Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

EmiSia- proMyczek w zyciu MamY i taTy..
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 13:04    Temat postu: EmiSia- proMyczek w zyciu MamY i taTy.. Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim za gratulacje, ciepłe słowa przede wszystkim w momencie kiedy dopadała mnie rezygnacja, zmęczenie i zwątpienie, a także za to że po prostu jesteście :*
W szczególności dziękuje dla KASI, jesteś niesamowita... Jak zobaczyłam, że nawet po 1 w nocy weszłaś żeby zdać relację że Emilka już jest, wzruszyłam się niesamowicie, to wspaniałe że poświęciłaś swój czas dla Nas,Twoje smsy dawały mi naprawdę bardzo wiele :* Nie umiem wyrazić uznania dla tego co zrobiłaś, ale jedno wiem na pewno... WSPANIAŁA INFORMATORKA Z CIEBIE :*

Zaczynając od początku... w piątek mimo tego że za bardzo nie chcieli się mną zająć w szpitalu nalegałam na badanie, na podstawie KTG stwierdzili że z dzieckiem wszystko w porządku, szyjka otwarta na 1 cm i szybko sie to nie zmieni. Nalegałam żeby się mną zajęli, bo nie czułam ruchów od 24 godzin... Z wielka łaską po 3 godzinach przyszedł lekarz i zrobił USG, gdzie już w trakcie badania wyszło że jest za mało wód i trzeba koniecznie wywoływać bo jest zagrożenie zakażenia. Także dziękuje swojemu instynktowi i woli walki bo czekając do terminu przewidywanego wywołania pewnie skończyło by się to znacznie gorzej. Tym o to sposobem o 16 dostałam przez kroplówkę antybiotyk i zaraz po oksytocynę. Pierwsze skurcze a ja byłam zachwycona, bo przecież nie boli Very Happy ale z upływem czasu było ciężej... Leżałam na porodówce do 21, po czym stwierdzili że postępu brak i odłączają mnie żebym odpoczęła, a z rana podejście 2. Tak więc zostawili mnie z tymi skurczami co 3 minuty i życzyli miłej nocy <szok> myślałam że skonam, ale po 24 ustały na tyle że zdrzemnęłam sie do 5 rano.. W między czasie podawali ciągle kroplówki z antybiotykiem. O 9 podłączyli mnie ponownie i zaczęła się zabawa... z każdą chwilą coraz bardziej mnie bolało i niestety próg mojego bólu został przekroczony gdzieś w granicach 14, błagałam o znieczulenie bo leciałam z nóg... Gaz oczywiście nie pomagał więc w momencie jak padło hasło rozwarcie na 3 cm wybłagałam o epidural. I to była najlepsza decyzja, bo do godziny gdzieś 18.30 trochę odpoczęłam, zrelaksowałam się, ba nawet gości przyjęłam hehe... i jak zaczęło mi już schodzić zaczynała się powtórka z rozrywki... Nie będę opisywała co czułam, bo jest przecież tu tyle mamusiek co mają przed soba jeszcze to cudowne przezycie, a wiadomo że każdy poród jest inny uśmiech o 19 wziełam sobie z powrotem gaz i powiem że zadziałał, smiałam się nie wiem z czego, zażyczyłam muzyke i śpiewałam na pól sali, a za drzwiami mama z przyjaciółmi malo nie padli ze śmiechu uśmiech i zaraz po 19 dostałam skurczy partych, choc z poczatku musiałam miec pozycje boczna bo na plecach spadało tetno małej... Sama akcja nie była jakaś straszne, pare stęknięć że tak powiem i po strachu, tyle tylko że u mnie był problem bo Emi miała złe tętno i w pewnej chwili w sali zrobiła sie atmosfera paniki, zebrało się ze 20 osób, a ja leżąc nie wiedzialam co się dzieje bo nikt mi nic nie mówił... Co chwile pobierali jej krew z głowki jak byla jeszcze w drodze co dodatkowo napełniło mnie strachem... Zabronili mi przeć i krzyczą że muszą wyjąć ją przez kanał próźniowy bo serce przestaje bić smutny wpadłam w panikę, bo widziałam już najgorsze... płakałam wniebogłosy że coś się dzieje z moim dzieckiem... Dostałam rozkaz jednego parcia i w tym momencie określę to jako wyrwanie dziecka ze środka... Mąż przeciął pępowinę, zabrali ją do badania i od razu dostałam ją na brzuch z zapewnieniami że jest zdrowa... To była najpiekniejsza chwila, odszedł ten strach i obawa że coś się stało, dopiero później zobaczyłam jak wygląda jej główka smutny Wszystko jest w porządku, tylko ma taka troche wyciągniętą i było parę kręgów bo wiadomo to była ingerencja z zewnątrz, ale zostałam zapewniona że wszystko wróci do normy i faktycznie zmienia się i kształtuje sie tak jak powinna. Także od 20.19 jestem najszczęśliwsza, zakochana i nie umiem uwierzyć w to co się stało. Powiem tak, o bólu się zapomina w tej samej chwili jak dziecko dostaje się na pierś. Wczoraj o 12 wrócilismy do domku i zaczynamy nasze wspaniałe zycie z promyczkiem szczęścia oczko
Z rzeczy mniej miłych niestety mam tak mało pokarmu że mała płakała z głodu, także pijemy mm, ściagam pokarm co kilka godzin, laktator to mój najwierniejszy przyjaciel oczko walcze o każdą kropelke, co ściagnę to jej daje i mam nadzieje że to ruszy, będę próbowała wszystkiego i na pewno sie nie poddamy oczko Jest tak grzeczna, ciągle śpi i patrzy sie tymi swoimi oczyskami, w nocy biorę ją do siebie bo nie moge się napatrzeć, nacałowac i żadne zmęczenie mnie nie dopada oczko Energia odnawialna przy Emilce to pikuś oczko

