Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty ślubne III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 146, 147, 148  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to możesz przykleić plastra od spodu albo sa takie naklejki fajne ślubne na podeszwę z fajnym napisem dla Panny i Pana Młodego Very Happy to się nie pośliźniesz Very Happy a buty śliczne Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja o swoje również się bałam, bo w domu mi się ślizgały, ale przy okazji jak byliśmy na sali zabrałam je ze sobą i wypróbowałam na parkiecie. Okazało się, że problemu nie ma uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaniosłam je do szewca, zobaczymy co z tego wyjdzie uśmiech oldziiaa a Ty w swoich wytrzymałaś całą noc? O ile dobrze pamiętam też miałaś obcas 8cm uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 11 Mar 2015, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia11889 napisał:
Zaniosłam je do szewca, zobaczymy co z tego wyjdzie uśmiech oldziiaa a Ty w swoich wytrzymałaś całą noc? O ile dobrze pamiętam też miałaś obcas 8cm uśmiech

Bez problemu. O 5 nad ranem zmieniłam na sandałki choć nie czułam takiej potrzeby fizycznej, ale jak już kupiłam to chciałam chociaż na chwilę pokazać się w niebieskich kolorowych butach Very Happy
Owszem miałam 8 cm, ale przód był na koturnie 2 cm, więc odczuwalnie jak 6 uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pandora1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Maj 2014
Posty: 13

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o takich balerinach : http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/ona/obuwie/ona-baleriny/baleriny-xl94137b-00027069 na zmianę? Ale tylko na późniejszą część wesela. Sukienka jest długa, więc nie będzie ich cały czas widać, no ale mimo wszystko, zależy mi na Waszej opinii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj zdjęcie, to wygodniej niż gdy trzeba klikać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elbereth
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2015, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, mam taką nieśmiałą nadzieję, że może Wam uda mi się pomóc uśmiech

Do sukni wymarzyłam sobie koronkowe białe botki, ale w sklepach nigdzie nie mogę takich znaleźć, w internecie są tylko zdjęcia, a jak się znajdzie sklep, to zagraniczny. Poza tym wolałabym nie kupować z internetu w miarę możliwości. Druga sprawa, że jak znajdę takie, jakie chcę, to obcas jest za duży... Nie dałabym rady skakać całą noc w 10cm, potrzebuję 6-7 maksimum....

Stąd moje pytanie do Was - wiecie może, gdzie można dostać takie butki (najlepiej sklep stacjonarny, ewentualnie online ale z wysyłką z polski, a nie z za granicy), a może same miałyście, albo ktoś kogo znacie, i macie ochotę odsprzedać?uśmiech Potrzebuję rozmiar na długość stopy 24,5 cm, czyli jakieś 38/39 w zależności od rozmiarówki.

Parę zdjęć, żeby pokazać, o co mi chodzi:


te są dostępne i można je zamówić online, ale gdzieś z USA chyba, więc przesyłka w razie ewentualnego zwrotu to koszt dobrych kilkudziesięciu złotych...






Te mi się szalenie podobają, ale za wysokie. Najlepsze były by dokładnie takie, ale lekko niższe i najlepiej nie na szpilce ale na grubszym obcasie, jak te biało-złote powyżej.



Te po lewej też są piękne, ale znalazłam właściwie tylko to jedno zdjęcie, więc nie mam pojęcia, gdzie takie cudeńka można znaleźć (poza tym, znowu trochę za wysokie ;<)

Mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusza, albo nawet kilka, które będą w stanie mi pomóc. Będę szalenie wdzięczna! uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2015, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/botki-koronkowe-biale-na-szpilce-open-toe-b-31-i5211071905.html
ja szukając butków dla siebie ,natknęłam się na takie na all.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2015, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zapytam z ciekawości czy pierw wybiera się suknię czy buty ? Podejrzewam że suknię bo ponoć odcieni bieli jest całkiem sporo i mogło by się gryźć. A drugie pytanie brzmi czy niskiej osobie takiej jak ja (153 cm wzrostu no krasnal ze mnie ) wypada mieć niskie buty. Niestety nie posiadam umiejętności zasuwania w wysokich obcasach ( dla lepszego wyobrażenia w wysokich wyglądam jak uczące się chodzić ciele:P)

Myślałam o czymś takim

_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elbereth
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw 9 Kwi 2015, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina dzięki wielkie, te botki są super uśmiech tylko szkoda, że znowu za wysokie jak dla mnie ;<
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 146, 147, 148  Następny
Strona 140 z 148

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group