Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wege-wesele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Wege-wesele?
Tak
12%
 12%  [ 5 ]
Nie
87%
 87%  [ 35 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 20 Lis 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy, nie rozumiem już o co tyle krzyku? Skoro chodzi tu o ideologie, to niech będzie wege, nikomu się krzywda nie stanie.
Piszecie, że dziewczyny powinny uszanować gości i podać mięso, bo goście będą niezadowoleni, że wciskają im ideologie i że do wódki ludzie lubią z jeść coś mięsnego... Czy jako gość, czułybyście się zawiedzione brakiem mięsa i były niezadowolone z tego powodu pytajnik

Bez przesady mi też sam pomysł nie bardzo leży, ale nie krytykowałabym takiego menu gdybym ja została zaproszona na takie wega-wesele. Nie miałabym nic przeciwko potrawom wegetariańskim, mimo iż jestem mięsożerna i to bardzo. Wręcz przeciwnie, chętnie spróbowałabym czegoś nowego, nowe smaki, niestandardowe jak na wesele. Jak dla mnie nie ma problemu, a nawet bardzo fajnie. Myślę, że gościom też się spodoba. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 21 Lis 2012, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Justyna*** napisał:
Może zrób tak, aby przy każdym gorącym daniu, które będzie mięsne była też alternatywa jarska? Podkreślisz wtedy swoje poglądy ale dasz gościom wybór.

I przyczyni się swoimi pieniędzmi do popytu na zwierzęta rzeźne, czemu się przeciwstawia Rolling Eyes Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć?


Czy to tak trudno zrozumieć, że według mnie pomysł jest kiepski? Wink Nie musi mi się podobać i nie podoba mi się. I już. A skoro jest rozpoczęta dyskusja to zdanie można wyrazić, prawda? Jeśli autorka tematu oczekuje tyle przytakiwania pomysłowi to po co temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Sro 21 Lis 2012, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie chcę przytakiwania! Bardzo fajnie, że mogę poznać różne zdania uśmiech Serio, bardzo mi pomagacie.

Wiecie, to jest też trochę tak, że chcę, by ludzie zobaczyli, że dań wege jest masa i są naprawdę rewelacyjne! Nie chcę narzucać ideologii, chcę po prostu pokazać trochę inny świat. Robiłam to już wiele razy, na jakiś małych przyjęciach - urodzinach itp. ale nigdy na taką skalę. To też nie jest tak, że wyskoczę z jakimiś potrawami z kosmosu - goście jedzą te wszystkie produkty (no, w większości, bo nie mówię o tofu np.), ale zamiast towarzystwa mięsa, dostaną coś innego.

Alkohol będzie. Nie wiem jeszcze czy czysta wódka tylko, czy może jakiś bar z dużym wyborem alkoholi, jeszcze nad tym myślę oczko
_________________
Lubię PartyKiosk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 21 Lis 2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bluszcz napisał:
Absolutnie nie chcę przytakiwania! Bardzo fajnie, że mogę poznać różne zdania uśmiech Serio, bardzo mi pomagacie.

Wiecie, to jest też trochę tak, że chcę, by ludzie zobaczyli, że dań wege jest masa i są naprawdę rewelacyjne! Nie chcę narzucać ideologii, chcę po prostu pokazać trochę inny świat. Robiłam to już wiele razy, na jakiś małych przyjęciach - urodzinach itp. ale nigdy na taką skalę. To też nie jest tak, że wyskoczę z jakimiś potrawami z kosmosu - goście jedzą te wszystkie produkty (no, w większości, bo nie mówię o tofu np.), ale zamiast towarzystwa mięsa, dostaną coś innego.

