Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty ślubne III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 146, 147, 148  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 5:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

say_yes napisał:
Vania czyli byś musiała mieć jakieś 20 cm obcas, żeby dorównać Połówkowi pytajnik Very Happy


Tia, moze 25? Rolling Eyes chodzi o to, zeby zachowac jakas estetyke miedzy nami. Daly mi do zrozumienia, ze obcas musi byc wysoki i mysle, ze na taki tez sie zdecyduje. W butach na obcasie chodze rzadko, ale jak mus to mus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmeryy88
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 98

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki luzik... JA na wesela chodzę w butach po 12 cm i daje radę. Poza tym u mnie jest taki zwyczaj jak u Kamilki - tzn. zabieranie butów, więc będę miała 1h odpoczynku od obcasów. Zastanawiam się co wtedy na nogi założyć. Moja koleżanka miała takie wielkie papcie-pieski - mąż też. Fajnie to wyglądało. Ja jednak myślę o trampkach kolorowych... to właśnie będą moje buty na ziane - może uda mi się znaleźć kolor podobny do indygo. Byłoby bosko... uśmiech
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vania napisał:

Tia, moze 25? Rolling Eyes chodzi o to, zeby zachowac jakas estetyke miedzy nami. Daly mi do zrozumienia, ze obcas musi byc wysoki i mysle, ze na taki tez sie zdecyduje. W butach na obcasie chodze rzadko, ale jak mus to mus.

Jeżeli nie chodzi w takich butach na co dzień to na weselu nie dasz rady. Będzi ci po prostu baardzo niewygodnie. Mam wiele par butów na obcasie, ale chodze w nich głównie zimą, jak rozpoczynam sezon, to na początku nogi mi odpadają. A na weselu, gdzie cały czas jest się w ruchu i tańczy, wysokie buty są po prostu niepraktyczne.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, bo tez na wesela chodze i przed polnoca nogi mi wysiadaja. Nie tyle co bola, a mam straszne odciski i taki bol na pietach, ze zawsze pod stolem sciagam buty lol Zimowe tak samo, glownie obcasy, ale teraz poszlam na latwizne i kupilam koturny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jedne buty na 10cm obcasie, są to jedyne buty, w których dam radę przetańczyć całą noc, są czarne, dzięki czemu pasują mi prawie do wszystkiego i zostały nazwane butami weselnymi uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vania, nie ma co bezkrytycznie słuchać Pań z salonu, ich rady czasem są bezwartościowe. Jeżeli jest dużo różnica wzrostu między parą to żadne buty tego nie zniwelują, chyba, że szczudła. Ja mam 170 cm, T prawie 190cm, miałam 6 cm obcas i czułam się dobrze. Nic sie nie poradzi, że jest się kurduplem uśmiech Wystarczy zastosować trochę wyższą fryzurę jeśli bardzo przeszkadza komuś różnica wzrostu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyskusja o wysokości obcasów jest trochę bez sensu, bo każda kobieta ma inne preferencje. Dla jednej obcas 6 cm jest wysoki, a dla innej 8 cm jest niski. Zależy czy kobieta umie chodzić w butach na obcasach czy nie. Na ślubie i przyjęciu weselnym miałam sandałki na 11 cm obcasie przy rozmiarze buta 34/35. Było mi wygodnie, nogi mnie nie bolały, tańczyłam i skakałam w nich i w tych butach wróciłam do domu o 8.00. Nie odczułam żadnych skutków tych obcasów, bo dla mnie są codziennością. Te buty cały czas mi służą, są praktyczne, mają świetnie ustawiony obcas. Zwróćcie uwagę na wyprofilowanie buta i obcas, bo w źle uszytych butach noga może boleć nawet na 4 cm obcasie.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa, ale wlasnie chce miec buty na wysokim obcasie język To nie tak, ze one napieraja i koniecznie musze zalozyc wysokie szpilki. Zaproponowaly, a ja nawet bez ich gadania zalozylabym wysokie buty czy nogi mnie beda bolec czy nie. Trudno język Nie sadze, ze beda to wyzsze buty niz 10cm, a mysle, ze spokojnie w takich mozna przezyc Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Pralinką uśmiech Ważne jak zrobione są buty i jak ktoś się czuje w butach na wysokim obcasie wygodnie to nie ma problemu żeby taki obcasy założył do ślubu. Sama chciałabym umieć chodzić w takich obcasach ni żeby mnie nogi od nich nie bolały.. Może to kiedyś nastąpi buja w obłokach
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również się zgadzam, najważniejsze jest kopyto w bucie, a nie obcas. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 146, 147, 148  Następny
Strona 3 z 148

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group