Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bardziej niż nietypowo, czyli muzyka sprzed 700 lat.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 21 Paź 2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mnie żaden alkoholik, ale taka impreza bez % by nie przeszła uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Nie 21 Paź 2012, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość nietypowy pomysł, ale ile ludzi tyle pomysłów na ten dzień uśmiech. Ja też do alkoholików nie należę, ale wesela bez % też nie widzę. No, a w takim stylu to tym bardziej musiałabym się wprawić jakoś oczko Chociażby winem. A jeśli chodzi o muzykę, to może zróbcie przegląd epok- od średniowiecza do teraźniejszości. Bo słuchając tylko "kawałków" ze średniowiecza, no cóż, ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że goście tego nie poczują.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg moich obserwacji, o tym jak goście bawią się na weselu, mają wpływ następujące czynniki:
85% muzyka i sposób jej zaprezentowania.
5% miejsce.
5% jedzenie i alkohole.
5% inne czynniki (typu zniknięcie pary młodej na 3 godziny z fotografem).

Twoja koncepcja przyjęcia, to wzorcowy pomysł na "zdemolowanie" przyjęcia.
Lepiej zapłacić więcej za sprawdzony, bawiący ludzi zespół, niż za ..czekoladowe fontanny.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neutrina, zrób po prostu tradycyjne wesele. Z pierwszym weselem możecie zaszaleć i zrobić coś w Waszym stylu, ale pozostałą muzykę zostaw bez udziwnień. Zapewnisz sobie udaną imprezę. Jeśli bardzo chcesz coś jeszcze dodać od siebie to zorganizujcie jakąś grupę, która da krótki pokaz, np. gry na dudach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antyneutrino
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

say_yes napisał:
No, a w takim stylu to tym bardziej musiałabym się wprawić jakoś oczko Chociażby winem. A jeśli chodzi o muzykę, to może zróbcie przegląd epok- od średniowiecza do teraźniejszości. Bo słuchając tylko "kawałków" ze średniowiecza, no cóż, ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że goście tego nie poczują.


Wino na moim weselu będzie, ale raczej po to, aby ułatwić gościom trawienie... oczko A co do różnorodności muzycznej, bardzo podoba mi się Twój pomysł, na pewno wezmę go pod uwagę uśmiech

Alicjamedia napisał:
Twoja koncepcja przyjęcia, to wzorcowy pomysł na "zdemolowanie" przyjęcia.
Lepiej zapłacić więcej za sprawdzony, bawiący ludzi zespół, niż za ..czekoladowe fontanny.


Chcę mieć sprawdzony i dobry zespół, problem w tym, że jest mało zespołów, które zagrałyby coś, co ja lubie, co lubi ogólnie duża część zarówno mojej rodziny, jak i rodziny mojego przyszłego męża.

Ewa-Gdy napisał:
Neutrina, zrób po prostu tradycyjne wesele. Z pierwszym weselem możecie zaszaleć i zrobić coś w Waszym stylu, ale pozostałą muzykę zostaw bez udziwnień. Zapewnisz sobie udaną imprezę. Jeśli bardzo chcesz coś jeszcze dodać od siebie to zorganizujcie jakąś grupę, która da krótki pokaz, np. gry na dudach.


Nie ma dla mnie gorszej propozycji na wesele, niż tradycyjne... Nie chcę Cię tym urazić, ale dla mnie taka impreza to:
- Popijawa do nieprzytomności;
- Wulgarne zabawy nawiązujące do łoża małżeńskiego;
- Muzyka Disco - Polo, lub biesiada;
- Bijatyki po pijaku gości.
Tylko w takich weselach do tej pory uczestniczyłam i wolę o nich zapomnieć, chociaż państwa młodzi byli w porządku.
Ja osobiście nie ścierpię biesiady, disco-polo, muzyki typu Rihanna albo czegoś w podobie. Oraz nie toleruję zbyt dużej ilości alkoholu, więc ja na swoim weselu z pewnością nie bawiłabym się dobrze, jakby było zrobione na tradycyjne...
_________________
Zaręczona od 17.XII.2011 roku. uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ?
U nas nikt się nie wytaczał z sali
Nie było nieprzytomnych
Nie było bijatyk - zapraszaliśmy kulturalnych gości
Muzyka nie była biesiadna - lata 70-90 - bo jeśli nie wiesz muzykę wybieracie sami
Zabawy weselne są albo ich nie ma, młodzi mają wpływ na to jakie są , jeśli są w ogóle uśmiech

Wesele tradycyjne da się zorganizować ze smakiem uśmiech

Twój opis brzmi bardziej jak festyn albo jak znany nam film "wesele " Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 13:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antyneutrino
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn właśnie rozjaśniłaś mój umysł. Dotarło do mnie, że na moim weselu będzie dużo osób kulturalnych... uśmiech Jednak mimo wszystko muzykę najchętniej miałabym jak najdalej odbiegającą od biesiady... uśmiech"

karolipio wiesz, ja nie chcę robić wesela innego niż wszystkie, tylko innego niż te, na których byłam, a to jest różnica... uśmiech

Przyznam wam dziewczyny, że dałyście mi pozytywnie dużo do myślenia. Może moje wesele nie będzie w stu procentach tradycyjne, jednak może zrezygnuję z niektórych odrobinę przesadzonych pomysłów... oczko
_________________
Zaręczona od 17.XII.2011 roku. uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że tych gości, którzy byli na tamtych weselach do siebie nie zapraszasz....
Tradycyjne wesele to nie wieśniackie wesele z "Wesele", które tu opisałaś.
Ja miałam tradycyjne wesele a biesiady praktycznie nie było, piosenki disco-polo poleciały ze trzy, góra alkoholu została przez nas zabrana do domu, zabawa była jedna - krzesełka, muzyki po roku 90 praktycznie nie usłyszałabyś a do tego ja mam dobrze wychowanych znajomych.
Jeśli na słowa "tradycyjne wesele"stają Ci przed oczami sceny z "Wesela"to ja współczuję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antyneutrino
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 33
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 22 Paź 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik wiem, że jest czego współczuć, bo mieszkam akurat w takim regionie, gdzie właśnie na takiej zasadzie jest to wszystko przygotowywane. Jednak widzę, że każda panna młoda i każdy pan młody ma inną definicję na słowo "tradcyjne".
_________________
Zaręczona od 17.XII.2011 roku. uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group