Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A może rowerem? albo z gośćmi autokarem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Lis 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower raczej odpada. Jeśli nie macie samochodu to jak najbardziej autobusem. Moja pierwsza wizja była właśnie taka uśmiech w grupie raźniej i weselej. Jednak T. uparł się na wynajem uśmiech
POPR.PISOWNIĘ/MOD/
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 23 Lis 2012, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powszechnym jest wynajmowanie samochodu z szoferem, szczerze, wolałabym się gnieść na tylnym siedzeniu (zresztą wcale nie jest tak ciasno) niż jechac rowerem, wydaje mi się to trochę kuriozalnym pomysłem. A w autokarze to tak trochę mało elegancko. Ale każdy ma swoją wizję, jeśli miałabym wybór - autokar lub rower, jednak autokar.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 23 Lis 2012, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja porozmawiałabym ze znajomymi, sąsiadami bądź dalszą rodziną która nie będzie na weselu.
Dać im na paliwo, po weselu jakieś ciasto i wódkę i tyle.
Zawsze można znaleźć dobre rozwiązanie.
A jeśli i to odpada, to może kamerzysta pytajnik
Rowerem w białej sukni, Confused jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
Ostatnio stare samochody są na topie. Ładnie przystroić i jest oki oczko
Rozwiązań jest wiele oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewat
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 24

PostWysłany: Sob 15 Gru 2012, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za pomoc, ale chyba trafiłam w nieodpowiednie dla mnie miejsce - nie spodziewałam się, że rower będzie "kuriozalnym" lub " Confused " pomysłem.

Ponieważ na co dzień jeździmy rowerem i to jest swego rodzaju nasz znak rozpoznawczy pomyślałam, że podjechanie rowerem będzie zabawne.

Nie wiem jeszcze na co się zdecydujemy, ale nie mamy ciśnienia żeby wszystko było nie wiadomo jak eleganckie i napuszone, bo sami tacy nie jesteśmy i dużo elementów wesela ma się kojarzyć z nami, a nie być tak jak wszędzie- tort będzie w rodzaju:

tylko, że z nami i z rowerami.

Faktycznie kurz i brud mogą być problemem, ale może na tandemie byłoby łatwiej uśmiech

Z suknią mam nadzieję, że nie będzie większego problemu, bo suknie z kołem to nie mój styl i brak koła będzie pierwszym kryterium wyboru jak już zacznę jakiejś szukać. Poza tym zawsze mogę spróbować przejechać się w zwykłej sukni balowej jak tylko zrobi się ciepło - jak się nie uda to wtedy pomyślę o samochodzie uśmiech

Z autokarem chyba macie rację, to głupi pomysł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 15 Gru 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie chodzi o elegancje i napuszenie, ale o wygodę i czystość (nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda, kurz i brud to nie jest jedyny problem jest jeszcze deszcz i błoto).
Jeśli rower to Wasz znak rozpoznawczy to zróbcie sobie sesję z wykorzystaniem rowerów, albo teledysk plenerowy na rowerach. Mogą też być na torcie. Jest mnóstwo opcji jak można wykorzystać motyw roweru. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta BK
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 20
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 10 Sie 2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na rowerowy przyjazd na ślub jest świetny! uśmiech To ma być Wasz Dzień, o Was i dla Was. Goście są świadkami Waszej Miłości, więc pokażcie im właśnie siebie uśmiech Trzymam kciuki za dobrą pogodę!
trochę inspiracji: http://www.zankyou.pl/p/slub-na-dwoch-kolkach-czyli-rowerowe-inspiracje-weselne-12032
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gryfin
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbys szukal firmy przewozowej to wiem, ze bardzo doswiadzconych i ogranietych kierowcow ma Manifold z Krakowa. Nie mam teraz jak Ci podac numeru, albo czegokolwiek, ale wygooglaj sobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tmlody
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Cze 2014, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowerem do ślubu? Pomysł wg mnie dość nietypowy, ale jeśli chcecie to czemu nie... Tylko uwaga na pogodę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group