Przedstawiam Wam nasze małe cudo oczko


Uploaded with ImageShack.us

jest tak malutka (50cm) że nie mam takich malutkich ubranek, i na wyjście ze szpitala kombinezon pasował wprost idealnie hehehe


Uploaded with ImageShack.us
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo przeszłaś kochana, ale teraz czekają was coraz lepsze chiwle i dni. walcz o karmienie naturalne - to najlepsze co może być. przystawiaj do piersi bardzo często.
maleńka jest śliczna - cieszę się, że już jesteście w domu.
gratulacje dla szczęśliwych rodziców i dzielnej dziewczynki.
powodzenia Mamo!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcys jeśli mogę ci poradzić, to jak masz mało pokarmu, to nie ściągaj laktatorem tylko pozwól małej wisieć na cycku nawet cały dzień. Nawet jeśli nie ssie to niech się przytula do piersi. Moim zdaniem laktatora używa się w sytuacji gdy np. musisz wyjść na cały dzien bez dziecka i aby sobie ulżyć.
Na początku Filip też bywał głodny, bo ja nie umiałam go dostawić a on nie umiał się dossać. Bywały dni, że nie wychodziliśmy z łóżka tylko leżeliśmy przytuleni do siebie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka śliczna kruszynka wesoły
Marcyś jeszcze raz serdeczne gratulacje Very Happy
Będziesz cudowną mamusią uśmiech
Powodzenia wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje uśmiech Macie śliczną kruszynkę przy sobie. Cieszcie się sobąuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudna Emilka i Ty kochana taka dzielna uśmiech
Słuchaj rad doświadczonych mamusiek, przystawiaj mała jak najczęściej, to wzmaga laktację.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowna dzidzia, dobrze, że wszystko się ułożyło uśmiech
Gratulacje uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialnie wyglada w tym kombinezonie język

Jeszcze raz gratuluje ślicznej córeczki i dużo zdrówka życzę!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiek dziekuje za radę, bo ja myślałam że jak ją bedę przystawiała i ona będzie po pierwsze źle chwytała czy właśnie z powodu małej ilości pokarmu łykała powietrze to zaraz doprowadzę do tego że będzie miała kolki, a po drugie nie chcialam jej denerwować że ona się wysila a tam nic nie ma... Ale dobrze wiedzieć, w takim razie pakujemy się do łóżka i będziemy walczyc, bo póki co od rana ściągnęłam laktatorem tylko nieco ponad 25 ml smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 19 Lis 2012, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana!! Walcz o karmienie. Macie teraz czas tylko dla siebie, leż z Emi w łóżku cały dzień, pozwól sobie poleniuchować, niech mąż się wykazuje język
Serdecznie Wam gratuluję! Emi faktycznie kruszynka, ale coś czuję, że szybko nabierze tempa Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group