Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardziej niż nietypowo, czyli muzyka sprzed 700 lat.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wesele nie będzie bez alkoholu..będzie miód, piwo,wino i gościom ma poziomie powinno wystarczyć skoro takie życzenie ma para młoda! Zmieni się i będzie wódka ok, nie zmieni się reż ok oczko Trochę nagonka się robi na Antyneutrino Rolling Eyes.. Byłam ostatnio na weselu z wódką i jakoś nie sprawiło to, że wesele było udane język Antyneutrino przecież przyznała, że średniowieczna muzyka może się nie spodobać na takiej imprezie..Z czym się zgadzam i ewentualnie użyłabym jej na podkľdy do tortu, podziękowań itp ew.przygotujcie ze znajomymi układ np.do jakiegoś branlle d'ecosse, bo łatwo się tego nauczyć i zaprezentujcie na weselu oczko a używanie słów "sekta" czy "pajace" to już totalne przegięcie i zwyczajne obrażanie innych. Jak ktoś nie chce wódki to już nie ma.prawa do wesela? No proszę Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się dziewczyny chyba zagalopowałyście. Jeśli dziewczyna nie chce alkoholu na weselu to ma do tego pełne prawo. Dlaczego próbujecie ją przekonać do wódki? Ile razy pisałyście tu "twoje wesele, twoje decyzje" a teraz wręcz każecie jej postawić na JEJ weselu wódkę, bez której WY nie wyobrażacie sobie wesela. Wyobraźcie sobie, że są wesela na których jest samo wino, albo samo piwo i ludzie się jakoś świetnie na nich bawią. Co jest złego w weselach bez wódki?
A co do pomysłu na samo wesele - dlaczego nie? Mają taką wizję i dobrze, chcą wesele na zamku - super (ja bym się dowiedziała jeszcze czy byłaby możliwość zorganizowania ślubu w takim miejscu), chcą wystąpić w takich strojach - super (tak na marginesie, świetna suknia, moja mama kiedyś mojej koleżance szyła płaszcz w takim stylu, genialna sprawa! sama chętnie bym taką założyła uśmiech ), nawet muzyka super - tylko jak wcześniej pisałam, wpleciona odpowiednio w muzykę z naszych czasów.
Kurczę, ma dziewczyna wizję i świetnie, możecie coś doradzić ale nie narzucajcie jej swojego zdania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że skoro zapytała Nas o zdanie w tak kontrowersyjnym temacie to liczyła się ze skrajnymi opiniami. Może i faktycznie niektóre komentarze były za ostre, ale na pewno część dziewczyn oburzyła się uznaniem wesela z wódką za pijactwo i brak klasy. A co więcej temat dotyczył muzyki Shocked
Karolina mądrze rzecze, mają dopiero po 19 lat, co innego podoba się teraz, co innego za 3 lata. Mam nadzieję, że neutrino wybierze mądrze, tak aby zarówno jej goście świetnie się bawili i ona była zadowolona.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam,że gości należy uprzedzić - że nie będzie to typowe wesele ,np. że nie bedzie orkiestry .
Ale więcej nie mówić. Jak znajomi i rodzina dobrze znają Parę Młodą to moim zdaniem będą w stanie przewidzieć w jakim klimacie będzie impreza.

My robiliśmy małe nie do końca "tradycyjne" wesele, ot przyjęcie bez orkiestry, oczepin i wódki,ale goście wiedzieli mniej więcej jaka będzie koncepcja, mimo tego pytali 100 razy kiedy będzie pierwszy taniec, oczepiny itd uśmiech Z jednej strony dobrze jak coś wiedzą - bo nie ma nieprzyjemnych komentarzy z szoku w trakcie wesela- bo dla Polaka wesele to zazwyczaj huczna impreza, ale też źle jak dopytują dlaczego tak a nie inaczej - jak już coś usłyszą.

A wódki mąż nie lubi- więc było wino i nalewki- dla większości bomba, można było degustować a nie pić do upadłego, ale mimo nielicznej liczby gości znaleźli się i tacy co wódkę dokupili i trzymali pod stołem uśmiech Ale się nie wytoczyli i poza tym kultura była.


Ale z tym,że przez 3 lata wizja może się zmienić to się zgadzam, sama miałam przez 2 lata różne koncepcje i wiem,że to wszystko się w czasie przygotowań " klaruje" , czasem też rodzice którzy w większości finansują wesela, bądź pomagają, narzucają swoje zdanie i też trochę się zmienia.

Jest dużo firm które organizują imprezy tematyczne - można podpytać, tam też muzyka jest odpowiednia, ktoś to prowadzi itd.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeśli koncepcja się nie zmieni, bo i tak może się zdarzyć, to może faktycznie lepsze będzie małe przyjęcie w takim klimacie po ślubie niż duże weselicho bez wódki i bez 'normalnej' muzyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby dlaczego? Wódki w średniowieczu się nie pijało, tylko miód i jakoś wielkie wesela były...
Właśnie tematyczne wesele musi być z pompą żeby dobrze wyglądało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie w średniowieczu, a nie w Polsce XXI wieku...
I nie chodzi już o wódkę, ale o muzykę. Jakoś nie wyobrażam sobie jako gość weselny tańców na parkiecie przy średniowiecznej muzyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sobie nie wyobrażam, ale i tak bym poszła na takie wesele. Z szacunku do Państwa Młodych uśmiech kto wie, może bym się miło zaskoczyła Wink jechałam do kuzyna na Ukrainę, na "wielkie, ukraińskie wesele" więc na średniowiecznym też bym była, chociażby z ciekawości lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówicie o XXI wieku a jakimś zacofaniem mi tu trąca.

Dziewczyna z narzeczonym mają pasję. Bez wódki to już nie można się pobawić? Będą inne alkohole, o ile wiem miód pitny może być dużo mocniejszy od wódki, czy się mylę? Zagłoba wódki w ustach nie miał a zawsze świetnie się bawił język
Jeśli wesele będzie zorganizowane z głową, tak aby nie przytłoczyć przeciętnego kowalskiego średniowieczem, bo ja np. tej epoki nie czuję, ale jakby mi ją podano ciekawie, nienachalnie to czemu nie? Jednak moim zdaniem powinniście też przygotować coś przy czym będą mogli pobawić się przeciętniacy (w szczególności chodzi o muzykę). Może faktycznie tematyczne pozostawcie podkłady a resztę utworów dokładnie przeanalizujcie, żeby było dla was i dla reszty świata dobrze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire ale neutrino już powiedziała, że zastanowi się nad tą muzyką.
Poza tym, jakby nie patrzeć to większość tradycji weselnych wywodzi się ze średniowiecza...

Masz racje, to XXI wiek a ja mam wrażenie, że próbujecie "nawrócić" pannę młodą - to nie średniowiecze gdzie za każdą inność karano Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group