Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardziej niż nietypowo, czyli muzyka sprzed 700 lat.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antyneutrino napisał:
Alicjamedia wcześniej napisałam o kulturze osobistej mojej rodziny i uznałam, że będą zachowywać się przyzwoicie.

Tym bardziej nie rozumiem decyzji o weselu bez wódki. Skoro jesteś pewna, że rodzina Twoja i Twojego lubego umie zachować się przyzwoicie. Co do Twoich przeżyć, tu nie wódka była problemem tylko psychika tej osoby. Mógłbyć zarówno po wódce, winie jak i domowej roboty bimbrze. Wszystko jest dla ludzi. Wesele jest jednak Twoje i Ty decydujesz o jego wyglądzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z Ewą , nie chciałam tego pisać, bo nie chciałam, żeby wyglądało to na naciskanie, ale skoro nie boisz się o zachowanie gości to tym bardziej nie widzę przeszkód żeby postawić wódkę. Myślałam, że chodzi Ci o to jak goście po wódce się zachowają i dlatego jej nie chcesz, ale w takim wypadku to już nie wiem w czym tkwi problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Wasza decyzja, wasza sprawa, tylko może rzeczywiście lepiej, żeby goście już przed weselem wiedzieli dobrze na co się piszą, żeby potem nie było niespodzianek bo takie mogłyby się wydarzyć.

Ja uważam, że lepiej aby nie wiedzieli Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

lauraire napisał:
Wasza decyzja, wasza sprawa, tylko może rzeczywiście lepiej, żeby goście już przed weselem wiedzieli dobrze na co się piszą, żeby potem nie było niespodzianek bo takie mogłyby się wydarzyć.

Ja uważam, że lepiej aby nie wiedzieli Wink


Dlaczego uśmiech ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcje do wyboru język
Bo:
1) nie przyjdą na wesele
2) wezmą swoje flaszki
3) napiją się przed
4) inne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
karolipio napisał:

lauraire napisał:
Wasza decyzja, wasza sprawa, tylko może rzeczywiście lepiej, żeby goście już przed weselem wiedzieli dobrze na co się piszą, żeby potem nie było niespodzianek bo takie mogłyby się wydarzyć.

Ja uważam, że lepiej aby nie wiedzieli Wink


Dlaczego uśmiech ?


Pewnie dlatego, że przyniosą swoją oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym nawet nie pomyślałam, a swoją drogą to okropne, że ktoś mógłby coś takiego zrobić. Rolling Eyes
I tak źle i tak źle. Będą wiedzieć, mogą wybrać jedną z trzech opcji, nie będą wiedzieć to mogą wyjść szybko, albo i tak "załatwią" sobie wódkę.


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Pon 22 Paź 2012, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Opcje do wyboru język
Bo:
1) nie przyjdą na wesele
2) wezmą swoje flaszki
3) napiją się przed
4) inne

Dokładnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, ale dyskusja.
Wyobraź sobie jakbyś się czuła na weselu z alkoholem, z muzyką, której nie znasz, nie umiesz do niej zatańczyć a para młoda byłaby w stroju Tarzana. Dziwnie, prawda? Pewnie tak samo goście będą się czuli na Twoim weselu. Albo nieswojo, nie będą umieli się odnaleźć i szybciej pójdą do domu albo (wybacz, że to piszę) uznają Was za pajaców. Twoje prawo zrobić takie wesele, żeby Wam się podobało. Ale gościom też musisz wyjść naprzeciw.
Jeśli brzydzisz się alkoholem czy wódką to zastanówcie się, czy jest sens robić normalne wesele. Może obiad w gronie rodzinnym z lampką szampana czy wina wystarczy. Niestety w naszej kulturze wesele to alkohol, dużo jedzenia i tańce. Tego nie przeskoczycie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a ja myślę, że koleżance sie po prostu zmieni przez te 3 lata wykrzyknik
Cool
I jako że oboje mają po lat 19- to jeszcze 19latek może uważać za świetny pomysł wyjście na własny ślub w takim stroju, ale 22latek może już powiedzieć "po moim trupie". Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group