Alkohol będzie. Nie wiem jeszcze czy czysta wódka tylko, czy może jakiś bar z dużym wyborem alkoholi, jeszcze nad tym myślę oczko


Większy wybór alkoholi to dobry pomysł. Zawsze będzie ciekawiej. Trudniej będzie co prawda znaleźć salę, która zrobi takie wege menu. Może zacznij się orientować wcześniej? Niektóre sale są na poziomie marchewki z groszkiem jeśli chodzi o dania wege oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Czw 22 Lis 2012, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Większy wybór alkoholi to dobry pomysł. Zawsze będzie ciekawiej. Trudniej będzie co prawda znaleźć salę, która zrobi takie wege menu. Może zacznij się orientować wcześniej? Niektóre sale są na poziomie marchewki z groszkiem jeśli chodzi o dania wege oczko

Ale mnie z rana rozbawiłaś, ale faktycznie, bywałam już na imprezach, na których jadłam przez całą noc jakąś sałatkę (a i tak musiałam uważać, bo do niektórych dodają szynkę albo kurczaka...) i ciasto...
Na szczęście mam znajomego wege kucharza, który chce się podjąć gotowania uśmiech
_________________
Lubię PartyKiosk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 22 Lis 2012, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bluszcz napisał:
Justyna*** napisał:
Większy wybór alkoholi to dobry pomysł. Zawsze będzie ciekawiej. Trudniej będzie co prawda znaleźć salę, która zrobi takie wege menu. Może zacznij się orientować wcześniej? Niektóre sale są na poziomie marchewki z groszkiem jeśli chodzi o dania wege oczko

Ale mnie z rana rozbawiłaś, ale faktycznie, bywałam już na imprezach, na których jadłam przez całą noc jakąś sałatkę (a i tak musiałam uważać, bo do niektórych dodają szynkę albo kurczaka...) i ciasto...
Na szczęście mam znajomego wege kucharza, który chce się podjąć gotowania uśmiech


Ha! Przypomniało mi się pewne wesele, podczas którego spożywałam głównie pieczywo, ciasta i przybranie z półmisków... Very Happy
A za kołnierz nie wylewałam... Po weselu piłam jeszcze ze szwagrami narzeczonego... Embarassed Później jeden z nich żartował, że chyba zastanowi się nad wegetarianizmem, skoro tyle można wypić... Wink
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Pią 23 Lis 2012, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianka napisał:
Ha! Przypomniało mi się pewne wesele, podczas którego spożywałam głównie pieczywo, ciasta i przybranie z półmisków... Very Happy
A za kołnierz nie wylewałam... Po weselu piłam jeszcze ze szwagrami narzeczonego... Embarassed Później jeden z nich żartował, że chyba zastanowi się nad wegetarianizmem, skoro tyle można wypić... Wink


lol dekoracje też jadłam język
a ogólnie, ja głowę też mam silną Wink
_________________
Lubię PartyKiosk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna_m
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 15
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 12 Gru 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś też chyba będę miała ten problem, bo nie wyobrażam sobie, żeby na moim weselu było mięso. Bleeee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 12 Gru 2012, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myslę,że z dwojga złego lepsze stricte wegetariańskie wesele- o ile ktoś umie przyrządzić, nie na zasadzie wstrętnych kotletów sojowych i sałatki z tofu (fuj.....). Chodzę często do baru "Złoty Osioł " w Katowicach- wegetariańskiego. Jakie tam są cuda, co za pierogi, naleśniki, z takimi nadzieniami, lasagne w różnych smakach.... rewelacja.

Z drugiej strony byłam na takim weselu- młodzi wegetarianie, większość rzeczy bezmięsna- niezbyt smaczna. I żeby gościom "zrobić dobrze"- niby dania miesne ( na zasadzie szwedzkiego bufetu). Te dani- wstrętne, bez smaku, niektóre śmierdzące- były wręcz obrazą dla gości. Na zasadzie- jak już musicie żreć mięso, to macie, cieszcie się. Czuć było na kilometr- stare i najtańsze z oferty.

To już wolę wesele "wege", ale smaczne i z klasą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Czw 13 Gru 2012, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością dołożę wszelkich starań, by jedzenie było rewelacyjne i z najwyższej półki. Jak jeść, to porządnie - to moja zasada oczko
_________________
Lubię PartyKiosk!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group