Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty ślubne III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 146, 147, 148  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez Vania dnia Pią 11 Sty 2013, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraire, to jest logiczne, ale niepraktyczne. Masz się męczyć w butach na obcasie?! Moim zdaniem, każda PM liczy się z tym, że suknia po weselu i sesji będzie zniszczona. chyba, że ma się zamiar siedzieć przy stole.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że ja nie mam takiego problemu Very Happy Mają być płaskie i koniec kropka Very Happy Very Happy Very Happy.

Vania czyli byś musiała mieć jakieś 20 cm obcas, żeby dorównać Połówkowi pytajnik Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie ma się męczyć, tylko najlepiej jak dobierze takie buty, które będą jej służyły, nie zmęczą nogi i nie będzie ich musiała zmieniać. Na miejscu meryy zastanowiłabym się po prostu nad butem z niższym obcasem. Dla mnie z praktycznego punktu widzenia bez sensowne jest zmienianie butów, za które zapłaciło się kupę kasy, a tym bardziej jeśli mają dodatkowo jeszcze narazić suknie na zniszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupuję 2 pary. Jedne do kościoła a drugie płaskie na przebranie język
Chyba że te do kościoła będą mega wygodne Twisted Evil to stanie na 1 parze.
No i oczywiście nie wysokie. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby bezsensowane, ale rzadko kiedy można przewidzieć jak bardzo wygodne będą buty. Ja miałam na ślubie 6 cm, ok.północy przebrałam na zupełnie płaskie, podwiązałam tren sukni trochę wyżej i nie szurałam suknią po parkiecie uśmiech Na wszystko są sposoby uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 7 centymetrów i bawiłam się całą noc w moich pięknych bucikach Very Happy serce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wysokich mieć nie będę (5 cm) więc myślę, że dam radę w nich całą noc. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 11 Lis 2012, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Ja wysokich mieć nie będę (5 cm) więc myślę, że dam radę w nich całą noc. uśmiech

5 cm to nie jest dużo. Ja bym dała radę, jeśli butki byłyby wygodne i nie obcierały oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ma w sumie dylemat. Jestem dosyc niska i jak przymierzałam suknie to panie w salonach doradzały wysokie buty, nawet około 12cm. I nie miałabym nic przeciwko temu, bo nie mam problemu z wysokimi obcasami, mogę wytrzymac całą imprezę, ale jest jeden problem. Nie wiem, czy u Was jest też taki zwyczaj, ale u nas już tak późniejszym wieczorem zabiera się młodej parze buciki aż do oczepin i wtedy popylamy boso. I właśnie zastanawiam się, czy taka duża różnica nie będzie kłopotliwa. Już nie chodzi o samo zniszczenie sukni, tylko raczej o wygodę... Biorąc to pod uwagę rozum mówi, żeby kupic trochę niższe buty, takie 7-8cm, bo wtedy jakoś łątwiej tą sukienkę jakoś podwiązac mocniej, czy coś... Ale serce nie jest wtedy zadowolone...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 146, 147, 148  Następny
Strona 2 z 148

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group