Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja w ciąży...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 16 Lis 2013, 22:07    Temat postu: Depilacja w ciąży... Odpowiedz z cytatem

Czynność jak każda inna, tak mogłoby się wydawać. oczko
Ale jak sobie z nią radzić, gdy rosnący brzuszek zaczyna przeszkadzać?
Na co trzeba uważać i jak sobie pomagać.
Temat dla obecnych i przyszłych mamuś, które nie wstydzą się o tym mówić oczko
Enjoy! oczko


kilka postów dotyczących depilacji:
paula_139 napisał:
O porodzie język tzn. nie zgorszył nas poród bo to przecież wiemy jak wygląda oczko tylko że ten film był chyba z lat 90tych. Wszędzie włosy.... Shocked (o ile wiesz jakie mam na myśli)

oli_a napisał:
hahaha lol no niezlee język Kurde my tez niedawno ogladalismy Taki program i oboje takie oczy Shocked nie wiem jak P. to przezyje lol a co do tych...wlosow język to wcale nie taka prosta rzecz sie ''tam'' ogolic jak brzucho zaslania Embarassed język


paula_139 napisał:
Dlatego mnie pomagał mąż ile dałam radę sama tyle dałam resztę on robił język Uśmiałam się przy tym jak nie wiem co. Swoją drogą chyba jakieś przeczucia miałam bo dzień przed niespodziewanym porodem tak dokładnie się przygotowałam nawet położne były w szoku.

oli_a napisał:
paula_139 napisał:
Dlatego mnie pomagał mąż ile dałam radę sama tyle dałam resztę on robił język

ooo kurde, odwazna jestes język ja sie obawiam ze maszynka do golenia to niezbyt bezpieczne narzedzie w rekach mojego P. język co jak co ale narazieopracowalam wlasna taktyke i bede z niej korzystac ile da lol

Gaja to przez te hormony:) a swoja droga, to juz kilka razy mialam takie wahania nastrojow, ze np P. przychodzi z pracy a ja w ryk, bo dlugo go nie ma, a ja sama... Shocked pozniej jak to czlowiek przemysli to smieszne sie wydaje język


pluszak napisał:
Kurcze, żałuję, że się męczyłam a nie kazałam mężowi Very Happy hahahaha Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak już napisałam (gdzieś w innym wątku) kiedy zaczęły mi się sączyć wody to mój kochany mężuś podgalał mnie do porodu tak to starałam się radzić sobie sama - lusterko między nogi i jazda Very Happy ale do porodu chciałam żeby było dokładniej i ładniej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusterko sprawdzone jest i u mnie język
Zastanawiam się czy K. odważyłby się mi pomóc gdybym go poprosiła lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by się zdecydował, w końcu niecodziennie żona o coś takiego prosi Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mąż był baaardzo przejęty, zwłaszcza że już za niedługo miał przywitać syna na świecie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mi się przypomniało,że mój mąż mi nawet pod koniec nogi golił, jaką radoche miał Very Happy Mamy wąską, ale wysoką wannę i nie mogłam dosięgnąć język Pewnie gdybym rzuciła hasło, że trzeba mi pomóc też w innych miejscach to by się zgodził uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bardzo dobry temat Very Happy
Sama się nosiłam z zamiarem założenia takiego.

Mnie już przeraża to co wyczytałam o depilacji w ciąży. Mam nadzieję, że do końca będę sobie radziła sama, a zastanawiam się też jak będzie te pierwsze dni PO. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha PO to już mi było wszystko jedno Laura. Czasem jednego dnia ogoliłam jedną nogę, drugiego rano drugą. Z czasem potem jest średnio język A odnośnie "tych" miejsc to u mnie ze względu na bliznę musiałam dośc ostrożnie to robic i też z pomocą lusterka. Mąż już za bardzo się bał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 18 Lis 2013, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wam, ale mnie włosy wszelakie rosły o wieeeele wolniej podczas ciąży. Na nogach szczególnie (ku mojej uciesze). Co do golenia to radziłam sobie sama z pomocą lusterka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 19 Lis 2013, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mi znowu w ciąży włosy rosły na potęgę, musiałam nogi golić 2 razy w tyg. Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group