Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

13.10.2012 Państwo D. :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agula85
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 113

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 18:57    Temat postu: 13.10.2012 Państwo D. :) Odpowiedz z cytatem

13.10.2012 o 7.30 obudził mnie budzik. Wstałam lekko podekscytowana ale spokojna uśmiech Zrobiłam kawkę, obudziłam siostry i zagoniłam je do dekoracji domu. Relaksując się przy kawie powolutku docierało do mnie że to juz dziś i chyba powinnam zacząć coś z sobą robić, więc szybki prysznic i poleciałam do fryzjera. Poszłam pieszo, było pochmurno i wiało trochę się zawiodłam, ale cały czas w myślach powtarzałam, że to jest nasz dzień i pogoda napewno tego nie zepsuje.
Fryzjerka, znajoma z resztą cały czas podziwiała mój spokuj i opanowanie. Ona bardziej się stresowała niz ja Twisted Evil W pewnym momencie to nawet pomyslałam że to moze ona wychodzi za mąż Rolling Eyes . Prosto od fryzjera migusiem poszłam do kosmetyczki. Makijaż wyszedł świetny ale początkowe wrazenie było, że jest zbyt mocny. Myslałam że zwariuje, ale im bardziej patrzyłam w lustro i przygladałam się sobie to coraz bardziej mi się podobał. Uczesana i umalowana poszłam do domu. Było już po 12. Moje uczesanie i makijaż zrobiły na domownikach super wrażenie więc nie było źle.Zadzwonił mój G. i mówi ze musi wpaść na chwilkę do mnie bo...zapomniał wziąść spinek do koszuli Rolling Eyes Pierwsza moja mysl : "nie może mnie teraz zobaczyćwykrzyknik! " Znalazłam spinki, dałam siostrze i zamknęłam się w łazience Very Happy G. prosił zebym wyszła ale się nie ugięłam. Wyglądało to jak scena z filmu "Galimatjas 2" lol (jak ktos widział to pewnie będzie pamiętał tą scenę). Gdy już G. pojechał wyszłam z łazienki i czekałam na swiadkową. Siadłam w kuchni tak że miałam widok na pokuj i korytarz i widziałam mniej więcej co się dzieje w domu.. To jak się wszyscy zachowywali zaczęło mnie przerazać, jeden wielki chaos. Pomyslałam że nie będe tak bezczynnie siedzieć i im pomogę. Więc, tacie zrobiłam kawę (prosił od rana), siotrze pomogałam załozyc biżuterię i poprawiłam makijaż, drugiej z resztą też. Siostrzenicę zajęłam puzzlami i nastała cisza uśmiech Sytuacja opanowana.
Przyjechała świadkowa a zaraz za nią fotograf. I się zaczęło. Nawet sprawnie się ubrałam, w między czasie pozowałam do zdjęć i się nie zorientowałam kiedy dom stał się pełen ludzi. Usłyszłam orkiestrę, serce zaczęło mi szybciej bić i zaczęłam się...śmiać (myslę że komicznie to wyglądało - stes w oczach, trzęsące się dłonie i paniczny śmiech) Siostra powiedziała że będzie się cała mszę modliła żebym czasem na przysiędze się nie wygłupiła. Do domu wszedł G. w jego oczach zobaczyłam zachwyt, wzruszenie i szczęście uśmiech Wręczył mi bukiet i poprosilismy o błogosławieństwo. To był pierwszy moment gdzie słowa utknęły mi w gardle i ledwie cokolwiek z siebie wydusiłam. Wzruszenie siegnęło zenitu i popłynęło kilka moich łez i taty. Chyba o tym samym pomyślelismy (że mama napewno jest teraz gdzieś blisko i jest szczęśliwa). Poszlismy wszyscy do koscioła. Oczywiście spacerkiem bo nie padało i kościół jest bardzo blisko. Stanęliśmy w progu kościoła, widziałam juz co niektórych gosci (wszyscy na nas patrzyli, jakie to dziwne ale miłe uczucie Wink )
Przywitał nas ksiądz i ruszylismy pewnym krokiem do ołtarza. Msza była przepiękna i ksiadz bardzo sympatyczny. Przysięgę wypowiedzielismy bez wpadek, ale za to ja miałam delikatna wpadkę z obraczką. Otóz nie przewidziałam tego, że przez moje zrobione paznokcie (tipsy) i delikatnie drgajace dłonie nie bedę w stanie jej podnieść. Zachowałam zimna krew i pomogłam sobie druga ręką Wink
Po mszy był ryż, konfetti, życzenia, kwiaty, prezenty i ...zaświeciło słońce Very Happy a póżniej była zabawa do białego rana uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Agula85 dnia Sro 7 Lis 2012, 12:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje wesoły
Wszystkiego dobrego na tej Nowej Drodze Życia a przede wszystkim dużo miłości Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agula, dużo szczęścia i samych pogodnych dni! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najpiękniejszego na Nowej Drodze Życia! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Dobrego Na Nowej Drodze Życia bukiet
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego dobrego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje dla państwa D. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga bardzo ladnie wygladalas uśmiech
Wszystkiego co najlepsze dla Was uśmiech
Ps. Twoj G. normalnie tak podobny do wujka mojego P. :p
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group