i tak i tak....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara
Gość





PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam problem z doborem płytek do mojej łazienki, ma ona 6m2, jest dosyć jasna dzięki temu, że jest w niej okno. Myślałam o jakiś jasnych na przykład coś takiego: http://ilazienki.pl/plytki-coll/tubadzin-coll,c_1287 , fajnie wyglądałoby połączenie bieli z tym turkusem, a do tego żółte dodatki, odwrotnie jak w aranżacji. Jesteśmy z mężem młodzi, taki wystrój nam by odpowiadał, nie lubimy przytłaczających wnętrz. Co myślicie?
Powrót do góry
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Sob 1 Sie 2015, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka12 napisał:
Ja na szczęście mam to już za sobą ale mogę pomóc / podzielić się wiedzą oczko


O super! Napiszesz tutaj swoje wrażenia? Na jaką dzielnicę się zdecydowałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widziałyście, że teraz będzie można kupować mieszkania z rynku wtórnego, też na mdm.
http://www.nieruchomosci.com.pl/aktualnosci/mieszkanie_dla_mlodych__niedlugo_rowniez_z_rynku_wtornego,3008.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bazia25
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Sie 2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę Wam uśmiech jak patrze na te wszystkie nowe osiedla we wrocławiu to zazdrość bierze. My zanim kupimy swoje własne lokum minie dużo czasu smutny Chciałabym mieszkać w normalnym mieszkaniu bo w kawalerce ciasno a powrót do rodziców też nie jest wygodnym rozwiązaniem. Niestety nie każdego stać na komfort własnego domu czy mieszkania... Choć pewnie i tak każdy kto tylko może z czasem zdecyduje się na kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
babelbiel
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mieszkam na takim osiedlu w Katowicach , nie ma nic specjalnego, słuchajcie domy są bardo blisko siebie, sąsiad cie słyszy przy głośniejszych dzwiękach namiętności ;D do okien zagląda, wie o której godzinie krzyzówke rozwiązujesz, także nic fajnego. Co do wystroju wnętrz dziewczyny baaardzo wam polecam http://enyoart.pl/meble/sypialnia/ super mają towar jakościowo i cenowo jak a unikat,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pią 11 Mar 2016, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie część pieniędzy mieliśmy z wesele część rodzice dołożyli a resztę skredytowaliśmy. Najważniejsze że kupiliśmy sobie nasze własne M4, najbardziej zainteresowały mnie propozycje jakie zleźliśmy na http://www.domdevelopment.com.pl/pl/wilno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nateluk
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 19:33    Temat postu: Zakup mieszkania Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się, gdzie (w jakiej dzielnicy lub mieście) szukać mieszkania najlepiej chyba najpierw poprzeglądać sobie oferty developerów, zobaczyć zdjęcia i projekty realizacji. Bo kupić mieszkanie na osiedlu, które zupełnie się nam nie podoba chyba mija się z celem. Warto przejrzeć oferty mieszkań do sprzedania na http://www.mapanieruchomosci.pl/ - znacznie ułatwi to cały proces poszukiwań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Czw 11 Sie 2016, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też masz mieszkania sprzedaż rzeszów w naprawdę dobrych cenach. Lokalizacja też akurat dla rodzin z dziećmi bo szkoła niedaleko. Tak samo market, więc życie spokojne się zapowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkochan
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto 8 Lis 2016, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że najlepiej sobie porównać mieszkania z rynku wtórnego i pierwotnego, wtedy wszystko dobrze widać. uśmiech najlepsze są do tego wyszukiwarki zajmujące się tylko ogłoszeniami z ofertą mieszkań, bo wtedy można być prawie pewnym, że mieszkania tam będą aktualne (w porównaniu do takich portali z ogólnymi ogłoszeniami, gdzie jest bardzo dużo nieaktualnych ogłoszeń) - mogę polecić stronkę, z której sama skorzystałam i znalazłam mieszkanie: nieruchomosci.com.pl , na pewno są jeszcze inne wyszukiwarki, ale ja korzystałam z tej i bardzo polecam, na temat innych się nie wypowiem, bo nie wiem jak działają. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 32 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group