Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co rozczarowało Was w wybranym fotografie/kamerzyście- dyskusja ogólna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście może być problem jeśli gościu wróci i będzie stanowczo dowodził o swojej dyspozycyjności.
_________________
Fotograf ślubny Kamil Rumiński - zapraszam do portfolio fotografii ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annawloska
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Mar 2015, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że trafiłam na ten temat dopiero teraz smutny U mnie było tak że mając w rodzinie fotografa ślubnego ( nie chciałam aby ktoś z rodziny pracował zamiast się bawić ) przekazał mi klika wskazówek jak szukać fotografa.
Wymienił od najważniejszych kryteria jakimi powinniśmy sie kierować : 1 czy zdjęcia sie na podobają, dwa to co i ile otrzymamy w ofercie, przejrzenie większego materiału z jednego wesela min 100 zdjęć , cena i na końcu wrażenia podczas spotkania. I powiem wam że to działa. Po wstępnej selekcji wybraliśmy powiedzmy 5 faworytów i poprosiliśmy tych który nie mieli na swojej stronie bloga czy linka do pełnych galerii o ich przesłanie czy podesłanie linka ( dwóch z nich napisało że przecież wystarczy portfolio i nie trzeba pokazywać całości ) zostało na 3 z którymi umówiliśmy się na spotkanie i faktycznie dało to super efekt. Wyboru dokonaliśmy bez problemu wybraliśmy przede wszystkim takiego fotografa który mówił konkretnie to i to tak i tak tyle i tyle. CO prawda byli tacy którzy dawali dodatkowe albumy gratis czy odbitki ale widać było w ich rozmowie ze traktują to przede wszystkim jako biznes i nie do końca mieliśmy przekonanie czy dostaniemy to czego będziemy oczekiwać. Co prawda wybrany fotograf przekroczył nasz budżet ( płacimy lekko ponad 3 tys ) ale tak jak mówię przekonał nas bardzo i mam nadzieje był to dobry wybór. Nasz rodzinny fotograf jak mu powiedzieliśmy o naszym wyborze był zadowolony z wyboru po jego wskazówkach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 25 Mar 2015, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję przemyślanego wyboru:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group